Uničov – Karviná 1:0 (kon.) | Soběslav – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Č. Lípa – Chrudim 1:2 (kon.)
Loko Praha – Dukla Praha 0:3 (kon.) | Zápy – Táborsko 1:0 (kon.) | Kladno – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Hlinsko – Líšeň 1:2 (po pr.) | Povltavská – Žižkov 1:6 (kon.) | Petřín Plzeň – Mar. Lázně 0:1 (kon.)
Povltavská fotbalová akademie
1:6 (0:4)
FK Viktoria Žižkov
Středa 06.09.2023, 17:00 • Fotbalový stadion Štěchovice • MOL Cup • 2. kolo

Viděli jsme poměrně jednoznačné utkání, ve kterém se jasně ukázalo, kdo je z jaké ligy. Žižkov většinu času dominoval, až na prvních 5 minut druhé půle, kdy i obdržel branku.

Utkání se vyvíjelo následovně. Ve druhé minutě se prosadil Prošek, na jeho branku navázal o chvilku později Štrombach. Třetí branku přidal Hönig a jako poslední se v první půli prosadil ve 37. minutě Sixta. Druhou polovinu hry odstartovala penalta domácích, kterou proměnil Novák. Další branky už přidávali pouze hosté, na 1:5 zvýšil Vais a na konečných 1:6 upravil Finěk.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za vaši pozornost. (18:52:28)

90

89
    Sledujeme útočný faul domácích.

86
    Po rohu přišla střela z větší vzdálenosti, která končí daleko vedle branky Žižkova.

85
    Sledujeme aktivní pasáž hry, o kterou se starají hlavně domácí, ti teď budou zahrávat roh.

83
    Povltavská bude zahrávat standardku blízko vápna soupeře.

82
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Honig, přichází Rosa.

81
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Novák, přichází Jíra,
    ze hřiště odchází Drobílek, přichází Lehner.

80
    Žižkov právě vstřelil branku!
    DANIEL FINĚK dostal míč na hranu pokutového území a bez váhání vystřelil na zadní tyč. Brankář si na míč lehce sáhl, nicméně brance nezabránil.

78
    Dnešní utkání sleduje 320 diváků.

77
    Radek Voltr se pokosil ohrozit branku soupeře ranou z větší vzdálenosti. Jeho pokus ale letěl vysoko nad.

75
    Domácí faulují na své vlastní polovině. Žižkov rozehraje standardní situaci.

73
    ze hřiště odchází Štrombach, přichází Adrees,
    ze hřiště odchází Prošek, přichází Voltr.

69
    Ve zmatku uvnitř malého vápna se nejrychleji zorientoval ADAM VAIS, který svou dorážkou překonává brankáře.

68
    Václav Prošek nastřeluje zpoza velkého vápna břevno štěchovické brány!

66
    Kozejed nad ničím nepřemýšlel a natáhl ke střele z nějakých dvaceti metrů. Jeho pokus o metr minul pravou tyč.

61
    ze hřiště odchází Hejda, přichází Novák.

61
    Neskutečný zákrok musel vytáhnout domácí brankář Benada. Štrombach, nikým nehlídaný, dostal přihrávku na penaltu, odkud zakončoval do odkryté branky. Golman však vytěsnil jeho střelu konečky prstů.

Aleš Racek

Branky: 49. Novák (pen.) – 2. Prošek, 6. Štrombach, 23. Hönig, 37. Sixta, 69. Vais, 80. Finěk

Povltavská fotbalová akademie: Benada – Lanc (46. Starý), Mareš (46. Smetana), Vala, Zákostelský – Drobílek (80. Jíra), Hejda (62. Novák), Jakobovský /K/, Novák (80. Lehner) – Budínský, Kozel
    Náhradníci: Šimáček – Polívka

Trenér: Z. Busta

FK Viktoria Žižkov: Švenger /K/ – Kozojed, Finěk, Klusák, Oravec – Sixta, Prošek (72. Edrees), Petrák, Hönig (82. Rosa), Kuchař (46. Vais) – Štrombach (72. Voltr)
    Náhradníci: Borka – Řezáč, Tregler

Trenér: M. Horňák

Rozhodčí: Klíma – Ratajová, Matoušek