Havířov – Šumperk 10:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – SHKM Hodonín 1:4 (kon.) | Hronov – Letňany 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Děčín 4:6 (kon.)
Písek – Kobra 4:3 (po pr.) | Tábor – Cheb 11:0 (kon.) | Vyškov – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Vrchlabí 5:6 (po pr.) | Řisuty – Příbram 2:14 (kon.)
HK Kralupy nad Vltavou
5:6 (1:0, 3:4, 1:1 - 0:1)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 27.09.2023, 18:30 • Kralupy nad Vltavou • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Velkolepé představení skončilo. Rozhodující gól si do poslední sekundy prodloužení ponechal T. Bláha, který dorazil svou vlastní střelu z pravého kruhu. Tento zápas byl reklamou na hokej a domácí fanoušci odměňují své borce potleskem. Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:56:18)

64:59
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: Patrik Urban a Ondřej Chrtek.

64:58
    Bláha z pravého kruhu vystřelil jen do Sochůrka!

64:56
    Oddechový čas

64:55
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Adam Kellerstein – 2+2, nesportovní chování.

64:50
    V samostatném úniku vystřelil Kellerstein, nicméně až po odpískání, proto je nyní terčem nevybíravých střetů. Rozhodčí uklidňují emoce.

64:40
    Šilhavého střílená přihrávka neuspěla a následně protiútok hostí stejně tak.

64:00
    Poslední minuta prodloužení

63:20
    Až před Sochůrka se dostal Perička, ale z šance gól není.

62:20
    Na ledě vidíme hromadné střídání, nikdo se nechce dopustit chyby, ale Vrchlabí nyní kombinuje před Sochůrkem.

61:40
    Chalupa od modré nicméně střílí mimo levé tyče. Vhazování před Sochůrkem.

61:15
    Vrchlabí se po ubráněném oslabení konsoliduje a připravuje svůj útok.

60:52

60:15
    Kralupy se usazují v útočné třetině a kombinují

60:01

Třetí třetina již byla o poznání opatrnější ve svém úvodu. Hosté se dostali do vedení, což Kralupy nabudilo k větší aktivitě. Tu přetavili ve vyrovnávací gól, který posílá zápas do prodloužení, jelikož přesilovku nabídnutou před koncem třetiny nevyužili ke střelbě.

60:00

59:59
    Ještě jedna zblokovaná střela před Sochůrkem a budeme svědky dalšího prodloužení na tomto stadionu v nové sezoně.

59:58
    Domácí sice kombinovali ale nedostali se k žádné střele. Vrchlabí se osvobozuje a bude se stěhuje před Sochůrka.

58:55
    Pejchalova střela neprošla až k brankáři a Kralupy musí začít od své branky.

58:50
    Na buly Kastner proti Husarikovi.

58:50
    Šance pro Kralupy rozhodnout zápas. Oddechový čas.

58:50
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    Adam Jirků – 2 min..

58:32
    Zakázané uvolnění domácích se vůbec nelíbí fanouškům na stadionu Kralup. Sochůrek musí být v pozoru.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:55
    Zajícova střela od modré vysoko nad. Kralupvy chtějí rozhodnout.

57:10
    David se vytočil před branku ale svým pokusm neuspěl. Červinka sbírá jeden zásah za druhým.

56:48
    Aktivní Urban přenesl hru do útočného pásma a střílí mimo.

56:23
    Bezouška nenatlačil puk za beton brankáře, před kterým dorážel tísněn obráncem.

55:55
    Buly před vlastním brankářem vyhrálo Vrchlabí, přesto mělo problém přejít z pásma do útoku.

55:18
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JOSEF ZAJÍC. Asistence: Kryštof Hrala a Josef Broš.

54:55
    Vrchlabí teď čeká s čím přijde soupeř a útoky se valí na jejich branku, Husarik nahazoval.

54:15
    A další jistý zásah brankáře Červinky po střele Davida od modré čáry.

53:47
    Puk mimo hrací plochu po střele hostí. Vhazování následně ve střední části hřiště pro sebe získávají domácí.

53:07
    Domácí mají velkou chuť, opět střílí do gólmana hostí Zajíc neúspěšně.

52:18
    Další pokus do stejného místa od Hampla. Následnou dorážku opět spolehlivě lapil Červinka

51:46
    Domácí kotel žene hráče za vyrovnáním a Brož k němu neměl daleko střelou na pravý beton.

