Lovosice – Frýdek-M. 33:29 (kon.) | Plzeň – Královo Pole 38:22 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
33:29 (16:15) Stav série: 2:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Neděle 26.03.2023, 17:00 • SH Chemik • Play-off Chance Extraligy mužů • Čtvrtfinále
    60
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice. (33:29)
    59
    Po chybě při útoku na obou stranách se prosazuje Jaroslav Trkovský! Díky tomu už domácí vedou o tři branky a dnešní utkání opět dovedou do vítězného konce. (32:29)
    57
    Patrik Stach si vzal míč na sebe a protáhl se mezerou mezi dvěma obránci Frýdku-Místku. Následnou střelou k tyči zajistil Lovosicím v klíčové fázi dvoubrankové vedení. (31:29)
    55
    Jaroslav Trkovský si připisuje už osmý gól a druhý poločas patří jemu! (30:29)
    54
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (29:29)
    54
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský). (29:28)
    53
    Jan Mucha bezpečně proměnil sedmimetrový hod a dramatický duel pokračuje remízovým stavem. (28:28)

53
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (). (28:27)
    51
    Domácí odpovídají téměř okamžitě. Patrik Stach zakončoval dobrou kombinaci, která začala přes celé hřiště už po gólu hostí. (28:27)
    50
    Jan Mucha si připsal skvělou branku poté, co se uvolnil, vyskočil a míč poslal pod nohou brankáře o zem do Lovecké svatyně. (27:27)
    50
    Jaroslav Trkovský v posledních minutách opravdu táhle Lovosice. Jedná se už o jeho sedmou branku. (27:26)

50
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek). (26:26)
    49
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (26:26)
    49
    Jaroslav Trkovský se pověsil do vzduchu, napřáhl se a vyslal brutální dělovku do levého dolního růžku frýdeckomístecké branky. (26:25)
    48
    Po oddechovém čase Pepina byl úspěšný Mathias Choleva. Ten se prosadil z pravé strany. (25:25)
    48
    Krásná lovosická dohrávka na levé křídlo, kde operoval Jiří Motl, který skočil do brankoviště v podstatě šipku a míč nasměroval mezi nohy Cába. (25:24)
    46
    Patrik Stach se dostal so samostatného úniku po chybě Frýdku-Místku v útoku. Jednoduše proměnil a srovnal krok domácích s hosty. (24:24)
    45
    Tim Jenko Bogdanić po timeoutu našel dobrou pozici a zní vstřelil svůj dnešní sedmý gól. (23:24)
    44
    A pravděpodobně nejzkušenější hráč SKP, Tomáš Sklenák, nyní posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. (22:24)
    43
    Adam Gřešek dnes snad poprvé uvolněn za obranu. Jeho následná střela už byla nechytatelná. (22:23)

43
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko). (22:22)
    42
    Ale Jaroslav Trkovský opět velice rychle odpovídá a přidává svou čtvrtou branku v utkání. (22:22)
    42
    Frýdek-Místek předvedl pěknou akci. Jeden z hráčů uvolnil do ulice Matěje Mazura, který vmetl míč do branky o zem pod nohou gólmana Lovců. (21:22)
    41
    Jaroslav Trkovský ale hned vzápětí zase vyrovnává na 21:21. (21:21)
    41
    Další pěkná rána Jana Muchy končí v brance a Frýdek-Místek se dostává do vedení poprvé od 27. minuty. (20:21)
    40
    Jan Mucha se prosadil parádní střelou z dálky do pravého horního rohu a ve čtyřicáté minutě je tak vyrovnáno. (20:20)
    38
    V oslabení se dostal ke střele Mathias Choleva, a to klasicky z pravého křídla. Frýdek-Místek díky němu mírně stahuje. (20:19)
    37
    Jan Heřmanovský využil početní výhody. Nyní tak Lovci vedou již o dvě branky. (20:18)

36
    Zbyněk Bureš byl potřetí vyloučen na dvě minuty, čímž tedy automaticky dostává červenou kartu a Frýdek-Místek je oslaben. (19:18)
    36
    Jan Heřmanovský dostal přihrávku za obranu a následně jednoduše obstřelil gólmana. (19:18)
    35
    První branku v zápase si připisuje druhý z dvojice Mlotků na frýdeckomístecké straně, Slavomír. (18:18)
    35
    Lovosice se prosadily po čtyřech minutách a do vedení Pepino nepustily. Trefil se Jaroslav Trkovský, dnes podruhé. (18:17)
    33
    Ve třiatřicáté minutě se prosazuje hráč s číslem třicet tři, který je Matěj Mazur. Je to jeho první branka v tomto utkání a je srovnáno. (17:17)
    32
    První gól druhého poločasu má na kontě také Frýdek-Místek, a to konkrétně Jan Mucha. (17:16)
    31
    Lovosicím to trvalo pouze patnáct sekund, než se prosadil Sergij Petryčenko. (17:15)

