Bohemians – Wiler-Ersigen 5:4 (kon.)
FbŠ Bohemians
5:4 (3:1, 1:3, 1:0) Stav série: 1:0
SV Wiler-Ersigen
Středa 13.09.2023, 19:00 • UNYP Arena, Praha • Pohár mistrů (muži) • Čtvrtfinále

Dnešní utkání sledovalo v UNYP Areně 843 diváků. (21:07:47)

Branky a nahrávky: 5. Kvasnica, 11. Batkovič (Hronek), 20. Krebner (Petrák), 34. Buršík, 57. Krebner (Malič) – 14. Sikora (Dudovič), 27. Valhgren (Dudovič), 36. Laubscher (Dobeli), 38. Persici (Laubscher). Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 19:17. Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Pospíšil.

Bláznivý zápas je za námi, Bohemka svou evropskou pohárovou premiéru zvládla, díky výbornému výkonu v první a třetí třetiny dokázala odčinit fakt, že ve třetině druhé dvakrát ztratila dvoubrankový náskok a do odvety tak jdeme se značnou výhodou.

Naposledy připomínám, že se hraje na body a nikoliv na skóre, tento výsledek tedy znamená, že pokud bychom ve Švýcarsku prohráli třeba 0:10, stejně se bude hrát prodloužení.

Hlavním hrdinou Bohemians je právě vyhlášený nejlepší hráč utkání, Matyáš Krebner, bývalý hráč Wileru, který dnes vstřelil dva góly. Nejlepším hráčem soupeře je vyhlášen Slovák Michal Dudovič.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem florbalovým fanouškům!