Písek – Plzeň B 1:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 2:0 (kon.)
FC Písek
1:1 (1:1)
FC Viktoria Plzeň B
Pátek 21.04.2023, 17:00 • Sportovní areál Písek, Burketova - tráva • Česká fotbalová liga (A) • 23. kolo

Je konec!
    Z remízy mají určitě lepší pocit domácí, kteří proti favorizované Plzni podali bojovný výkon. Ve druhém poločase se herně Písek Plzni vyrovnal a chvílemi byl i mnohem lepším mančaftem.

Branky padali pouze v první půli. Ve 36. minutě vstřelil gol plzeňský ŠIMON PLANETA, na jeho branku odpověděl ve 44. minutě ŠTĚPÁN KOREŠ. Konečný stav utkání je tedy 1:1 (18:58:09)

90+2

Dnešní utkání sleduje 320 diváků.

90+1
    Písek se rohu ubránil, tlak Plzně se však stupňuje.

+2

90
    Roh pro hosty.

89
    Písek bude mít šanci zahrozit, rozehrává z pravé strany hřiště.

88
    Hosté poslali do vápna centr, na něj si vyskočil jejich útočník, míč však hlavičkoval pouze do rukou Satrapy.

87
    Plzeň rozvíjí útok ze své poloviny.

84
    Aktivnějším týmem ke konci zápasu jsou domácí. Plzeň se momentálně pouze brání a občas se pokusí o rychlý protiútok.

83
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Koreš).

81
    Útok Písku skončil útočným faulem.

80
    Faulován byl Voráček, je tu tedy šance pro domácí.

78
    Viktoria mohla ohrozit branku domácích ze standrdky blízko vápna. Tu ale bídně rozehrál Deml.

77
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Štěch, přichází Hendrych.

77
    Žlutá karta pro tým FC Písek (Štěch).

75
    Plzeň vystřelila z poza vápna, střela letěla kolem pravé tyče.

72
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Ndiaye, přichází Hašek.

70
    Velký závar před Satrapovou brankou vytvořili plzeňští útočníci. Písek se s dávkou štěstí ubránil.