Real Sociedad – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Almería – Real Madrid 1:3 (kon.) | Osasuna – Ath. Bilbao 0:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (1:0)
Celta de Vigo
Sobota 19.08.2023, 17:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 2. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:12. (19:06:55)

Je konec, sudí ukončuje zápas v deváté nastavené minutě. Celta de Vigo získala brankou Minguezy ve čtvrté minutě nastavení svůj první bod v sezóně, Real Sociedad svůj druhý. Tabulkové pozice v tuto chvíli samozřejmě mají minimální vypovídací hodnotu, jen pro formu tak dodávám, že Real je nyní devátý a Celta patnáctá.

Přílišné spoléhání se na defenzívu se tak týmu Imanola Alguacila nevyplatilo a obrovský výkonností propad ve druhé půli přináší zaslouženou ztrátu bodů. Ve druhém poločase přestříleli hosté domácí výrazně 9:3 (5:0) a ovládli poměrem 57:43 také statistiku držení míče.

To už je za mě pro dnešní podvečer vše, přeji top den všem fanouškům španělské kopané!

90+9

90+8
    Příliš intenzivně se tlačil k balónu Álex Sola, sudí musel tento faul odpískat.

90+7
    Střídání v týmu Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Williot Swedberg.

90+4
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Nyní už se OSCAR MINGUEZA prosazuje a srovnává na 1:1! Po ráně Aidoa se dostal k odraženému míči, který z blízkosti s přehledem poslal za záda Álexe Remira.

90+4
    A další výborný zákrok Remira po hlavičce Starfelta! Je tu rohový kop a jedna z posledních šancí pro hosty.

90+3
    Jednu z posledních šancí domácího týmu měl Oscar Mingueza, Remiro ho však dokázal vychytat.

90+2
    Rána Bamby zpoza vápna je zblokovaná.

90+1
    Po určitém šetření sil ve druhém poločasu jsou nyní nečekaně aktivnější hráči Realu Sociedad, kteří svým presinkem zastavují branku potřebující Celtu hned při rozehrávce.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Cho svůj náběh nedokázal dotáhnout do zakončení, obrana Celty ho vyhnala až za brankovou čáru.

89
    Na obou týmech se začíná projevovat únava, vidíme zvýšené množství nepřesností na obou stranách.

88
    Následuje útočný faul domácích na chudáka Bambu.

88
    Standardka pro Real Sociedad žádné nebezpečí nepřinesla, centr do vápna defenzíva Celty likviduje.

86
    Álex Sola se málem prosadil do vlastní branky, jeho neúmyslné zakončení naštěstí domácí golman dokázal zlikvidovat.