Frýdek-M. – Královo Pole 24:35 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:35 (13:17)
SKKP Handball Brno
Neděle 24.09.2023, 17:00 • Hala Frýdek - Místek • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno 24:35 (13:17)
    Nejvíce branek: Moješcik 7/3, Noworyta 5, Hajko 4 – Ratkovský 6, Vukićević 5, Kocich 4. Rozhodčí: Marek Bareš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 5/4 – 0. Vyloučení: 3:6. (18:37:24)

Pepino drželo střelecký krok s hosty do 14. minuty. Pak ale dvakrát za sebou udeřil Macuoka, hosté se dostali do čtyřbrankového trháku. Domácí lavička sice zareagovala oddechovým časem. Po něm měli domácí výhodu přesilové hry, ale v ní dokázali dát jedinou branku. Hosté pokračovali s budováním náskoku i ve druhém poločase. Ve 45. minutě už vedli 15:29 a utkání se jen dohrávalo. Frýdek-Místek nakonec doma padl s týmem SKKP Handball Brno poměrem 24:35.

Konec zápasu. (24:35)
    60
    Vladimír Ratkovský se dostal po kontru na branku Pepina, roztočil balon, který se dostal za brankovou čáru a přitom se sám zranil. (24:35)
    60
    Jakub Bosák se raduje po pěkné sehrávce hostů na levé křídlo. (24:34)

59
    Hosté jsou na balonu a vůbec nikam nespěchají. (24:33)

59
    Andrej Furman si poradil se střelou ze střední vzdálenosti, rychle se nohou přesunul ke své tyčce. (24:33)
    58
    Daniel Janda se prosadil last-minute střelou ruka už byla nahoře. (24:33)

58
    Kénik pomalu dobývá branku Pepina. (24:32)
    57
    Alexandr Moješcik potrestal minelu hostů po rychlé akci středem hřiště. (24:32)
    57
    Alexandr Moješcik počkal na brankáře a pak pravačkou zamířil k levé tyčce branky hostů. (23:32)

57
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Daniel Burget). (22:32)
    56
    David Mahušek prošel středem a poslal bombu k tyči branky Pepina. (22:32)
    56
    Jan Mucha dostal balon na osu, vyskočil a pravačkou našel horní roh branky Kéniku. (22:31)

55
    Následuje rohový hod pro domácí. (21:31)
    55
    Vladimír Ratkovský vyskočil do vzduchu na ose a pravačkou poslal balon do horního rohu branky Pepina. (21:31)
    54
    Adam Gřešek dostal balon na pivota a ostrým projektilem prostřelil brankáře hostů. (21:30)