Cádiz – Villarreal 3:1 (kon.) | Almería – Celta Vigo 2:3 (kon.)
Cádiz CF
3:1 (2:1)
Villarreal CF
Pátek 01.09.2023, 19:30 • Estadio Nuevo Mirandilla • Španělská LaLiga • 4. kolo

Po divokém prvním poločase, kdy Cádiz otočil během deseti minut vývoj celého zápasu. Ve druhém poločase navýšil vedení Cádizu krásnou ránou ze střední vzdálenosti Machís. Více šancí jsme už ve druhém poločase neviděli, a tak Cádiz udržel doma velmi cenné tři body. (21:41:37)

90+4

90+3
    Zápas se pomalu chýlí ke konci, Cádiz drží míč a kombinuje daleko od brány Ledesmy.

90+1
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Roger Martí, přichází Álvaro Negredo,
    ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází José Mari.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minut.

89
    Foythovi podjel míč pod nohou, na míči tak budou opět domácí hráči.

88
    Zápas už se převážně dohrává ve středu hřiště, ve druhém poločase nebylo k vidění tolik šancí.

86
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rubén Alcaraz).

83
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Gerard Moreno, přichází Kiko Femenía,
    ze hřiště odchází Ramon Terrats, přichází Étienne Capoue.

82
    Přímý kop byl zblokován zdí, ale Fali vyběhl ze zdi dřív, než se smí. Rozhodčí mu tak udělil žlutou kartu a přímý kop se bude opakovat.