Zlín – Kolín 5:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 2:4 (kon.) | Znojmo – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Poruba 2011 – Litoměřice 4:3 (3:1 po s.n.) | Přerov – Vsetín 1:3 (kon.) | Pardubice B – Slavia 0:2 (kon.)
Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.)
po s.n. (3:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 27.09.2023, 18:00 • Kravaře, Buly Aréna - Kravaře • Chance liga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Na domácí led první Poruby přijedou Litoměřice.

Z nové sezóny je za námi již 5. kol a Torax si vypracoval prvenství s 13 body za 3 výhry a 2 výhry v prodloužení, s celkovým skórem 21:13. Stejně bodů má v tabulce i Jihlava, která je druhá v průběžném pořadí.

Hokejisté jsou až na 9. místě s 6 b, v bodech je na tom stejně i Třebíč, ta je o stupínek výš.

Poruba x Litoměřice – 1:4 (2022)

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, A. Sedlák (A), Klimíček, Lemcke, Pohl, Gutwald, Voráček – Střondala (A), Šoustal, Tvrdoň – O. Šedivý, Berisha, Razgals – Vachovec (C), Gřeš, Klímek – Lednický, A. Adamec, Christov.
    Trenér: Jiří Režnar

HC Stadion Litoměřice: Pařík (Nečas) – Černohorský, Strejček, Kroupa, Husák (C), Tomek, Aubrecht, Pavlák – Korkiakoski, Guman, Koláček, Jícha (A) – Kuťák (A), Sihvonen, Ton – Costa, P. Svoboda, Hrabík – Vitouch, Kordule.
    Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Svoboda, Rapák – Otáhal, Peluha.

00:01

00:52
    Domácí rozehrávají od své klece.

01:51
    Po lehčí střele z hole Toraxu je tu buly v obraně hostů.

02:38
    Stadion má puk na svých hokejkách ve svém obranném pásmu.

03:25
    Oba celky střídají.

03:55
    Hostující tým chycen v ofsajdu, buly ve středním pásmu.

04:28
    Poruba se dostala do přečíslení dva na jednoho, do šance šel Šedivý s Berishou, ale díky přesnému zásahu obránce tato akce končí.

05:49
    Na chvíli se do útočného pásma přemístili hráči v černo-oranžovém, ale Torax se ubránil.

07:00
    Hokejisté domácího výběru měli další možnost, ale finální přihrávka nešla na branku a puk má soupeř.

07:49
    Litoměřice právě vstřelily branku! A je tu úvodní trefa v podání Stadionu, kdy Kroupa vystřelil puk z pravého kruhu, Bláha vyrazil a na dorážku si na brankové čáře dojel JOSEF KOLÁČEK a doklepl hru za záda gólmana. Asistence: Jakub Kroupa.
    07:49 Josef KOLÁČEK - 0:1

09:59
    Domácí jsou znovu v útočném pásmu.

10:24
    Velké štěstí měl Pařík, po pokusu mezi kruhy od Střondaly zazvonila pravá tyčka.

11:44
    Hokejisté v černém znovu vyvezli hru, ale ve středním pásmu o ní přišli.

13:11
    Torax byl zachycen v ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.

13:20
    Buly po levici Paříka.

13:52
    Po vyhození kotouče je tu další vhazování v útoku Poruby.

14:20
    Teč od modré šla mimo branku Bláhy k mantinelu.

14:48
    Kordule se dostal k zakončení, z levé strany nedal.

15:40
    Domácí hrají v šesti bude se vylučovat poprvé v dnešním mači.

15:55
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice:
    Dominik Pavlák – 2 min., vysoká hůl.

16:21
    Úspěšný blok od obránce a puk míří do středního pásma.

17:00
    Poruba právě vstřelila branku! V přesilovce 5 na 4 přichází vyrovnání přesnou střelou do horního pravého rohu od MARKA TVRDONĚ, ten dostal přihrávku na pravý kruh od Šoustala. Asistence: Tomáš Šoustal, Jiří Klimíček.
    17:00 Marek TVRDOŇ - 1:1

17:57
    Bláha chytá důležitý zákrok od soupeře.

