Frýdek-M. – Královo Pole 24:35 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:35 (13:17)
SKKP Handball Brno
Neděle 24.09.2023, 17:00 • Hala Frýdek - Místek • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – SKKP Handball Brno 24:35 (13:17)
    Nejvíce branek: Moješcik 7/3, Noworyta 5, Hajko 4 – Ratkovský 6, Vukićević 5, Kocich 4. Rozhodčí: Marek Bareš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 5/4 – 0. Vyloučení: 3:6. (18:37:24)

Pepino drželo střelecký krok s hosty do 14. minuty. Pak ale dvakrát za sebou udeřil Macuoka, hosté se dostali do čtyřbrankového trháku. Domácí lavička sice zareagovala oddechovým časem. Po něm měli domácí výhodu přesilové hry, ale v ní dokázali dát jedinou branku. Hosté pokračovali s budováním náskoku i ve druhém poločase. Ve 45. minutě už vedli 15:29 a utkání se jen dohrávalo. Frýdek-Místek nakonec doma padl s týmem SKKP Handball Brno poměrem 24:35.

Konec zápasu. (24:35)
    60
    Vladimír Ratkovský se dostal po kontru na branku Pepina, roztočil balon, který se dostal za brankovou čáru a přitom se sám zranil. (24:35)
    60
    Jakub Bosák se raduje po pěkné sehrávce hostů na levé křídlo. (24:34)

59
    Hosté jsou na balonu a vůbec nikam nespěchají. (24:33)

59
    Andrej Furman si poradil se střelou ze střední vzdálenosti, rychle se nohou přesunul ke své tyčce. (24:33)
    58
    Daniel Janda se prosadil last-minute střelou ruka už byla nahoře. (24:33)

58
    Kénik pomalu dobývá branku Pepina. (24:32)
    57
    Alexandr Moješcik potrestal minelu hostů po rychlé akci středem hřiště. (24:32)
    57
    Alexandr Moješcik počkal na brankáře a pak pravačkou zamířil k levé tyčce branky hostů. (23:32)

57
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Daniel Burget). (22:32)
    56
    David Mahušek prošel středem a poslal bombu k tyči branky Pepina. (22:32)
    56
    Jan Mucha dostal balon na osu, vyskočil a pravačkou našel horní roh branky Kéniku. (22:31)

55
    Následuje rohový hod pro domácí. (21:31)
    55
    Vladimír Ratkovský vyskočil do vzduchu na ose a pravačkou poslal balon do horního rohu branky Pepina. (21:31)
    54
    Adam Gřešek dostal balon na pivota a ostrým projektilem prostřelil brankáře hostů. (21:30)

54
    Hosté se neprosadili, Pepino jde útočit. (20:30)
    53
    Marian Hajko dal dvacátou branku svého celku. (20:30)

53
    Domácí jsou na míči a prostřídávají. (19:30)

52
    Adam Stein minul ze střední vzdálenosti branku Pepina. (19:30)

52
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (19:30)
    52
    Marian Hajko prolomil svou střeleckou smůlu. (19:30)

51
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (David Mahušek). (18:30)

50
    Vít Pyško byl trefen do hlavy, hra je přerušena. (18:30)
    50
    Jakub Bosák udeřil po rychlém kontru do otevřené obrany Pepina. (18:30)
    49
    Alexandr Moješcik dostal balon na osu a poslal jej rychle k síti. (18:29)

49
    Vladimír Ratkovský už musel střílet, ale branku netrefil. (17:29)

48
    Domácí to sehráli pěkně na pravé křídlo, ale lob se jim do branky nedostal. (17:29)

48
    Jakub Tóth trefil v pádu jenom tyčku domácí branky. (17:29)
    47
    Martin Hrachovec snížil náskok Kéniku po pěkné souhře. (17:29)

