Nantes – Marseille 1:1 (kon.)
FC Nantes
1:1 (1:1)
Olympique Marseille
Pátek 01.09.2023, 21:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

To je pro dnešek vše! Přeji hezký zbytek dnešního dne a u dalších fotbalových přenosů naviděnou. (23:02:01)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 2:12. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:13.

Utkání 4.kola Ligue 1 mezi Nantes a Marseille je ukončeno. Utkání končí nerozhodným výsledkem 1:1.
    Do zápasu vlétla Marseille, která hned ve 3.minutě zásluhou Sarra vedla 1:0. O několik minut později se nechal vyloučit Meupiyou. Jakoby to domácí celek nakoplo a začali se dostávat do hry. Ve 39.minutě vyrovnal krásnou brankou Mohamed.
    Druhý poločas nám moc zajímavých šancí nenabídl. Na balónu ale byl aktivnější Olympique. Až v závěru začal mít velké šance. Jednu z nich měl v nastavení Aubameyang, ale míč z malého vápna nedokázal nasměrovat mezi tři tyče. Proto zápas skončil nerozhodně.

90+6

90+5
    Vitinha se po pravé straně dostal k centru, který mířil na kolegu Aubameyanga, toho ale obrana odstavila. Poté se ke střele dostal Ndiaye, ta ale končí na tribuně.

90+4
    Aubameyang mohl rozhodnout dnešní zápas v samotném závěru! Po centru se dostal na malém vápně před brankářem ke střele, kterou ovšem zatočil až moc mimo branku.

90+3
    Další centrovaný balón odvrací Cömert.

90+2
    Obrana Marseille si teď dost zahrávala, když kombinovala ve svém vápně a přitom byla presována, ale dokázala si poradit.

90+1
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Marquinhos.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Hosté výrazně zjednodušují hru, když posílají nebezpečné centry do ohně, jenže domácí odpravují balóny mimo ohrožení.

89
    Marseille se pokusila dlouhým centrem hledal Vitinhu, před kterým neúplně jistým zákrokem zasahuje Descamps.

88
    ze hřiště odchází Pedro Chirivella, přichází Samuel Moutoussamy.
    87. Mbembova pumelice těsně minula domácí bránu.

87
    Jen to domácím stadionem zahučelo! Mbemba se dostal ke střele z obrovské dálky. Střelou mířil do horní poloviny branky, ale míč nakonec těsně míjí brankovou konstrukci, a tak si Descmaps může oddychnout.

86
    Valentin Rongier napřáhl ke skákavé střele. Pokus míří do míst, kde byl připraven bezchybný brankář Descamps.

85
    Po dlouhé době se na polovinu soupeře podívali domácí. Moc dlouho to ale netrvalo, jelikož Moses Simon posílá dlouhá přihrávku.

84
    Po menším signálu centroval Lodi, jenomže domácí odvrací. Po nějaké době se ke střele dostal Ndiaye, ale pokus z první míří do koše domácího gólmana.