19:29
    Do útočného pásma se dostal Costa, ale Torax mu puk odebrala.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18 50.

Úvodní třetina končí a do kabin se jde za stavu 1:1. První gól padl v čase 7:49 to dorazil puk za záda Koláček. Vyrovnání přišlo v nařízené přesilovce 5 na 4, kdy se dostal na pravém kruhu ke střele Tvrdoň a nekompromisní ránou vymetl všechny pavučiny v kleci, uvidíme, co nám připraví oba celky v další části.

20:01

20:02
    Buly vyhráli hosté.

20:20
    Šoustal se dostal do dobré pozice na levé straně, ale než vystřelil tak mu hráč zablokoval hru a zabránil tak šanci.

20:52
    Na druhé straně zvoní také tyč.

21:29
    Vhazování v obraně Stadionu.

21:55
    Razgals se dostal do dobré pozice mezi kruhy, finální střela šla do tyče.

22:55
    Bláha přikryl hru lapačkou.

23:06
    Další dobrá příležitost Gřeš poslal hru na Vachovce, ale změna skóre nepřišla.

24:35
    Po další střele chytá Bláha a bude se u něj vhazovat.

25:05
    Znovu musel být pozorný Bláha po pokusu od hráče původem z Austrálie.

26:02
    Nahození od modré domácí gólman viděl dobře a zastavuje tlak.

26:15
    Icing Toraxu, buly se přesouvá do obrany zpět.

26:32
    Další přerušení tentokrát se porubští dostali do ofsajdu, buly u jejich střídačky.

26:57
    Po nepřesné rozehrávce bude buly nakonec ve středovém kruhu.

27:38
    Klimíček z pravé strany vypálil mimo.

27:54
    Po další nepřesné rozehrávce je tu v krátkém čase už druhý icing.

28:46
    Šoustal dostal trochu prostoru na levé straně, ale svůj pokus netrefil přesně do brány.

29:26
    Buly ve středním pásmu na středovém kruhu.

30:00
    Pavlák z poza kruhu zamířil, Bláha vyráží do rohu.

30:22
    Litoměřice právě vstřelily branku! A je tu další gól hostí, po vyhraném vhazování se dostal k zakončení RIKU SIHVONEN a tvrdou ránou propálil vše. Asistence: Josef Koláček, Filip Kuťák.

33:00
    Domácí v plném počtu, Stadion početní výhodu nevyužil.

33:26
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Ondřej Hrabík.

33:41
    Šoustal to zkusil za kruhem, Pařík zasahuje.

34:01
    Hosté vyhazují přes všechny čáry.

34:24
    Poruba se teď dostala do středního pásma a sudí píská ofsajd.

34:45
    Stadion znovu v klidu vyhodil.

35:02
    Poruba právě vstřelila branku! A je znovu vyrovnáno, domácí měli signalizovanou početní výhodu, v ní Razgals poslal hru na AARONA BERISHU a ten z levé strany do spodní části klece vypálil přesně. Asistence: Frenks Razgals, Jan Pohl.

39:05
    Střondala zůstal na ledě, po přerušení hry míří na střídačku.

39:05
    Poruba právě vstřelila branku! V poslední minutě je tu gól do šatny a vedení domácích, celou akci založil Tvrdoň, nahrál Klimíčkovi a ten našel JUSTINA WILLIAMA LEMCKE a ten zamířil do brány. Asistence: jiří Klimíček, Marek Tvrdoň.
    39:05 Justin LEMCKE - 3:2

40:00

Další třetina začne přibližně v 19 45.