47
    David Mahušek se nemůže radovat z branky, provinil se totiž kroky. (16:29)
    46
    Alexandr Moješcik prolomil pět minut střeleckého ticha ze strany Pepina. (16:29)
    46
    Daniel Burget udeřil do otevřené obrany Pepina, Kénik vede o 14 gólů. (15:29)
    45
    Vladimír Ratkovský udeřil z pivota do odkryté obrany. (15:28)

45
    Domácí vstřelili prozatím ve druhém dějství jenom dvě branky. (15:27)
    44
    Hosté to sehráli na pivota, kam si naběhl Martin Kocich a prostřelil brankáře domácího celku. (15:27)

44
    Vít Pyško vychytal další nájezd Pepina. (15:26)
    43
    Vladimír Ratkovský se trefil do prázdné domácí branky. (15:26)

43
    Domácí hrají bez brankáře. (15:25)

42
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (15:25)

42
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva). (15:25)
    42
    Vladimír Ratkovský se prosazuje po rychlém brejku středem hřišttě. (15:25)
    42
    Jan Zahradníček opět udeřil z rychlého brejku. (15:24)
    42
    Vladimír Ratkovský udeřil po rychlém brejku. (15:23)
    41
    Alexandr Moješcik poslal balon ze sedmičky přesně k tyčce. (15:22)

41
    Marian Hajko vybojoval pro domácí sedmičku. (14:22)

40
    Jan Mucha trefil jenom ruce obránce a poté spadl. (14:22)

40
    Jan Mucha netrefil svou pravačkou z dálky branky Brna. (14:22)

39
    Jan Mucha trefil pravačkou jenom tyčku branky hostů. (14:22)

39
    Marian Hajko skočil na zemi a hrácí plocha musí být vysušena. (14:22)

38
    Pepino je na míči po chybě hostů. Domácí ale útočí do zformované obrany. (14:22)

38
    Domácím bylo pískán útočný faul, Kénik jde na míč. (14:22)

37
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (14:22)
    37
    Luka Vukićević si obešel na čáře obránce a pak pálil pod tělem brankáře. (14:22)
    37
    Martin Kocich uspěl po sehrávce na pivota. (14:21)

36
    Matěj Mazur trefil jenom ruce brankáře a pak byl domácím pískán přešlap. (14:20)
    35
    Luka Vukićević uspěl s last-minute pokusem, hosté vedou už o šest branek. (14:20)
    34
    Marian Hajko napravil své předchozí zaváhání rychlým podstřelem ze střední vzdálenosti. (14:19)

34
    Marian Hajko trefil ze střední vzdálenosti jenom nohu brankáře. (13:19)
    33
    Jakub Bosák využil dalšího zaváhání a po rychlém kontru si vychutnal brankáře Pepina. (13:19)
    32
    Dejan Kukulovski využil minely domácích a raduje se po rychlém kontru. (13:18)

32
    Mathias Choleva minul po sehrávce na pravé křídlo. (13:17)

32
    Domácí jsou v plném počtu. (13:17)

31
    Luka Vukićević zahrál nohou, na míč jde Pepino. (13:17)

31
    Začal druhý poločas. (13:17)

Hosté začnou druhé dějství na míči.

První dějství je minulostí, to ovládli hosté z Brna poměrem 13:17. Pepino drželo střelecký krok do 14. minut. Pak ale dvakrát za sebou udeřil Macuoka, hosté se dostali do čtyřbrankového trháku. Domácí lavička sice zareagovala oddechovým časem. Po něm měli domácí výhodu přesilové hry, ale v ní dokázali dát jedinou branku. Kénik si svůj náskok prozatím uhlídal a do druhého dějství se navíc přenese i větší polovina trestu Hrachovce.

