Florida – Nashville 5:2 (kon.) | Montreal – New Jersey 2:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 6:0 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:4 (po pr.) | Winnipeg – Edmonton 5:0 (kon.) | Calgary – Seattle 3:5 (kon.)
Colorado – Vegas 3:2 (kon.) | Seattle – Calgary 2:3 (0:2 po s.n.)

Trestné minuty – 4:2

Hokejisté Floridy přehráli Nashville podruhé v rozmezí několika hodin. Po výhře 5:0 tentokrát zvítězili 5:2. Panteři zápas rozhodli už v první třetině, v níž čtyřikrát skórovali. V čase 57:42 snížil na rozdíl dvou zásahů Tye Felhaber, ale na nějakou větší dramatizaci už to nebylo. Naopak, při hře Preds bez gólmana ještě trefil opuštěnou branku soupeře Dmitrij Kulikov.

59:19
    Zakázané uvolnění domácích. Hosté už hrají zpátky s brankářem Askarovem.

59:01
    Začala poslední minuta!

58:49
    Florida právě vstřelila branku!
    A prázdnou branku hostí vzápětí trefuje DMITRIJ KULIKOV! Je rozhodnuto. Bez asistence.

58:43
    Hosté to zkoušejí bez brankáře! Pokus Rolanda McKeowna vykryl Guzda.
    57:37 Tye FELHABER - 4:2

57:37
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou gólů! Gurjanov poslal do šance TYEHO FELHABERA, který si položil Guzdu a zasunul puk do odkryté branky – 4:2. Asistence: Denis Gurjanov a Marc Del Gaizo.

56:06
    Kotouč vypadl z hrací plochy. Hra je tedy přerušena.

55:10
    Patrick Giles střílel na Askarova. Ten vyráží.

55:02
    Do konce třetí třetiny schází už jen pět minut.

54:42
    Kontr Cats zakončil nepřesnou ranou Ryan McAllister. Třetí třetina zatím plyne docela rychle.

54:03
    Další ránu na hostujícího brankáře vyslal Josh Davies. Askarov zatím neinkasoval.

52:49
    První řada Panterů je stále velmi nebezpečná. Askarov musel řešit akci Nicka Cousinse.

50:30
    Nacházíme se už v závěrečné desetiminutovce tohoto duelu. Nebo tedy její třetí třetiny. Teoreticky se stále může i prodlužovat.

50:20
    Marc Del Gaizo střílel od modré čáry. Mířil vedle branky Floridy.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 9. Stenlund (Sourdif, Davies), 10. Bennett (Tkachuk, Cousins), 15. Mikkola (Bennett, Kulikov), 19. Kulikov (Bennett, Cousins), 59. Kulikov – 29. Livingstone (Trenin, Nyquist), 58. Felhaber (Gurjanov, Gaizo)

Florida Panthers: Bobrovskij (33. Guzda) – Kinnunen, Mikkola, Fitzgerald, Mahura, Kulikov, Coughlin – Tkachuk, Bennett, Cousins – Reinhart, Sawchyn, Lomberg – Sourdif, Stenlund, Davies – Giiles, Wise, McAllister.
    Trenér: Paul Maurice

Nashville Predators: Saros (33. Askarov) – Carrier, Lauzon, Livingstone, Molendyk, McKeown, Del Gaizo – Gurjanov, Glass, Nyquist, Evangelista, Sissons, Trenin – Felhaber, McCarron, Weatherby – L'Heureux, Roest, Mutter.
    Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: St. Laurent, Luxmore – Deschamps, Kelly