30
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Jiří Motl). (16:15)
    30
    Tomáš Mlotek se ještě na konci prvního poločasu prosadil a snížil tak manko Frýdku-Místku do startu druhého poločasu na pouhou jednu branku. (16:15)
    30
    Pyško nejdříve proti střele Jana Kupy zakročil, jenže míč se odrazil zpátky k hráči, který dokázal skórovat. (16:14)

29
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (15:14)
    29
    Tim Jenko Bogdanić se rozběhl hodně rychle, skočil do brankoviště, doletěl až k tyči a jednoduše překonal gólmana. (15:14)
    28
    Tim Jenko Bogdanić se prosadil a srovnal parádní střelou z dálky. (14:14)
    26
    Zbyněk Bureš se prosadil parádní střelou ze sedmimetrového hodu. Nestřílel silně, ale takticky pomalu do horní části branky. (13:14)
    25
    Nikolas Noworyta zapsal dnes už šestou branku a srovnal tak znovu stav. Následně se chvíli nezvedal z palubovky, ale bude v pořádku. (13:13)
    24
    Po ujasnění taktických pokynů se Frýdeckomístečtí vydali do dalšího útoku. Jan Mucha se prosadil bombou na střed. (13:12)
    24
    Tim Jenko Bogdanić si to tentokrát vzal na sebe a skóroval. Dnes to pro něj je zatím čtvrtá branka. (13:11)

23
    Žlutá karta pro realizační tým Lovci Lovosice. (12:11)
    22
    Patrik Stach rychle po srovnání hostů opět navyšuje. Jeho nechytatelná dělovka mířila pod horní tyčku. (12:11)
    22
    Nikolas Noworyta dokázal znovu srovnat a v dnešním utkání se trefil už pětkrát. (11:11)
    22
    Díky zásahu Adamíka proti střele pivota mohly Lovosice přejít do vedení. Pavel Horák napřáhl z dálky a prosadil se střelou mezi nohama gólmana. (11:10)
    19
    Pavel Chotěborský na křídle opět úspěšný. Nyní se po přískoku do brankoviště prosadil tvrdou střelou o zem, která zapadla pod víko. (10:10)

17
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Brožek). (9:10)
    17
    Parádní branka Pavla Chotěborského. Ten dostal míč na levé křídlo a dal mu takovou rotaci, že se od země odrazil přímo do branky. (9:10)
    17
    Mathias Choleva se dostal do samostatného úniku, který pak zakončil velice dobře a Pepino znovu vede o dva góly. (8:10)
    16
    Nikolas Noworyta se prosazuje znovu, tentokrát z pozice pivota poté, co dostal obloučkový pas přes obranu a vmetl míč mimo dosah brankáře. (8:9)
    15
    Čtvrtina zápasu je minulostí. Na jejím konci skóroval a vyrovnal po přihrávce Mucha Nicolas Noworyta. (8:8)
    14
    Adamík vychytal další útok Frýdku-Místku. Pavel Horák se na druhé straně prosadil a tak se Lovosice dostávají poprvé do vedení. (8:7)
    13
    Pavel Chotěborský dostal míč na levé křídlo, seběhl si, vyskočil a v letu dokonce naznačil a až následně vypálil. Parádní branka, dnes pro něj teprve první. (7:7)
    11
    Tim Jenko Bogdanić se postavil na sedmičku. Míč nasměroval přímo do levého vinglu a s přehledem tak hod proměnil. (6:7)

10
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (5:7)
    10
    Na začátku desáté minuty se podruhé v zápase trefil Jan Mucha. (5:7)
    9
    Tim Jenko Bogdanić dostal parádní pas na pravou stranu, skočil si nad brankoviště a poslal míč na protilehlou tyčku. (5:6)
    9
    Frýdek-Místek si své vedení o dvě branky stále udržuje. První branku si připsal Radim Hustopecký. (4:6)
    8
    Na druhé straně se velice hezkou ránou prezentoval Pavel Horák. (4:5)
    8
    Pepino opět zkouší hru bez brankáře. Tentokrát se vyplatila, Sláva Mlotek našel Nikolase Noworytu a ten s přehledem zakončil. (3:5)
    6
    Snajpr Tim Jenko Bogdanić, který si včera připsal velký počet gólů, otevírá i dnes svůj brankový účet brzo. (3:4)
    6
    Mathias Choleva si vzal na starost míč na pravém křídle a poslal ho při výskoku podstřelem do levé části lovosické branky. (2:4)
    5
    Velice hezkou ránou z výskoku se prezentoval Jan Mucha. Pepino zatím hraje na začátku utkání velice dobře. (2:3)
    4
    Pavel Horák si vzal míč na starost, prošel obranou a z výskoku opět srovnal. (2:2)
    4
    Mathias Choleva rychle odpověděl střelou z pravého křídla. (1:2)
    4
    První branku už zaznamenaly i Lovosice. A kdo to mohl být jiný, než Jaroslav Trkovský. (1:1)
    3
    Nikolas Noworyta otevírá skóre ve třetí minutě poté, co se protáhl přes obranu k brankovišti a vmetl míč mimo dosah gólmana. (0:1)