30
    První poločas skončil. (13:17)

30
    Pepino je na balonu 15 vteřin před koncem. (13:17)
    30
    Luka Vukićević se prosadil i přes faul Hrachovce. (13:17)

30
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec). (13:16)

30
    Pepino je v oslabení na míči a do konce poločasu nezbývá ani minuta hry. (13:16)

29
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (13:16)
    29
    Alexandr Moješcik naznačil ze sedmičky střelu, počkal si na brankáře a pak poslal pravačkou balon k tyčce. (13:16)

29
    Pepino má sedmičku! (12:16)

29
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski). (12:16)
    29
    Radek Flajsar ale vrátil hostů 4 branky náskoku po rychlém kontru. (12:16)
    28
    Mathias Choleva se raduje po sehrávce na pravé křídlo. (12:15)
    28
    Jan Zahradníček dostal dlouhý balon od brankáře Pyška a svůj únik zakončil střelou k tyčce. (11:15)
    27
    Jakub Tóth dostal balon na pivota v pádu překonal brankáře Pepina. (11:14)
    27
    Slavomír Mlotek se prosadil i přes faul hostů. Pepino ztrácí už jenom dva góly. (11:13)

27
    Hosté se provinili technickou chybou a musí se bránit. (10:13)
    26
    Nikolas Noworyta si dal už svou pátou branku v utkání. Pepino ztrácí tři branky. (10:13)
    25
    Daniel Burget trefil při brejku prázdnou branku Pepina. (9:13)

25
    Hosté raklamovali kroky Hajka, ale hraje se dál. (9:12)

24
    Nikolas Noworyta už musel střílet, ruka byla nahoře. Jenže z dálky netrefil zařízení. (9:12)

23
    Branka domácích neplatí, pískal se faul. (9:12)
    22
    Adruab Chel'miński ale snížil po rychlém kontru domácího celku, 9:12. (9:12)
    22
    Luka Vukićević poslal už po přesilovce hostů balon ze střední vzdálenosti bombou k tyčce. (8:12)
    21
    Marian Hajko se toho nebál, naskočil si do brankoviště a pak umístil pumelici přesně ke spojnici branky hostů. (8:11)

21
    Hra je přerušena, hrací plocha musí být vysušena. (7:11)
    21
    Daniel Burget se raduje v oslabení po sehrávce do pravého křídla. Brankář si sice na balon sáhl, ale ten přesto skončil v síti. (7:11)
    20
    Adruab Chel'miński poslal balon s odrazem podlahy ze sedmičky přesně k pravé tyčce branky hostů. (7:10)

20
    Jan Zahradníček zatáhl za záchrannou brzdu a domácí mají sedmičku! (6:10)

20
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček). (6:10)

19
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (6:10)
    19
    Jan Zahradníček se raduje po pěkné souhře celého týmu. Pepino si bere oddechový čas. (6:10)
    19
    Nikolas Noworyta ale snížil po rychlém kontru středem hřiště. (6:9)
    19
    Martin Kocich poslal hosty do čtyřbrankového trháku. (5:9)

18
    Oba celky si vyměnily držení míče, ale šanci jsme neviděli. (5:8)
    17
    Erik Žvak trefil bombou brankáře domácího týmu, tomu se ale balon skutálel do branky. (5:8)

17
    Martin Kocich trefil jenom ruce obránce domácího týmu. Hosté ale jsou stále v držení balonu. (5:7)
    16
    Hiroki Macuoka se prosazuje z pivota ve vlastním oslabení. Kénik vede už o dvě branky. (5:7)

15
    Alexandr Moješcik vyskočil z lajny do vzduchu, ale trefil se jenom do přesouvajícího se brankáře hostů. (5:6)

15
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski). (5:6)

15
    Slavomír Mlotek skončil na zemi a bude se vylučovat. (5:6)

15
    Pepino je sice na míči, ale jde do plných. (5:6)
    14
    Hiroki Macuoka poslal po rychlé souhře Kénik do vedení. (5:6)
    14
    Alexandr Moješcik se raduje po rychlém kontru středem hřiště. (5:5)