51:30
    Střelu domácího Zídka kryje pohotově Červinka. Buly v útočném pásmu domácích.

50:50
    Znovu aktivní Urban háčkoval obranu domácích, ale bez efektu.

50:15
    Urban sice vyhrál buly v obraném pásmu, přesto dokázaly Kralupy vystřelit a máme tu nové buly, po kterém již Vrchlabí vyhodilo.

49:35
    Zajíc v útoku pálil neúspěšně. Kralupy se na moment usadili v pásmu, ale už opět začínají za vlastní brankou.

49:20
    Vrchlabí nahazuje za branku a střídá.

48:10
    Pejchalův průnik nicméně byl zastaven obranou a hra se přesunula před Sochůrka.

47:17
    Domácí se tlačí za vyrovnáním a nutno říct, že Vrchlabí je dnes zranitelné v obraně.

46:20
    Obrovskou šanci Urbana řeší na zádech Sochůrek!

45:49
    Šilhavý zkoušel nachytat gólmana z nulového úhlu ale pouze boční síť se zavlnila.

45:30
    Hralova střela neprošla až do brankoviště. Domácí se ženou za vyrovnáním.

45:29
    Po šanci Kellersteina už domácí jásali, ale nedokázal dotlačit skákající puk za brankáře.

44:19
    Autorem branky je FILIP KRSEK. Asistence: Patrik Urban a Jakub Tatar.

44:05
    Od modré pálí Kapoun pouze do gólmana.

43:25
    Kellerstein v šanci po přihrávce Husarika netrefil.

43:20
    Kynčl od modré pouze do betonů brankáře.

42:35
    Brož navezl puk na Červinku a následně z dálky pálí stejný hráč nad.

42:20
    Bendík z dálky pálí nad branku a následně budeme po střele Boukala svědky vhrazování před Sochůrkem.

41:47
    Střela Šlaichera končí na Sochůrkovi.

40:33
    Moník nahodil puk za kterým dojel a předložil Bláhovi. Brankář domácích pozorný.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 20:10.

Diváci, kteří dnes dorazili na stadion v Kralupech, rozhodně nemohou litovat. Pokračuje aktivní hra z obou stran. K tomu jsme již viděli 8 gólů a ještě nás jedna třetina čeká. Sledujeme přetahovanou o každý kousek ledu a rostoucí emoce. Do poslední části zápasu se máme na co těšit.

40:00

39:50
    Pokus z dálky kryje Sochůrek. Druhá třetina končí.

39:28
    Další zakázané uvolnění tentokrát stěhuje hru před Sochůrka.

39:13
    Zakázané uvolnění hostí v poslední minutě druhé třetiny. Hra zpět před Červinkou.

38:43
    Urban pálí do připraveného Sochůrka z levého kruhu a hra je zpět před Červinkou.

38:10
    V šanci domácích 2 na 1 se nepodařila přihrávka na volného spoluhráče.

37:50
    Husarik předložil Bezouškovi, ale hostující obránce střelu z pravého kruhu zablokoval. Vhazování se stěhuje před Červinku.

37:09

36:58
    Na hřišti rostou emoce. Husarika teď jeden z hostů odtahuje od sudího.

36:41
    A další vyhození domácích. Kučera dokonce míří nad brankáře hostí.

35:40
    Vrchlabí zahajuje od své branky, ale opět domácí dokázali vyhodit a střídají.

35:18
    Domácí se osvobozují

35:07
    Přesilovku si zahrají hosté. Může jít o zlomový moment druhé třetiny. Na hřišti nemůže chybět bodující Kastner.

35:07
    Martin David – 2 min., hákování.

34:50
    Bláha se pustil do útoku, ale domácí obrana byla připravena a dokázala ho přečíslit.

33:20
    Začínáme prakticky od nuly, stav srovnán na 4:4

33:12
    Autorem branky je LUKÁŠ KASTNER. Asistence: Radim Šlaicher a David Chalupa.

33:00
    Hostující Hladík od modré pálí pouze do domácího Zajíce.

32:36
    Také domácí David se ukazuje střelou nového brankáři hostí.

32:18
    Kellerstein z pravého kruhu trefil pouze brankáře.

