Galatasaray – Kodaň 2:2 (kon.) | Real Madrid – Union Berlín 1:0 (kon.) | Arsenal – Eindhoven 4:0 (kon.)
Bayern – Manchester Utd. 4:3 (kon.) | Benfica – Salzburg 0:2 (kon.) | Braga – Neapol 1:2 (kon.)
Real Sociedad – Inter 1:1 (kon.) | Sevilla – Lens 1:1 (kon.)
Real Madrid
1:0 (0:0)
1. FC Union Berlín
Středa 20.09.2023, 18:45 • Estadio Santiago Bernabéu, Madrid • Liga mistrů • Skupina C

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 14:2. Rohy: 16:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:11. (20:45:44)

Až na úvodních dvacet minut měl Real Madrid zdrcující převahu a zatímco v prvním poločase si prakticky nevytvořil šanci, po přestávce visel gól dlouho na vlásku. Union Berlín zachránila levá i pravá tyč, několikrát brankář Rønnow a nakonec se Bílý balet dočkal brankového vyjádření až v předposlední minutě nastavení po šestnáctém rohu, když zblízka doklepl odražený míč nejlepší střelec Jude Bellingham.
    Real tak vyhrává šestý soutěžní zápas v řadě rozdílem jediného gólu, z toho čtvrtý, v němž nedokázal skórovat do přestávky.

90+5
    90+4. Jude BELLINGHAM - 1:0

90+4
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Tak se domácí po obrovské dřině přece jen těsně před koncem dočkali. Šestnáctý roh rozehrál Kroos po zemi na Valverdeho, jehož prudkou ránu odkopl Jaeckel smolně do zad spoluhráče Krále, který nemohl míči uhnout. Pohotově ho tak zblízka doráží z otočky do prázdné brány JUDE BELLINGHAM.

90+4
    Šestnáctý roh pro domácí.

90+3
    Dnešní utkání sleduje 65 207 diváků.

90+3
    Trestný kop po faulu Krále na Bellinghama. Bílý balet rozehrává nakrátko, nebyla to vzdálenost na přímé ohrožení brány.

90+1
    Do ofsajdové pasti se nechal snadno nachytat Brahim Díaz.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

88
    Kombinaci Realu vystihl Král, který vypíchl Valverdeho přihrávku do vápna.

87
    Trestný kop hostů rozehrál od pravé lajny Juranović, domácí si poradili snadno a odražený míč stahuje do rukavic dlouho se nudící Kepa Arrizabalaga.

86
    Zdálo se, že Valverde akci už překombinoval, ale nakonec dokázal prostrčit míč Rodrygu Silvovi, který vylovil míč za tělem, jenže jeho střela o zem neměla dostatečnou průraznost.

85
    Při drtivém tlaku Realu pomáhá hostům odpískaný útočný faul na brankáře Rønnowa, který vybíhal boxovat Bellinghamův centr.

83
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Aljoscha Kemlein.
    83. Joselu Mato neuspěl ani touto střelou z voleje po Bellinghamově přihrávce

83
    Joselu Mato sklepával přímo z voleje polovysoký centr Judea Bellinghama, ale střelecké prokletí neprolomil, míří o decimetry vedle a už ve vyloženém zoufalství si přetáhl dres přes hlavu.

82
    Leite se drží za hlavu, ale faul na Rodryga byl odpískaný správně. Real však rychle rozehraný přímý kop nevyužil.