Prešov – Ciarko STS Sanok 8:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Litvínov U21 1:3 (kon.) | Plzeň – KooKoo 1:5 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Linz 3:1 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Steinbach Black Wings Linz
sk Pátek 11.08.2023, 18:00Přípravné zápasy

Slovan víťazí aj po dodatočných samostatných nájazdoch. Jediný nájazd premenil Brown. (20:14:39)

Brown skóruje.

Aby toho nebolo málo, ešte uvidíme aj samostatné nájazdy.

63:42
    Slovan strieľa gól aj v predĺžení, presne sa trafil IAN SCHEID, ktorého krásnou prihrávkou cez bránkovisko našiel Jasenec.

60:50
    Beňo v samostatnom nájazde, mieril medzi betóny, no Honeckla neprekonal.

Tímy sa ešte dohodli na dodatočnom 5-minútovom predĺžení, prípadne samostatných nájazdoch.

59:44
    Ešte akcia Knotta so zakončením St-Amanta a zákrok Baroša. Ten následne čelil ďalšiemu pokusu zblízka, svoj tím podržal.

54:30
    Po Petrášovej akcii a následnej dorážke bol Slovan veľmi blízko ďalšiemu strelenému gólu.

52:42
    Slovan Bratislava dal gól!
    Hráč Linzu rozohrával veľmi zle, o puk ho pri bránke obral Minárik, jeho zakončenie bekhendom ešte v bránke neskončilo, no ADAM LUKOŠÍK už bol presnejší.
    Asistencia: Jakub Minárik

51:25
    Veľká šanca Linzu. St-Amant prihral v prečíslení Knottovi, jeho zakončenie z prvej zlikvidoval Baroš.

49:23
    Vylúčenie v tíme Steinbach Black Wings Linz:
    Wolf – 2 min., vrazenie na mantinel.

48:18
    Romančík zachytil strelu súpera a tým aj prihral Takáčovi, ktorý dal na druhú stranu DANIILOVI FOMINYKHOVI, ten ukázal svoj strelecký inštinkt a trafil presne do ľavého horného rohu brány.
    Asistencia: Samuel Takáč

45:57
    Baroš čelil vážnej hrozbe, ale Feldner ho zoči voči neprekonal.

37:04
    Takáč išiel sám na bránu, zvolil strelu, ktorá skončila na pravom Honecklovom betóne.

Tím Linz práve strelil gól!
    Hostia vyrovnávajú. Po vyhranom buly vystrelil z kruhu švihom SHAWN OUELLETTE-ST-AMANT a puk prekĺzol Barošovi pomedzi betóny.

15:45
    Findlay – 2 min., sekanie.

13:48
    Belasí otvárajú skóre po kombinačnej akcii, do ktorej sa zapojili všetci hráči v útoku. Lukošík potiahol puk do útočného pásma, prihral pod seba MICHALOVI JASENCOVI, ktorý si narazil s Minárikom a dostal puk za chrbát Honeckla.
    Asistencie: Adam Lukošík, Jakub Minárik