Další část končí a na tabuli svítí stav 3:2 pro Torax. Druhá perioda přinesla tři trefy, vše odstartoval v 31. minutě Sihvonen svojí dělovkou. V čase 35:02 přišlo vyrovnání domácích, kdy dostal nabídku na levou stranu Berisha a zakončil nechytatelně k tyči. V poslední minutě se poprvé v dnešním souboji dostala do vedení Poruba, to z pravé strany zamířil přesně Lemcke.

40:01

40:02
    Buly vyhráli domácí, ale puk pak dostali hosté.

41:06
    Do velké možnosti se dostali domácí, Pařík dokázal po střele z pravé strany vyčapat kotouč na brankové čáře a udržel tak naděje na vyrovnání.

42:57
    Buly ve středním pásmu.

43:42
    Po nepřesné rozehrávce je tu icing a buly bude v obraně Toraxu.

43:57
    Po odraženém puku se do zakončení dostal Koláček, jeho tvrdou střelu mezi betony zastavil znovu Bláha.

45:18
    Vachovec zamířil nepřesně mimo.

45:43
    Nepřesnost domácích, hra se vrací do jejich pásma.

46:34
    Tomek z úhlu zkusil překvapit brankáře, ten se nenechal.

47:08
    Šoustalovo střela tečována, buly v obraně Stadionu.

47:15
    Znovu Šoustal zamířil, Pařík musel znovu předvést pohotový zákrok.

48:34
    Patrik Husák – 2 min., sekání.

49:08
    Gólman vyhodil na střídačku a buly je v obraně Toraxu.

49:33
    Z levé strany je tu po levé straně břevno klece Litoměřic.

50:26
    Další pokus z pravé strany, čeká nás další buly u Paříka.

51:26
    Petr Ton – 2 min., faul kolenem.

53:15
    Razgals se dostal do dobré pozice, ale Pařík ho znovu vychytal před brankovou čárou.

54:03
    Buly po pravé straně Paříka.

54:10
    Další buly ve středním pásmu, u střídačky Toraxu.

55:17
    Po nepřesném rozehrání je tu icing Poruby.

56:00
    Hra ve středním pásmu.

56:25
    Gřeš se dostal na pravé straně do dobré pozice, ale mířil vedle.

57:08

57:35
    Po Šoustalově střele je tu Pařík s lapačkou znovu připraven.

57:35
    Buly se přesouvá do středního pásma.

57:56
    Justin Lemcke – 2 min., vysoká hůl.

57:56
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

57:58
    Hosté hrají bez brankáře.

58:14
    Icing Stadionu, buly v jeho pásmu, gólman se vrátil zpět.

58:24
    Pařík znovu na střídačce.

58:50
    Torax vyhazuje do středního pásma.

59:25
    Střelu hosté z levé strany zamířili mimo.

59:49
    Litoměřice právě vstřelily branku! Po přesilové hře přichází vyrovnání na 3:3, mezi kruhy dostal nabito FILIP KUŤÁK a propálil hru za zády gólmana. Asistence: Riku Sihvonen, Tomáš Guman.
    59:49 Filip KUŤÁK - 3:3

60:00

Po 60. minutách je stav nerozhodný a bude se prodlužovat.

60:01

Běží už prodloužení, které je pět minut.

60:55
    Domácí za svojí klecí.

61:05
    Razgals se dostal do dobré možnosti, Pařík byl znovu úspěšný svým přesným zákrokem.

61:27
    Ještě další tlak tentokrát pálil Šedivý, znovu brankář Stadionu byl na svém místě.

62:57
    Svoboda se dostal ke kotouči, ale zakončil mimo.

63:16
    Icing Poruby.

63:38
    Christov dostal nabídku, ale nevyužil jí.

64:00
    Domácí u puku ve své obraně.

64:54
    Doudera se dostal sám před brankáře, ten ho vychytal pár vteřin před koncem prodloužení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení nic nevyřešilo, více ze hry měli sice domácí, ale vychytal je Pařík. Po krátké reklamní pauze se vrátíme zpět, kde tento duel bude rozhodovat nájezdy, nyní probíhá úprava ledové plochy.