Slavia B – Plzeň B 2:0 (kon.) | Admira Praha – Povltavská 1:3 (kon.) | Hostouň – Robstav 1:0 (kon.)
Táborsko akademie – Dukla B 6:1 (kon.)
SK Slavia Praha B
2:0 (2:0)
FC Viktoria Plzeň B
Neděle 10.09.2023, 10:15 • SC Xaverov, Horní Počernice • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

90+2
    Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
    ze hřiště odchází Krůta, přichází Sutr.

90+2
    ze hřiště odchází Babacar Sy, přichází Jelínek.

90+1
    ze hřiště odchází Ogungbayi, přichází Koffi.

90+1
    Jasná červená karta kterou obdržel Dominik Sváček, za faul nad hranicí velkého vápna. Skluzem podrazil útočníka Slavie, který už před sebou měl jen prázdnou branku.

87
    Žlutou kartu obdržel domácí Babacar Sy.

83
    ze hřiště odchází Nováček, přichází Štauber.

75
    ze hřiště odchází Bejbl, přichází Jinoch.

69
    ze hřiště odchází Švec, přichází Voriazidis.

69
    ze hřiště odchází Elmedin, přichází Pikolon.

66
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Planeta, přichází Secký.

66
    ze hřiště odchází Kodýdek, přichází Falout.

64
    Velká šance pro Slavii. Dominik Sváček byl mimo svoji branku a Adam Čihák na poslední chvíli dokázal, odkopnout míč z brankové čáry.

63
    Žlutou kartu obdržel hostující Adam Čihák.

46
    ze hřiště odchází Vacek, přichází Doubek.
    45+1. BEJBL - 2:0

45+1
    Slavia B právě vstřelila branku!
    Poslední standardní situaci prvního poločasu zahrával Kopáček. Ten trefil pouze plzeňskou zeď. Míč se k němu odrazil a připravil ho pro svého spoluhráče MARTINA BEJBLA. Ten za hranicí velkého vápna poslal míč o tyčku do branky.

45+1
    Žlutou kartu na hraně pokutového území dostal Milan Krůta.

40
    Velká příležitost pro Slavii, skvěle si za záda obrany Plzně naběhl jeden z útočníků domácích, ale ten ovšem pouze orazítkoval levou tyč.
    18. TRÉDL - 1:0

18
    Adam Čihák prohrál na půli hřiště souboj, toho využila Slavia na levé straně hřiště dostal příliš prostoru jeden ze Slavistů. Ten dokázal poslat centr do vápna, který propadl až k JANU TRÉDLOVI a ten dostal míč za záda Sváčka.