Č. Lípa – Přepeře 2:1 (kon.)
FK Arsenal Česká Lípa
2:1 (1:1)
FK Přepeře
Pátek 01.09.2023, 17:30 • Městský stadion Česká Lípa • Česká fotbalová liga (B) • 5. kolo

Česká Lípa se dočkala svého druhého vítězství v České fotbalové lize. Nováček porazil Přepeře 2:1, když mu vyšel vstup do obou poločasů a vždy skóroval centrem zprava na přední tyč. Zejména v prvním poločase byli ale jinak domácí směrem dopředu až moc pasivní. Ve druhém pak přestáli závěrečný tlak Přepeří a můžou se radovat ze tří bodů. Pro hosty to znamená, že na výhru čekají již pět soutěžních zápasů. (19:28:51)

90+3

90+3
    Arsenal vypíchl míč z pravé strany u svého vápna. Jeden z hostů se svíjel na zemi, ale nepískalo se. Česká Lípa vyvezla balón na svou útočnou polovinu.

90+2
    Dvakrát v krátkém sledu odkopli domácí míč až k Truksovi.

90+1
    Přepeře se nastěhovaly na útočnou polovinu a odcentrovaly, jenže balón lapil Král.

90+1
    Žlutá karta pro tým FK Arsenal Česká Lípa (Baláž).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Už se zdálo, že Martan bude na středu sám před Králem a udělá mu kličku na pravou stranu, jenže rozhodčí odpískal faul na hranici vápna, což se setkalo s protesty. Martan obdržel kartu.

88
    Střídání v týmu FK Arsenal Česká Lípa:
    ze hřiště odchází Kazda, přichází Valta.

87
    Arsenal získal volný přímý kop, Vít centroval z levé strany a mával se ofsajd.

87
    Jeden z hostů si vjel do vlasů s Křížem. Spoluhráče přiběhl uklidňovat Vít. Rozhodčí řeší tuto situaci kartou pro Tvarohu.

85
    Po zpětném pasu na pravou stranu posílal Martan míč z pravé strany do ohně.

84
    Při souhře Víta s Beránkem na levé straně upadl Beránek, Kříž následně neprošel mezi dvěma.

83
    Česká Lípa chtěla, aby se pískala ruka hostů v domácím vápně. Tak se ovšem nestalo, balón potom sebral Král.

83
    Sudí udělil kartu Janu Filipovi za faul ve středovém kruhu.

81
    Martan byl zastavený a domácí si pak vynutili faul soupeře na českolipské na obranné polovině.

81
    Tvaroha si pokryl míč před Křížem na půli a hosté tak můžou podniknout svůj postupný útok.