Skotsko – Gruzie | 2:0 (kon.) |
Belgie – Nizozemsko | 0:0 (kon.) | | | Gruzie – Portugalsko | 2:0 (kon.) | | | Ukrajina – Chorvatsko | 2:0 (kon.) |
Rumunsko – Španělsko | 0:3 (kon.) |
Koloveč – Plzeň | 2:14 (kon.) | | | Libčany – Hradec Králové | 0:4 (kon.) |
konec
Slavoj Koloveč
2:14
(1:6)
FC Viktoria Plzeň
Matyáš Kotlan
Branky:
25. Grajciar, 68. Grajciar – 6. Vlkanova, 12. Vlkanova, 16. Mosquera, 31. Durosinmi, 37. Mosquera, 40. Bucha, 46. Květ, 54. Kliment, 58. Řezník, 71. Kliment, 74. Kliment, 74. Sýkora, 78. Kliment, 81. Kopic
Rozhodčí: Lucie Ratajová
Diváci: 750
Neproměněná penalta:
Slavoj Koloveč:
Fillinger – Kadlec, Sušický, Královec, Mastný – Grajciar, F.Šlajs, L.Tumpach, M.Duchoň, M.Lucák – D.Tumpach
Náhradníci: R.Duchoň, Rada, J.Lucák, Šteffl, Vitoň, Bédák, Polák, T.Šlajs, Soupír, Kamír, Lužný
Trenér: Martin Steinbrucker
FC Viktoria Plzeň: 1.pol: Sváček – Holík, Hejda, Jemelka, Havel – Kalvach, Bucha, Vlkanova, Kronus, Mosquera – Durosinmi
2.pol: Sváček – Řezník, Čihák, Paluska, Sýkora – Hašek, Gaszczyk, Traore, Květ, Kopic – Kliment
Náhradníci:
Trenér: Miroslav Koubek
Náhradníci: R.Duchoň, Rada, J.Lucák, Šteffl, Vitoň, Bédák, Polák, T.Šlajs, Soupír, Kamír, Lužný
Trenér: Martin Steinbrucker
FC Viktoria Plzeň: 1.pol: Sváček – Holík, Hejda, Jemelka, Havel – Kalvach, Bucha, Vlkanova, Kronus, Mosquera – Durosinmi
2.pol: Sváček – Řezník, Čihák, Paluska, Sýkora – Hašek, Gaszczyk, Traore, Květ, Kopic – Kliment
Náhradníci:
Trenér: Miroslav Koubek
Rozhodčí: Lucie Ratajová
Diváci: 750
Po krásné kombinaci ve vápně Kolovče uklízí do prázdné branky balón JAN KOPIC.
Pavel HAŠEK byl vyslán po lajnové čáře, okamžitě poslal přízemní centr na volného JANA KLIMENTA, který zkušeně překonal domácího brankáře.
Radim ŘEZNÍK vyslal centr do vápna a tam ho šikovně protečoval do branky nehlídaný JAN SÝKORA.
Po obrovské chybě v defenzivě domácího týmu zvyšuje na 11:2 JAN KLIMENT, který zaznamenává hattrick.
Krásnou individuální akci předvedl Roman KVĚT, poté vyslal přihrávku na JANA KLIMENTA, ten svoji práci měl jednoduchou a vstřelil desátou branku Viktorie.
PETER GRAJCIAR poslal brankáře na druhou stranu a bezpečně proměňuje pokutový kop.
Pavel GASZCZYK narazil balón RADIMU ŘEZNÍKOVI, ten si povodil domácí hráče a technickou střelou levou nohou překonal domácího brankáře.
Radim ŘEZNÍK z pravé strany poslal centr na nohu JANA KLIMENTA, který pohotově překonal bezmocného brankáře domácích.
