HC MUNI – UK Kings Prague 2:4 (kon.)
HC MUNI
2:4 (0:0, 0:0, 2:4)
UK Kings Prague
Středa 20.09.2023, 19:30 • Sport centrum Lužánky, Brno • Tipsport UNI CUP • Finále

Kdo by to byl řekl, že po bezbrankových prvních dvou třetinách nastanou takové hody. Třetí třetina se více povedla pražské Karlovce a ta po zásluze vyhrává toto vyrovnané finále poměrem 2:4.

Z dnešního zápasu a celého letošního Tipsport UNI Cupu je to už vše a my gratulujeme vítězům UK Hockey Prague k prvenství. (22:01:10)

59:50
    Poslední chvíle utkání tráví Karlovka v útočném pásmu.
    Jakubec 2:4

58:50
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    Obránce domácích vystřelil od modré čáry, Mašek vyrazil puk pouze do míst, kde se nikým nebráněný nacházel JAKUBEC a ten bez problému dorazil puk do branky. Asistence Bazala, Edl.
    Glitta 1:4

57:44
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Kucharčík ještě Krále překonat nedokázal, to se povedlo až o chvíli později GLITTOVI, který prudkou ranou prostřelil gólman. Asistence Kucharčík.
    Martínek 1:3

56:27
    MARTÍNEK byl přesně tam, kde měl být, když nikým nehlídaný dorazil puk za bezmocného Krále. Asistence Dlabota.

54:07
    Gebbel měl jít původně ven, protože vyhodil kotouč ven z hrací plochy, ale po protestech hostující střídačky od tohoto verdiktu rozhodčí upouštějí.
    Jindra 1:2

53:54
    Po velké hrubce brankáře Krále se prosazuje JINDRA, toto si gólman za rámeček určitě nedá. Bez asistence.

53:10
    Z bezprostřední blízkosti zakončoval Martínek, brankář Král ho však dobře vychytal.

52:02
    Domácí v ofsajdu.
    Edl 1:1

51:03
    Na konci tohoto přečíslení se nacházel EDL, který už to měl při zakončení docela jednoduché. Asistence: Kadlic, Gonos.

49:30
    Domácí chtějí rychle vyrovnat, dobrými zákroky je však deptá brankář Mašek.

Aleš Racek

Branky a nahrávky: 52. Edl (Kadlic, Gonos), 59. Jakubec (Bazala, Edl) – 48. Martínek (Piskač, Konopásek), 54. Jindra, 57. Martínek (Dlabola), 58. Glitta (Kucharčík)

HC MUNI: Král (Rozehnal) – Šupa, Gonos, Bazala, Bláha, Prokopec, Háněl, Šucha, Kučera (C) – Sedláček, Hasoň, Greguss, Drlík, Gergel, Jakubec, Edl, Kadlic, Linka, Klíma, Malenovský, Morev
    Trenér: Čtvrtníček

UK Kings Prague: Mašek – Chmiel Gebbel, Klinger, Piskač, Dlabola (C), Lelek – Škoda, Martínek, Čermák, Moucha, Hradil, Málek, Glitta, Kucharčík, Konopásek, Jindra, Krchnák
    Trenér: Himner