30:26
    Střídání v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    ze hřiště odchází Denis Vacek, přichází Jakub Červinka.

30:26
    Autorem branky je DAVID BRADÁČEK. Asistence: Václav Zídek a David Chládek.

30:15
    Střela Chalupy od modré míjí branku.

30:01
    Autorem branky je RADIM ŠLAICHER. Asistence: David Chalupa a Patrik Urban.

29:10
    Autorem branky je KRYŠTOF HRALA. Asistence: Pavel Husarik a Adam Kellerstein.

28:36
    A domácí gólman znovu v permanenci po pokusu Kastnera z pravého kruhu.

28:06
    Sochůrek chytá nahození na branku a budeme sledovat buly v útočném pásmu Vrchlabí.

27:03
    Urban ač tísněn dvěma hráči v blízkosti branky vystřelil – Sochůrek chytá.

26:58
    Domácí Kapoun zblokoval pokus Chrtka do ochrané sítě.

26:23
    Hra se přelévá na obě strany a Vrchlabí začíná nabírat na obrátkách. Ze hry teď má objektivně víc hostující tým.

25:56

24:30
    Po přihrávce Šilhavého střílí Zídek do gólmana hostí. Následně střílí i sám Šilhavý.

24:13
    A Vrchlabí cítí šanci, na branku střílel Kozák.

24:04
    Autorem branky je TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: Filip Moník a Ondřej Chrtek.

22:56
    Domácí stále nemají dost a usazují se v útočném pásmu. Střela Husarika, ale nebyla úspěšná.

22:12
    Autorem branky je ONDŘEJ HAMPL. Asistence: Václav Zídek.

21:57
    Střela Straky od modré pouze do lapačky brankáře hostí.

21:40
    Po střele Kynčla zasahuje v pohodě domácí brankář.

20:01

Hráči nastupují na led a za chvíli uvidíme pokračování zápasu.

Další třetina začne přibližně v 19:20

Zatímco hosté před první třetinou již stáli připraveni na ledě, na domácí se muselo pár minut čekat. Stálo to ale za to, jelikož jsme v první třetině viděli aktivní vyrovnaný hokej s množstvím šancí. Z několika přesilovek se ujala pouze ta domácí, díky čemuž Kralupy vedou 1:0. Z dalších šancí už díky skvělým brankářům další góly nepadly i přes několik úniků. Do druhé třetiny se tak rozhodně máme na co těšit.

20:00

19:50
    Střela Bláhy z dálky domácího brankáře neohrozila.

19:30
    V závěru sledujeme tlak Vrchlabí a střelu Abraháma do golmana domácích. Buly po jeho levici bude následovat.

19:05

18:13
    Hostující Kynčl trefil gólmana a hosté jsou nadále v tlaku.

17:10
    Kastner tečuje před golmanem mimo a do protiútoku přešli domácí.

17:05
    Václav Zídek – 2 min., podrážení.

16:39
    A další zakázané uvolnění domácích. Buly vyhrávají hosté a střílí Boukalem na domácí branku. Pokus byl sražen.

16:32
    Domácí Bradáček nestihl dobruslit nahozený puk a hra se tak stěhuje po zakázaném uvolnění na pravou stranu obrany.

16:08
    Buly ve středním pásmu pro domácí.

15:40
    Na druhé straně pálil mezi kruhy Kozák pouze do Sochůrka.

15:34
    A domácí nadále pokračují v tlaku.

15:14
    Husarik sám proskočil před brankáře hostí ale nedokázal jej prostřelit, tak to byla obrovská šance domácích na zvýšení skóre.

14:11
    Autorem branky je TADEÁŠ PEJCHAL. Asistence: Vojtěch Šilhavý.

13:14
    Hosté se osvobozují a nyní se dokonce usadili v obraně domácích.

12:48
    Albert Cerman – 2 min., napadení.

11:58
    Hosté kombinovali, ale Chalupa namířil od modré jen do brankáře a domácí budou za chvíli v plném počtu.

10:53
    Domácí se osvobozují.

10:11
    Adam Stupka – 2 min., napadení.

10:00
    Budeme svědky prvního vyloučení, výhoda pro Vrchlabí.

09:10
    Domácí Prášek nedokázal vyhodit a sledujeme tlak hostí.

07:43
    Kastner teď dostal skvělou přihrávku na modrou a tísněn obráncem jen prověřil gólmana domácích.

