Fulham – Brentford 0:3 (kon.) | Liverpool – Bournemouth 3:1 (kon.) | Wolverhampton – Brighton 1:4 (kon.)
Tottenham – Manchester Utd. 2:0 (kon.) | Manchester City – Newcastle 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:0 (0:0)
Manchester United
Sobota 19.08.2023, 18:30 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 2. kolo

Děkuji za pozornost a krásný zbytek dne. (20:37:11)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 11:16. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:8.

V druhém poločase byl Tottenham mnohem lepší než v tom prvním a hned po pěti minutách dokázal vstřelit branku Sarr. Domácí poměrně často dokázali dominovat a vytvořili si spoustu zajímavých šancí. Pojišťovací gól však dokázal po utajené přihrávce Perišiče vstřelit Ben Davies a přerušil nepříznivou sérii Tottenhamu proti Manchesteru United.

90+10

90+9
    Fernandes ani Vicaria neohrozil, jelikož bránu přestřelil.

90+8
    Bissouma fauloval Pellistriho a Manchesteru United se naskýtá parádní šance, jelikož míč je lehce před vápnem.

90+7
    Varane zahrozil hlavou, ale Vicario si opět připsal parádní zákrok. Nakonec byl i odpískán ofsajd.

90+6
    Casemira ještě na poslední chvíli doběhl Perišič a tečoval jeho ránu.

90+5
    Pellistri pouze sledoval centr Casemira, protože dosáhnout na něj nedokázal.

90+4
    Dalot musel nadvakrát zasahovat, ale i přesto míč udržel.

90+3
    Maddisonova střela uvnitř vápna byla zblokována a následná Perišičova taktéž.

90+2
    Domácí tým má míč pod kontrolou a nepotřebuje nikam spěchat.

90+1
    Davies se zkušeně natlačil před Pellistriho a tomu nezbývalo nic jiného, než jej faulovat.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

89
    Bissouma dělal zbytečné kličky a míč si ukopl, takže mu ho Varane odebral.

88
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur:
    ze hřiště odchází Pedro Porro, přichází Emerson Royal,
    ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Manor Solomon.

87
    Pellistri byl rychlejší než Davies a hnal se vstříc brankáři Vicariovi, ale byl připraven o míč a měl by následovat odkop.

86
    Průniková přihrávka opět skončila pouze jen u Vicaria.

85
    Perišič fauloval Dalota, ale rozhodčí ponechává výhodu a tvorba akce hostujícího týmu stále pokračuje.