2.pol: Sváček – Řezník, Čihák, Paluska, Sýkora – Hašek, Gaszczyk, Traore, Květ, Kopic – Kliment
ROMAN KVĚT se krásně zbavil všech obránců soupeře a gólmanovi domácích nedal žádnou šanci.
Jhon Mosquera vyslal náběhovou přihrávku na Adama VLKANOVU, ten zpoza brankové čáry poslal balón volnému PAVLU BUCHOVI a ten přízemní střelou k tyči překonává gólmana domácích.
Libor HOLÍK si naběhl na dlouhý balón a krásným přízemním centrem vyzval k zakončení JHONA MOSQUERU, který svoji práci měl jednoduchou.
Po pěkné kombinaci vyslal Adam VLKANOVA do samostatného úniku RAFIA DUROSINMIHO ten udělal kličku domácímu brankáři a do prázdné branky uklidil balón.
PETER GARJCIAR na polovině hřiště odebral soupeři balón a krásným dalekonosným pokusem překonal překvapeného Dominika Sváčka.
Pokutový kop bezpečně proměňuje JHON MOSQUERA.
Opět kombinace na trase Mosquera – Vlkanova. Jhon MOSQUERA obešel obránce domácích, okamžitě nahrál ADAMU VLKANOVI, ten udělal kličku dvoum hráčům a do pravé horní části branky nedal gólmanovi šanci.
Po chybě v domácí obraně odebral balón Jhon MOSQUERA a nádherným centrem našel osamoceného ADAMA VLKANOVU, který z druhého doteku prostřeluje brankáře domácích.
Slavoj Koloveč: Fillinger – Kadlec, Sušický, Královec, Mastný – Grajciar, F.Šlajs, L.Tumpach, M.Duchoň, M.Lucák – D.Tumpach
Trenér: Martin Steinbrucker
FC Viktoria Plzeň: 1.pol: Sváček – Holík, Hejda, Jemelka, Havel – Kalvach, Bucha, Vlkanova, Kronus, Mosquera – Durosinmi
Trenér: Miroslav Koubek.
Žádný vzájemný zápas v minulosti dnešní soupeři proti sobě neodehráli.
David Tumpach (TJ Slavoj Koloveč)
Sedmadvacetiletý útočník se stal v minulé sezóně nejlepším střelcem domácího celku, ale také v tomto ohledu byl nejlepší v celé soutěži. Za jeden ročník nastřílel neuvěřitelných 36 branek. V tabulce střelců měl náskok osmi branek na týmového parťáka Milana Lucáka.
Rafiu Durosinmi (FC Viktoria Plzeň)
Dvacetiletý útočník přišel na západ Čech v zimě z Karviné. Nejdříve sbíral minutáž po kouskách, jenže postupně se dostal do základní sestavy. Plzni se na jaře nedařilo, ale Durosinmi stále předváděl výborné výkony. Za jarní část dokázal nasázet čtyři branky.
Viktorku Plzeň dnes čeká první utkání v rámci letní přípravy na novou sezónu. V minulém ročníku si zahrála Ligu mistrů, ale v české lize se umístila na třetí pozici, což vyustilo v odchod trenéra Michala Bílka. Právě proto to bude dnes pro staronového trenéra Miroslava Koubka premiéra na střídačce šestinásobného mistra ligy.
Poslední tři duely:
Slavia 2:1 Plzeň
Plzeň 0:2 Bohemians
Sparta 0:1 Plzeň
Pro domácí celek bude dnešní den svátkem fotbalu. Po velmi úspěšné sezóně v 1.B třídě totiž přivítá plzeňskou Viktorii. Ve své soutěži byla Koloveč téměř bez konkurence. Z 26 odehraných zápasů zapsala 67 bodů. Zaváhala pouze čtyřikrát. V tabulce se umístila na 1.místě s náskokem 11 bodů a vybojovala si postup do 1.A třídy.
Poslední tři duely:
Koloveč 3:1 Kdyně
Tlučná 2:0 Koloveč
Koloveč 5:0 Mrákov