06:34
    Offside domácích, hra se přesune do středního pásma. Buly se muselo opakovat.

05:38
    Chládek z vrcholu levého kruhu vypálil a gólman jeho pokus nalezl ve výstroji.

04:30
    Hosté se neúspěšně dožadovali faulu.

03:10
    Sochůrek teď vytáhl důležitý zákrok po střele z pravého kruhu a drží svůj tým. Hosté se usadili v pásmu a znovu pálí.

03:00
    Bláhův pokus zblokovala obrana domácích.

02:34
    První lajna domácích teď točí hosty v jejich obraně.

02:08
    Sochůrek raději podržel puk a čeká nás buly po jeho pravé ruce.

01:45
    Další rána a spolehlivý Vacek kryje další pokus domácích.

01:43
    Zídek z pravého kruhu vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.

01:19
    Buly po pravici Sochůrka.

01:12
    Střela z pravého kruhu domácího golmana nezaskočila.

00:01
    Úvodní buly pro domácí.

00:01

Hráči nastoupili na ledovou plochu. V brance domácích se objeví Sochůrek. Za hosty zahájí v brance utkání Vacek.

Stadion v Kralupech se pozvolna plní diváky a hráči končí své rozbruslení. Za 20 minut tak již budeme moci sledovat zápas mezi HK Kralupy nad Vltavou a HC Stadion Vrchlabí o body z druhého kola soutěže.

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Kapoun, Chládek, Straka, Zajíc, David (C), J. Kučera, T. Pejchal – T. Prášek, Kellerstein, Bradáček – Hampl, Hrala, Stupka – Soukup, Bezouška (A), Zídek – Husarik, Broš, Šilhavý (A).
    Trenér: Martin Příhoda

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Červinka) – Bendík (A), Boukal, Kozák, Kynčl, Hladík, Abraham, Perička – T. Bláha (A), Chrtek, Krsek – Moník, Tatar, P. Urban (C) – Šlaicher, Kastner, D. Chalupa – Jirků, Cerman.
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Domský – Kettner, Brož.

Vítáme všechny sportovní příznivce u dnešního textového přenosu z utkání 2. hokejové ligy. Před chvílí dorazili na parkoviště haly i hostující hokejisté HC Stadion Vrchlabí a vše tak může směřovat k rozbruslení před zápasem s domácím týmem Kralup nad Vltavou. Samotný zápas začne v 18:30.

V úvodním kole nového ročníku jsme mohli vidět hattrick, kterým Pavel Husarik pomohl k vítězství Kralup nad Mostem 4:3 po prodloužení. Domácímu útočníkovi se navíc podařilo v produktivitě prosadit na třetí místo mezi hráče Chomutova.

K dalšímu zápasu přijíždí 27.9. nedávný účastník Chance ligy z Vrchlabí, který v minulém kole podlehl na svém ledě Příbrami 3:6.

Umístění v tabulce před zápasem:
    Kralupy nad Vltavou: 7. místo, 2 body, skóre 4:3
    Vrchlabí: 12. místo, 0 bodů, skóre 3:6

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

pavlas.k

Branky a nahrávky: 15. T. Pejchal (Šilhavý), 23. Hampl (Zídek), 30. Hrala (Husarik, Kellerstein), 31. Bradáček (Zídek, Chládek), 56. Zajíc (Hrala, Broš) – 25. T. Bláha (Moník, Chrtek), 26. Kastner (Šlaicher, D. Chalupa), 31. Šlaicher (D. Chalupa, P. Urban), 34. Kastner (Šlaicher, D. Chalupa), 45. Krsek (P. Urban, Tatar), 65. T. Bláha (P. Urban, Chrtek)

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Zajíc, David (C), T. Pejchal, Kapoun, Straka, Chládek, J. Kučera – Hrala, Husarik, Kellerstein – Bezouška (A), Šilhavý (A), Soukup – Zídek, Hampl, Bradáček – Stupka, Broš, T. Prášek.

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (31. Červinka) – Bendík (A), Boukal, Kozák, Kynčl, Hladík, Abraham, Perička – T. Bláha (A), Chrtek, Krsek – Moník, Tatar, P. Urban (C) – Šlaicher, Kastner, D. Chalupa – Jirků, Cerman.

Rozhodčí: Domský – Kettner, Brož