Galatasaray – Kodaň 2:2 (kon.) | Real Madrid – Union Berlín 1:0 (kon.) | Arsenal – Eindhoven 4:0 (kon.)
Bayern – Manchester Utd. 4:3 (kon.) | Benfica – Salzburg 0:2 (kon.) | Braga – Neapol 1:2 (kon.)
Real Sociedad – Inter 1:1 (kon.) | Sevilla – Lens 1:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (1:0)
Inter Milán
Středa 20.09.2023, 21:00 • Reala Arena (San Sebastián) • Liga mistrů • Skupina D

Real Sociedad podal lepší výkon a po prvním poločase zaslouženě vedl. Hned v úvodu zaváhal při rozehrávce Bastoni a jeho nerozvážnost už ve 4. minutě potrestal Brais Méndez. Na hře Interu Milán jako by se projevila únava z víkendového derby, které nad městským rivalem AC opanoval vysoko 5:1. Italský tým za celých čtyřicet pět minut totiž ani nevystřelil na branku a naopak Yann Sommer musel dávat pozor, aby neinkasoval podruhé. Blízko navýšení skóre byl domácí tým hlavně na konci poločasu, kdy Robin Le Normand z malého vápna přehlavičkoval břevno a Kubovu střelu z úhlu vyrazil Yann Sommer na roh.

Tam kde Real Sociedad v první půli skončil, tam na začátku druhé půle pokračoval. Hrozby Méndeze s Oyarzabalem ale odvrátil Yan Sommer a Kubova obalovačka branku minula. Naopak Nerazzurri se v útoku i nadále trápili a Álex Remiro zůstával bez práce. Uklidňující gól měl přibližně dvacet minut před koncem na hlavě Mikel Merino, ale po rohovém kopu trefil jenom břevno. A tak mohli z ojedinělé akce udeřit hosté, jenže Marcus Thuram slavil po ofsajdu předčasně. Přesto se Inter Milán vyrovnávacího gólu dočkal, když v 87. minutě jako správný kapitán rozhodl o dělbě bodů Lautaro Martínez – 1:1. (23:16:31)
    Ospale hrající Inter Milán probral až jeho kapitán, loňský finalista uhrál v San Sebastiánu bod

Držení míče: 45% : 55%.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:3.
    Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:15.

90+6

90+6
    Po Dimarcově sražené střele ještě Inter kopal roh. Do vzduchu se pověsil Lautaro Martínez a všichni napjatě sledovali, kam balon po odrazu od jeho hlavy poletí. Naštěstí pro Real Sociedad to bylo vedle branky, takže zápas končí remízou.

90+5
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Igor Zubeldia).

Pravý stoper převálcoval Thurama nešetrným skluzem, za který je po zásluze potrestán.

90+4
    Na Sánchezův centr točící se od branky si naskočil Francesco Acerbi a tvrdou hlavou nasměroval na branku. Álex Remiro zasahovat nemusel, daleko před ním ho totiž neváhal zastoupit obránce.

90+3
    Marcus Thuram ukázal individuální dovednosti. Na vlastní pěst se vydal směrem k brance, Aihen Muñoz zariskoval a skluzem mu míč odkopl – roh.

90+2
    Hru v nastavení přerušily dva fauly.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Hamari Traoré).

Pravý bek je potrestán za podražení Dimarca.
    87. Lautaro MARTÍNEZ - 1:1

87
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Je srovnáno! Vyhraný hlavičkový souboj pět metrů před šestnáctkou, volný míč sebral Davide Frattesi a halfvolejovým pasem do uličky našel dvojici hráčů běžící na zadní tyč. Blíže k míči měl LAUTARO MARTÍNEZ a levačkou z rohu malého vápna zavěsil přes padajícího gólmana nechytatelně pod břevno – 1:1.

85
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Jon Pacheco.

84
    Také Imanol Alguacil bude naposledy střídat, do hry už se chystá vběhnout Jon Pacheco.

82
    Prostor na centr si u postranní čáry našel Denzel Dumfries, bohužel pro Inter Milán mířil do země nikoho.

80
    Deset minut před koncem řádné hrací doby tak Real Sociedad stále drží těsný náskok, uhájí ho baskický klub až do závěrečného hvizdu?
    79. Thuram slavil předčasně, jeho gól zneplatnil ofsajd

79
    Průniková přihrávka z půlící čáry otevřela cestu Augustovi, ten nahrál přes vracejícího se beka Thuramovi před poloprázdnou branku, kterou zblízka nešlo minout. Vyrovnání z toho ale není. Gól zneplatnil ofsajd už při první přihrávce.