Pardubice – Jablonec 2:0 (kon.) | Zlín – Ostrava 2:1 (kon.) | Teplice – Brno 1:1 (kon.)
FC Zlín
2:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Středa 24.05.2023, 19:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA - Skupina o záchranu • 4. kolo
    87. Jakub JANETZKÝ - 2:1

87
    Zlín právě vstřelil branku!
    Letná na nohou! Do vápna Baníku přilétl nadýchaný centr, do kterého se položil JAKUB JANETZKÝ! Zlín se dostává do vedení a momentálně je na sestupové pozici Zbrojovka.
    53. CADU - 1:1

53
    Baník právě vstřelil branku!
    Na Letné je vyrovnáno. Dostál sice dokázal vyrazit prudkou střelu na tyč, na následnou dorážku CADUA už však byl krátký. Zlínu tak vedení vydrželo pouhých pět minut.
    48. Antonín FANTIŠ - 1:0

48
    Zlínu se podařil vstup do druhé půle na výbornou! Z pravé strany přilétl do vápna nadýchaný centr z kopačky Hrubého, naskočil si na něj ANTONÍN FANTIŠ a přesnou hlavičkou rozjásal domácí fanoušky. S oslavami to domácí forvard nepřeháněl, prosadil se totiž proti svému bývalému zaměstnavateli.

Radim Sochor

Branky: 48. Fantiš (R. Hrubý), 87. Janetzký (R. Hrubý) – 53. Cadu

Karty:   30. Cedidla (ZLN) – 69. Mišković (OVA), 90+4. Mu. Tijani (OVA)

Neproměněná penalta: 31. Almási (OVA), brankář Dostál zneškodnil

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:20.
    FC Zlín: Dostál – Cedidla, Simerský (C), Didiba, Reiter (86. Bartošák) – Janetzký, R. Hrubý – Vukadinović (86. Čanturišvili), Slončík (67. Y. Dramé), Fantiš (77. Kovinić) – Balaj.
    Náhradníci: Rakovan – M. Jeřábek, Silný.

Trenér: Vrba

FC Baník Ostrava: M. Hrubý – Sanneh, Svozil, Pojezný, Šehić – Kaloč (C) – Jaroň (84. Fleišman), Buchta (87. Kuzmanović), Mišković (78. Holaň), Cadu (77. Smékal) – Almási (46. Mu. Tijani).
    Náhradníci: Laštůvka, Letáček – Bitri, Juroška, Měkota.

Trenér: Hapal

Rozhodčí: Szikszay