Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:4 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 3:3 (kon.) | Zlín – Opava 0:0 (kon.)
Prostějov – Olomouc B 1:4 (kon.) | Lech Poznaň – Liberec 1:3 (kon.) | Líšeň – Petržalka 2:1 (kon.)
Myjava – Vyškov 0:4 (kon.) | Olomouc – B. Bystrica 4:0 (kon.) | Slovácko – Skalica 3:1 (kon.)
Teplice – Vlašim 3:2 (kon.) | Tychy – Karviná 3:2 (kon.) | Plzeň – Chrudim 6:0 (kon.)
Považská Bystrica – Kroměříž 2:1 (kon.) | Brno – Púchov 1:0 (kon.) | FC Košice – Kisvárda FC 1:2 (kon.)
Zagłębie – Michalovce 3:0 (kon.) | Norimberk – Pardubice 1:0 (kon.) | Trenčín – Pohronie 1:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Wisła Plock 2:0 (kon.) | Fehérvár – Dunajská Streda 0:5 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
6:0 (5:0)
MFK Chrudim
Sobota 01.07.2023, 11:00 • Město Touškov • Přípravný zápas

81
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hezká akce domácího celku ve velké rychlosti. Pas za obranu si zpracoval RAFIU DUROSINMI, ten si nejprve brankáře šikovně přeloboval a poté poslal míč do opuštěné sítě.

41
    A po něm střílí Viktoria Chrudimi nepopulárního "bůra". Vysoký balon si našel ve vzduchu Lukáš Hejda, jeho hlavičku si posléze našel ještě IBRAHIM TRAORÉ, který vstřelil po svém příchodu ze Slavie svůj premiérový gól za Viktorii Plzeň.

36
    Najednou se nám tu s góly roztrhl pytel. Hosté ztratili ve středu hřiště balon, po rychlém brejku přišel centr z pravé strany a JAN KOPIC záhy dopravil míč hlavou nechytatelně do sítě.

35
    A je to již o tři branky. Viktoria zaútočila po levé straně a poté velký důrazi v pokutovém území předvedl ADAM VLKANOVA, který dopravil míč do sítě.

29
    Míč na značku penaltového puntíku si postavil TOMÁŠ CHORÝ, který následně balon poslal střelou po zemi doprostřed brány.

20
    Po dvaceti minutách hry jsme svědky první branky v zápase. Centr z pravé strany uklidil do brány nechytatelně hlavou LUKÁŠ HEJDA.

Jakub Štěrba

Branky: 20. Hejda, 29. Chorý, 35. Vlkanova, 36. Kopic, 41. Traoré, 81. Durosimni

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Jedlička – Hejda, Sýkora, Jemelka, Sampson, Traoré, Kopic, Bucha, Cadu, Vlkanova, Chorý.
    2. poločas: Jedlička – Řezník, Paluska, Sampson (79. Hašek), Holík, Jirka, Kalvach, Květ, Mosquera, Kliment, Durosinmi.

Trenér: Miroslav Koubek.