Prešov – Humenné 4:1 (kon.) | Skalica – Dubnica 4:2 (kon.) | Topoľčany – Trnava 7:3 (kon.)
Rimavská Sobota – Pov. Bystrica 2:3 (kon.)
konec
HK Skalica
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 08.09.2023, 17:30 • Hant Arena, Skalica • Slovenský pohár
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    59:15
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Skalica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Kočka.
     
    56:18
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Ventus – 2 min., hákovanie.
     
    47:59
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Janáč – 2 min., sekanie.
     
    47:24
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Kočka – 2 min., hrubosť.

    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica:
    Švec – 2 min. + 2 min., hrubosť.
     
    44:44
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Bernát – 2 min., zdržiavanie hry / brankár – hranie puku mimo lichobežníka, trest odpyká Janáč.
     
    42:36
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica:
    Tybor – 2 min., podrazenie.
     
    39:26
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica:
    Uram – 2 min., hákovanie.
     
    36:02
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica:
    Švec – 2 min., držanie.
     
    30:53
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Ventus – 2 min., sekanie.
     
    11:41
    N a ľade sa strhla mela, rozhodcovia budú udeľovať tresty.
     
    10:15
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Šátek – 2 min., podrazenie.
     
    03:36
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Ventus – 2 min., podrazenie.

    Natália Poláčková

    Branky a nahrávky: 14. Janáč (Hujsa), 22. Šátek (Škápik), 40. Jurík (Pšurný, Sloboda), 45. Šátek (Pšurný) – 18. Švec, 27. Hovorka (Kluka)


    HK Skalica: Bernát (Irsák) – Ventus, Sloboda, Sakmár, Škápik, Drápal, Janík, Jombík, Polák – Jurík, Búlik, Fungáč – Hujsa, Pšurný, Šátek – Janáč, Kuba, Kočka- Čerhit, , Duban
    Trenér: Michal Ružička

    TSS GROUP Dubnica: Lietava ( Kristín)- Chatrnúch, Hřebíček, Švec, Mikuš, Kapičák, Janík, Rajzík – Kluka, Hovorka, Tybor – Mikula, Švec, Tábi – Uram, Haščák, Ferenyi – Korbel, Bárdoš, Kristín
    Trenér: Dušan Gregor

    Rozhodčí: Klejna, Fridrich – Babjak, Junek
    ocianews.com