Vel. Meziříčí – Hodonín 1:2 (kon.) | Slovácko B – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Zlínsko – Frýdlant n/O 0:1 (kon.)
Zlín B – Ostrava B 4:3 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:1 (1:1)
FK Frýdek-Místek
Neděle 02.04.2023, 10:15 • Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo
    90+2. Domácí brankář znovu vychytal zakončení Rubého!

90+2
    Po skvělém nákopu Obucha se Patrik Rubý ocitl v dobré příležitosti, ale jeho zakončení z voleje vyrazil Andres mimo své tři tyče!

89
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Velecký, přichází Onuoha.

88
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Hykel, přichází Kohut.
    80. Andres vyrazil přímý kop Rubého!

80
    Patrik Rubý to zkusil přímo na bránu ke vzdálenější tyči, ale Josef Andres podržel svůj tým velmi dobrým zákrokem!

75
    ze hřiště odchází Mitrevski, přichází Koryčan.

69
    ze hřiště odchází Střelec, přichází Zupko.

68
    ze hřiště odchází Kozel, přichází Levin.

59
    Marko Merdovič zfauloval Rubého a uviděl kartu žluté barvy.

58
    ze hřiště odchází Konečný, přichází Němec D.
    52. David ŠLECHTA - 2:1

52
    Slovácko B právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává zpět do vedení! DAVID ŠLECHTA si totiž skvěle zpracoval míč, posunul si míč kolem obránce a tvrdou ránou zpoza vápna prostřelil Gergelu.

51
    Patrik Rubý nyní obdržel žlutou kartu za své nesportovní chování, kdy odkopl míč.
    42. Tomáš HYKEL - 1:1

42
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Před poločasovou přestávkou máme srovnáno na 1:1! K pokutovému kopu se postavil faulovaný TOMÁŠ HYKEL a zakončil do levé části branky, zatímco gólman Andres šel na druhou stranu.
    41. Penaltová situace.

41
    Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek! Tomáš Hykel se rozhodl velmi rychle napadat rozehrávku Slovácka a brankář Andres šel do riskantního skluzu, kterým poslal soupeře k zemi uvnitř pokutového území.
    36. David ŠLECHTA - 1:0

36
    Domácí celek se ujímá vedení! Centr z levé strany našel přesně hlavu DAVIDA ŠLECHTY, jenž lobem ke vzdálenější tyči překonal gólmana Gergelu. Slovácko tak momentálně z minima vytěžilo maximum.

35
    Domácí získali rohový kop, po kterém přišlo nebezpečné zakončení, ale Michael Gergela předvedl skvělý zákrok!
    27. Andres vychytal zakončení Kostky.

27
    Tomáš Hykel skvěle vybojoval míč ve středu hrací plochy a po levé straně vyslal do šance Marka Kostku, který zakončoval k bližší tyči, ovšem Josef Andres byl připraven a vytáhl solidní zákrok!

22
    Patrik Rubý se nyní ujal přímého kopu z pravé strany a jeho pokus nebyl vůbec špatný, ovšem nakonec skončil jen nad domácí bránou.

Michal Raška

Branky: 36. Šlechta, 52. Šlechta – 42. Hykel (pen.)

Karty:   59. Merdovič (SOB) – 51. Rubý (FRM)

1.FC Slovácko B: Andres – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Kozel (68. Levin), Šlechta, Kočí, Bartoš, Velecký (89. Onuoha), Mitrevski (75. Koryčan), Merdovič (C)
    Náhradníci: Urban – Onuoha, Koryčan, Yohanna, Levin

Trenér: Pavel Němčický

FK Frýdek-Místek: Gergela – Velner (C), Massaniec, Coufal, Kostka – Hykel (88. Kohut), Obuch – Janjuš, Rubý, Konečný (58. Němec D.) – Střelec (69. Zupko)
    Náhradníci: Prokel – Zupko, Blejchař, Nevřela, Šponer, Němec, Kohut

Trenér: Robert Pištěk

Rozhodčí: Dedek – Tomanec, Drozdy