Salernitana – Udinese 1:1 (kon.) | Cagliari – Inter 0:2 (kon.)
Pondělí 28.08.2023, 18:30 • Stadio Arechi, Salerno • Italská Serie A • 2. kolo
    72. Boulaye DIA - 1:1

72
    Salernitana právě vstřelila branku!
    Vzápětí je ale vše jinak, domácí ze své první větší šance ve druhém poločase srovnávají skóre! Pod první domácí gól Salernitany v nové sezóně se podepisuje BOULAYE DIA, kterému Candreva narýsoval pěknou přihrávku za obranu do vápna a senegalský forvard překonal položeného Silvestriho zakončením na přední tyč – 1:1!
    57. Lazar SAMARDŽIĆ - 0:1

57
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Bianconeri byli od začátku druhého poločasu lepším týmem na hřišti a zkraje sedmapadesáté minuty svou převahu přetavují v první gól utkání! Lucca srazil Kamarův centr z levé strany na nikým nehlídaného LAZARA SAMARDŽIĆE, který následně domácí obranu potrestal střelou do pravého dolního rohu – 0:1!