Monza – Bologna 0:0 (kon.) | Frosinone – Fiorentina 1:1 (kon.) | Janov – AS Řím 4:1 (kon.)
Frosinone Calcio
1:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Čtvrtek 28.09.2023, 18:30 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 6. kolo

Zápas mezi Frosinone a Fiorentinou asi končí zaslouženou remízou, po dnešním zápase můžou být určitě o něco více naštvaní hosté, kteří byli v úvodu jasně lepší. Firoentina vstoupila do zápasu ve vysokém tempu, když si do 20.minuta vypracoval 3 vyložené šance, v 19.minutě dokázal aktivitu využít po centru Duncana argentinský útočník González. Fiorentina se po změně stran nepochopitelně zatáhla hru v druhé půlce diktovalo Frosinone. V 70.minutě dokázal po centru střídajícího Casa vyrovnat další Argentinec, tentokrát to byl Soulé. Po vyrovnání Frosinone jsme se už žádných dalších šancí nedočkali, a tak zápas skončil remízou 1:1. (20:35:37)

90+5

90+5
    Závěr zápasu je protkaný celou řadou nepřesností, dohrává se ve středu pole daleko od obou bran.

90+4
    Parisi neuspěl u rohového praporku Frosinone, míč má v držení Turati.

90+3
    Kayode bude vhazovat dlouhý aut na polovině Frosinone.

90+2
    Skákavý míč, který letěl do pokutového území dokázal velmi solidním zákrokem zastavit Terracciano.

90+1
    Střídání v týmu Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Enzo Barrenechea, přichází Mehdi Bourabia.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Illario Monterisi.

90
    Barák získal míč a vybojoval pro svůj tým rohový kop.

90
    Fiorentina ztrácí míč po chybné rozehrávce Alfreda Duncana.

89
    Frosinone na vlastní polovině bude rozehrávat nedovolený zákrok Michaela Kayoda.

88
    Žlutá karta pro tým Frosinone Calcio (Anthony Oyono).

87
    Kayode uhlídal míč před Casem, následuje odkop od brány Fiorentiny.

85
    Parisi našel centrem Baráka, následná hlavička českého útočníka končí jen v rukavicích Turatiho.

82
    ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Marvin Çuni.

81
    Střídání v týmu ACF Fiorentina:
    ze hřiště odchází M'bala Nzola, přichází Lucas Beltrán.

80
    Šeddíra napřáhl z velké dálky, jeho střela skončila daleko mimo tři tyče soupeřovy brány.