Č. Budějovice – Slavia | 1:3 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Teplice | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 2:2 (kon.) |
Plzeň – Hr. Králové | 1:1 (kon.) |
Žižkov – Příbram | 2:3 (kon.) | | | Olomouc B – Brno | 1:2 (kon.) |
Řepiště – Nový Jičín | 3:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Havlíčkův Brod | 0:2 (kon.) | | | Hlubina – Frýdlant n/O | 2:1 (kon.) |
Tasovice – Start Brno | 3:5 (kon.) | | | Stará Říše – Znojmo | 0:2 (po pr.) | | | Strání – Břeclav | 5:3 (kon.) |
Speřice – Ždírec | 0:2 (kon.) | | | Havířov – Bohumín | 2:1 (kon.) | | | Průhonice – Benešov | 0:6 (kon.) |
Hluboká n/V – Soběslav | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Modlany – Štětí | 2:2 (13:14 po pen.) | | | Český Brod – Slaný | 2:0 (kon.) |
Čechovice – Kozlovice | 1:5 (kon.) | | | Jeseník – Šumperk | 0:2 (kon.) | | | Kuřim – Vrchovina | 1:2 (kon.) |
Jižní Korea – Maroko | 0:1 (kon.) | | | Norsko – Filipíny | 6:0 (kon.) | | | Švýcarsko – Nový Zéland | 0:0 (kon.) |
Německo – Kolumbie | 1:2 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 3:1 (kon.) | | | Trnava – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Malženice – L. Mikuláš | 0:1 (kon.) |
Stal M. – Piast Gliwice | 0:0 (kon.) | | | Lech Poznaň – Radomiak | 2:0 (kon.) | | | Pogoň – Widzew | 2:1 (kon.) |
konec
FC Kuřim
1:2
(0:1)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Jan Hochman
Branky:
57. Malý – 26. Duba, 82. Švanda
Rozhodčí: Kříž – Landsman, Soukupová
Diváci: 160
Karty: 21. Bartoš (KUR), 31. Bača (KUR) – 33. Batelka (VRC)
Neproměněná penalta:
FC Kuřim:
Smrčka – Kupský, Petřík, Bartoš, Pitel, Šťastný, Pospíšil, Koreň, Musil, Obůrka (C), Malý
Náhradníci: Lošťák, Halouzka, Motyčka, Ullmann, Vlček, Rolinek, Dabó
Trenér: Svatopluk Habanec
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída (C) – Švanda, Bača, Batelka, Sytař, Nečas, Štefl, Pulkrábek, Jícha, Duba, Sádecký
Náhradníci: Jelínek, Boušek, Dobrovolný, Šmída, Sáblík
Trenér: Lukáš Michal
Náhradníci: Lošťák, Halouzka, Motyčka, Ullmann, Vlček, Rolinek, Dabó
Trenér: Svatopluk Habanec
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě: Šmída (C) – Švanda, Bača, Batelka, Sytař, Nečas, Štefl, Pulkrábek, Jícha, Duba, Sádecký
Náhradníci: Jelínek, Boušek, Dobrovolný, Šmída, Sáblík
Trenér: Lukáš Michal
Rozhodčí: Kříž – Landsman, Soukupová
Diváci: 160
ze hřiště odchází Kupský, přichází Halouzka,
ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Vlček.
ze hřiště odchází Sytař, přichází Šmída.
ze hřiště odchází Pulkrábek, přichází Jelínek,
ze hřiště odchází Jícha, přichází Boušek.
ze hřiště odchází Petřík, přichází Motyčka,
ze hřiště odchází Malý, přichází Dabó.
ze hřiště odchází Šťastný, přichází Rolinek.