Bohemians 1905 – Slovácko | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Ostrava | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 2:1 (kon.) | | | Brno – Pardubice | 0:2 (kon.) |
Olomouc B – Chrudim | 2:2 (kon.) | | | Slavia B – Jihlava | 7:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Táborsko | 5:3 (kon.) |
Brentford – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Everton – Manchester City | 0:3 (kon.) | | | Arsenal – Brighton | 0:3 (kon.) |
Celta Vigo – Valencia | 1:2 (kon.) | | | Elche – Atlético | 1:0 (kon.) | | | Valladolid – Sevilla | 0:3 (kon.) |
Espanyol – Barcelona | 2:4 (kon.) |
Stuttgart – Leverkusen | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – W. Brémy | 2:1 (kon.) |
Hellas – Turín | 0:1 (kon.) | | | Fiorentina – Udinese | 2:0 (kon.) | | | Monza – Neapol | 2:0 (kon.) |
Bologna – AS Řím | 0:0 (kon.) | | | Juventus – Cremonese | 2:0 (kon.) |
Clermont Foot – Lyon | 2:1 (kon.) | | | Brest – Auxerre | 1:0 (kon.) | | | Montpellier – Lorient | 1:1 (kon.) |
Rennes – Troyes | 4:0 (kon.) | | | Toulouse – Nantes | 0:0 (kon.) | | | Monaco – Lille | 0:0 (kon.) |
Marseille – Angers | 3:1 (kon.) |
Admira Praha – Motorlet | 1:1 (kon.) | | | Dukla B – Písek | 1:2 (kon.) | | | Plzeň B – Zbuzany | 0:0 (odl.) |
Povltavská – Karlovy Vary | 1:0 (kon.) |
Hradec Králové B – Teplice B | 1:0 (kon.) | | | Pardubice B – Ml. Boleslav B | 1:0 (kon.) | | | Zápy – Brozany | 0:1 (kon.) |
Slovácko B – Blansko | 0:1 (kon.) | | | Uničov – Frýdlant n/O | 7:0 (kon.) | | | Zlín B – Kroměříž | 1:3 (kon.) |
Stal M. – Gdańsk | 0:0 (kon.) | | | Pogoň – Miedź | 3:2 (kon.) | | | Raków – Lech Poznaň | 0:2 (kon.) |
Benátky n. J. – Liberec B | 0:1 (kon.) |
konec
1.FC Slovácko B
0:1
(0:1)
FK Blansko
Adam Pavlíček
Branky:
44. Kapur
Rozhodčí: Dedek – Proske, Šafrán
Diváci: 75
Karty: 61. Tulajdan (BLA)
Neproměněná penalta:
1.FC Slovácko B:
Borek – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Onuoha, Bartoš, Břečka (71. Šlechta), Velecký, Mitrevski, Kudela, Merdovič (55. Kozel)
Náhradníci: Šlechta, Kozel, Koryčab, Levin, Andres
Trenér: Němčický
FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Porč, Holman, Kapur (59. Spáčil), Thon, Jaroš (65. Feik), Williams, Rajčinec, Šedivý (59. Tulajdan), Smrčka (71. Černý)
Náhradníci: Kubica, Feik, Tulajdan, Černý, Spáčil, Šíp
Trenér: Vorlický
Náhradníci: Šlechta, Kozel, Koryčab, Levin, Andres
Trenér: Němčický
FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Porč, Holman, Kapur (59. Spáčil), Thon, Jaroš (65. Feik), Williams, Rajčinec, Šedivý (59. Tulajdan), Smrčka (71. Černý)
Náhradníci: Kubica, Feik, Tulajdan, Černý, Spáčil, Šíp
Trenér: Vorlický
Rozhodčí: Dedek – Proske, Šafrán
Diváci: 75
ze hřiště odchází Smrčka, přichází Černý.
ze hřiště odchází Břečka, přichází Šlechta.
ze hřiště odchází Jaroš, přichází Feik.
ze hřiště odchází Kapur, přichází Spáčil,
ze hřiště odchází Šedivý, přichází Tulajdan.
ze hřiště odchází Merdovič, přichází Kozel.
1.FC Slovácko B: Borek – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Onuoha, Bartoš, Břečka, Velecký, Mitrevski, Kudela, Merdovič
Náhradníci: Šlechta, Kozel, Koryčab, Levin, Andres
Trenér: Němčický
FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Porč, Holman, Kapur, Thon, Jaroš Williams, Rajčinec, Šedivý, Smrčka
Náhradníci: Kubica, Feik, Tulajdan, Černý, Spáčil, Šíp
Trenér: Vorlický
Rozhodčí: Dedek – Proske, Šafrán.
Blanský tým v tabulce zatím najdeme zhruba uprostřed, konkrétně na 9. místě. V posledních duelech má Blansko o něco lepší formu než jeho nedělní soupeř. V případě výhry by se mohlo posunout dokonce na 8. příčku a mohlo by se Slovácku přiblížit. Nejlepším střelcem celku je Miloš Kapur, chorvatský útočník nastřílel již 15 branek a patří mu momentálně 4. místo mezi střelci. Daří se také Karlu Jarošovi, který se trefil 9. a je na děleném 10. místě.
Slovácko má zatím sezonu rozehranou poměrně dobře a ještě může pomýšlet na vysoké příčky v tabulce. Momentálně se nachází na sedmé příčce, ale je relativně na dosah týmům výše. V posledních pěti utkáních se ovšem Slovácku úplně nedařilo. Přišly dvě prohry, dvě remízy a jedna výhra za tři body proti Uherskému Brodu. Nejlepším střelcem týmu je Pavel Juroška. Mezi střelci v lize je na děleném 18. místě. Do soupeřově sítě se trefil přesně 8x.
Jak se sází u Tipsportu
Slovácko B
Remíza
Blansko
Nejzajímavější tikety
(Zobrazit 4 tikety)
Vklad
250 Kč
Kurz
3.28
Výhra
820 Kč
Vklad
20 Kč
Kurz
57.3
Výhra
1 146 Kč
Vklad
10 Kč
Kurz
211367.66
Výhra
2 115 790 Kč
Analýzy k utkání
(Zobrazit 1 analýza)
Slováckou rezervou již moc neposilují hráči z A týmu – max 1-2 a na výsledcích to jde znát. Na jaře vyhráli pouze 3x – dvakrát o gól a jednou v posledních Vítkovicích. Áčko hraje taktéž v neděli, ale odpoledne na Bohemce, tudíž cestovat budou již v sobotu. Takže to znamená, že s B týmem nepůjde střední záložník Kúdela. Chybět navíc bude po červené kartě klíčový hráč ve středu pole – Aleš Kočí. Navíc Slovácko trápí nekvalita na krajích zálohy, kde v úterý zkoušeli z U19 Břečku. Jinak tam mají makedonce Mitrevského, který je úrovní divize a zraněný je Nigerijec Yohanna.
Blansko je na jaře skvělé. Z 10 zápasů – 5 vyhráli a 1 remízovali. 5 gólů dali Brodu a V. Meziříčí, porazili rezervu Zlína a že umí hrát venku ukázali na horké půdě Kvítkovic, kde vyhráli 3:1. Tým je poskládaný hodně útočně, jsou v týmu rychlí hráči, což jim v tomto zápase bude svědčit.
V zápase podle mě padne spousty gólů. Na držení míče lepší klasicky Slovácko, ale Blansko z brejků bude hodně nebezpečné. Má i pršet, což by také mohlo svědčit Blansku, protože je věkově a fyzicky vyspělejší.