Arsenal – Southampton 3:3 (kon.)
Arsenal FC
3:3 (1:2)
Southampton FC
Pátek 21.04.2023, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 32. kolo

86
    Naposledy střídá také Southampton:
    ze hřiště odchází Roméo Lavia, přichází Ibrahima Diallo.

85
    Londýnský Arsenal ještě jednou střídá:
    ze hřiště odchází jeho jediný úspěšný střelec Gabriel Martinelli, přichází Reiss Nelson.

77
    Dvojité střídání v mužstvu Southamptonu:
    ze hřiště odchází Theo Walcott, přichází Kamaldeen Sulemana,
    ze hřiště odchází Adam Armstrong, přichází Paul Onuachu.

72
    Střídání v týmu Arsenal FC:
    ze hřiště odchází Olexandr Zinčenko, přichází Eddie Nketiah.

57
    Poprvé střídá Arsenal:
    ze hřiště odchází Fábio Vieira, přichází Leandro Trossard.

46
    O přestávce provedl další střídání Southampton:
    poločas stačil na skvělou bilanci 1+1 a jeden zabráněný gól na vlastní brankové čáře Carlosi Alcarazovi, defenzívu do druhé půle podpoří Lyanco Vojnović.

40
    Jan Bednarek se přímo zoufale domáhá návratu na hřiště, ale trenér Southamptonu je jiného názoru, na nic nečeká a při nejbližším přerušení střídá. Na hřiště vbíhá Duje Ćaleta-Car.

Karel Jedlička

Branky: 20. Martinelli (Saka), 88. Ødegaard (B. White), 90. Saka – 1. Alcaraz, 14. Walcott (Alcaraz), 66. Ćaleta-Car (Bella-Kotchap)

Karty:   45+4. Zinčenko (ARS) – 27. Alcaraz (SOT), 32. Perraud (SOT), 42. Walker-Peters (SOT), 76. A. Armstrong (SOT), 90+4. I. Diallo (SOT)

Držení míče: 74 % : 26 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 11:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:14.
    Arsenal FC: Ramsdale – B. White, Holding, Magalhães, Zinčenko (72. Nketiah) – Ødegaard (C), Partey, Vieira (57. Trossard) – Saka, Jesus, Martinelli (85. Nelson).
    Náhradníci: Turner – Kiwior, Walters, Tierney, Smith-Rowe, Jorginho.

Trenér: Arteta

Southampton FC: Bazunu – Walker-Peters, Bednarek (40. Ćaleta-Car), Bella-Kotchap, Perraud – Alcaraz (46. Lyanco), Ward-Prowse (C), Lavia (86. I. Diallo), Elyounoussi – Walcott (77. Sulemana), A. Armstrong (77. Onuachu).
    Náhradníci: McCarthy – Oršić, S. Armstrong, Aribo.

Trenér: Sellés

Rozhodčí: Hooper – Holmes, Scholes

Diváci: 60 175