14
    Matěj Mazur neuspěl s podstřelem a poté hosté trefili z dálky jenom tyčku opuštěné domácí branky. (4:5)
    13
    Brankář hostů Vít Pyško poslal balon přes celé hřiště do prázdné domácí branky. (4:5)
    12
    Hiroki Macuoka dostal už v přesilovce balon na čáru a poslal jej pravačkou přesně k tyčce. (4:4)

12
    Brno je v plném počtu! (4:3)

11
    Dvacet vteřin budou hrát oba celky o jednoho hráče oslabeny. (4:3)

11
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký). (4:3)

11
    Domácí přišli o míč hosté jdou v oslabení tahat čas. (4:3)

10
    Hra je přerušena, hrací plocha se musí vysušit. (4:3)

10
    Adam Gřešek trefil v tutovce jenom brankáře hostů. (4:3)

10
    Erik Žvak se provinil držením a půjde si na dvě minuty odpočinout. (4:3)

9
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (4:3)

8
    Hosté jdou po technické chybě na míč. (4:3)
    7
    Erik Žvak číhal na čáře, balon k němu se štěstím prošel a striker hostů jej poslal přesně k tyčce. (4:3)
    7
    Nikolas Noworyta dostal balon na čáru a z výskoku jej poslal do horního rohu branky Kéniku. (4:2)
    7
    Luka Vukićević ale udeřil po rychlém kontru středem hřiště. (3:2)
    6
    Slavomír Mlotek se raduje po sehrávce na pivota. Balon poslal přesně k tyčce. (3:1)

6
    Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar). (2:1)

5
    Radek Flajsar nezkrotil balon po rychlém přesunutí na hrací ploše, Pepino je na balonu. (2:1)
    4
    Nikolas Noworyta si připsal po rychlé souhře svou druhou branku v zápase. (2:1)
    3
    Martin Kocich snížil podstřelem ze střední vzdálenosti. (1:1)

2
    Mathias Choleva neposlal míč z nařízené sedmičky přesně k tyčce. (1:0)

2
    Nikolas Noworyta skončil po faulu na zemi. Domácí mají sedmičku. (1:0)
    1
    Nikolas Noworyta otevřels skóre zápasu po sehrávce na pivota. (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Fritz, Cáb – Noworyta, Moješcik, Hrachovec, Gřešek, Brožek, Mlotek, Hajko, Mucha, Choleva, Mazur, Chel'miński, O'Connor, Hustopecký.
    Trenér: Daniel Valo

SKKP Handball Brno: Pyško, Furman – Mahušek, Macuoka, Kocich, Ratkovský, Tóth, R. Flajsar, Burget, Kukulovski, Žvak, Stein, Zahradníček, Bosák, Vukićević, Janda.
    Trenér: Pavel Hladíl

Rozhodčí: Marek Bareš, Jakub Uhlíř.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. Nejvyšší mužská soutěž v Česku dospěla už do svého čtvrtého kola. V něm na sebe narazí týmy Pepino SKP Frýdek-Místek a SKKP Handball Brno. Utkání začíná v 17:00.

Dobrou formu chce potvrdit také Královo Pole. Souboj s Frýdkem-Místkem slibuje zajímavou podívanou. Nejenže Brno vyhrálo úvodní tři utkání Chance Extraligy, ale navíc vyřadilo Zubří v Evropském poháru. Pepino zase v předešlém kole sahalo po senzační výhře v Plzni, na kterou sice těsně nedosáhlo, ale bod za remízu má i tak velkou cenu.

Vzájemná bilance mezi oběma týmy je vyrovnaná. V minulém ročníku platilo pravidlo, že duel vždy vyhrál hostující tým, takže domácí prostředí nemusí pro Pepino nutně znamenat výhodu. Za Frýdek-Místek zaznamenal nejvíce branek jednadvacetiletý Mathias Choleva. Na opačném pólu hřiště se bude snažit vylepšit své statistiky nejlepší střelec Kéniku Luka Vukićević.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.