Belgie – Nizozemsko 0:0 (kon.) | Gruzie – Portugalsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Chorvatsko 2:0 (kon.)
Rumunsko – Španělsko 0:3 (kon.)
Belgie
0:0 (0:0)
Nizozemsko
Středa 21.06.2023, 18:00 • Meskhi Stadium (Tbilisi). • Mistrovství Evropy U21 • Skupina A

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 11:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:10. (19:57:40)

Tak nakonec ani druhá půle gól nenabídla, šancí měla tentokrát více Belgie, která v úvodu trefila břevno a poté nevyužila další slibné příležitosti. Hosté jakoby formu z úvodní půle nechali v kabině, až v závěru přidali na aktivitě, avšak ani jim se branka vstřelit nepovedla. Duel končí zaslouženou remízou, ovšem vstřelené góly by si rovněž zasloužil.

90+4

90+3
    Oranžoví zkoušeli zaútočit, po špatné přihrávce ale o balón přišli.

90+1
    Largie Ramazani to zkusil, ovšem Bart Verbruggen byl připraven na jeho ránu a pohotově zasáhl.

90+1
    Nastavují se tři minuty, Nizozemci odvrací míč do bezpečí.

90
    V závěru zápasu přichází ještě rohový kop Belgie.

89
    Střídání v týmu Belgie:
    ze hřiště odchází Loïs Openda, přichází Largie Ramazani.

88
    Ian Maatsen dobře zahrál v obraně a nebezpečný míč stačil odkopnout za postranní čáru.

87
    Žlutá karta pro tým Belgie (Eliot Matazo). Karta přichází za nesportovní chování.

86
    Belgičané reklamují hru rukou v pokutovém území, ale zcela zbytečně. Ruka sice byla, ale u těla.

86
    Loïs Openda si v útoku počínal nedovoleným zákrokem, jeho celek tak přichází o možnost zahrozit.

84
    A stejný hráč o chvíli později zakončoval směrem do horní části brány Belgie, Maarten Vandevoordt natáhl svou pravou ruku a balón vyrazil. Tak hosté přeci jen v závěru šlápli více na plyn.

83
    Sven Mijnans zůstal zcela sám před bránou Belgie, avšak trestuhodně míč nezasáhl tak, jak by si představoval a ztečoval jej pouze mimo tři tyče.

82
    No, tak jsem to zakřikl. Quilindschy Hartman po kombinaci zakončoval v pokutovém území levačkou, avšak jeho nepříliš prudká střela byla zblokována obráncem na roh.

81
    Maxim De Cuyper hlavičkoval z malého vápna pouze nad břevno. Tak jak byli v první půli nebezpeční Nizozemci, tak nyní to jsou Belgičané.

80
    Domácí kombinují před vápnem soupeře, který se musí mít na pozoru.

78
    Charles De Ketelaere poslal svou přihrávku po zemi z levé strany jen k připravenému gólmanovi hostů, který v tomto případě moc těžkou práci neměl.