Toronto – Buffalo 5:2 (kon.) | Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Vancouver 2:1 (po pr.) | Anaheim – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – Los Angeles 3:4 (po pr.)
Vegas Golden Knights
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Los Angeles Kings
Čtvrtek 28.09.2023, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Příprava NHL

Vegas odehrálo první domácí přípravný zápas a ani dnes nevyhrálo. Vedlo sice 3:1, ale ve třetí třetině hosté srovnali a v prodloužení rozhodli o své výhře. Hostující Thomas zaznamenal hattrick. (06:49:36)

64:30 Tyler MADDEN - 3:4

64:30
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hostující celek dokonal obrat v tomto zápase a vyhrává v prodloužení, po šikovné přihrávce spoluhráče se prosazuje osamocený TYLER MADDEN. Asistence: Michail Malcev, Cole Krygier.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:33
    Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

62:30
    Puk po střele hostujícího hráče vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat.

61:50
    Stephenson neproměnil brejk, dobře si počínal brankář Kings.

61:29
    Oba kluby střídají, sledujeme klidnější pasáž prodloužení.

61:04
    Kings mají v prodloužení více ze hry, jsou aktivnější.

60:40
    Pietrangelo dobře pálil, ale brankáře prostřelit nedokázal.

60:15
    Berube kryje kotouč poté, co se do šance dostal Jack Eichel.

60:03
    Úvodní buly pro hosty.

60:01

Hostující celek se dvakrát prosadil ve třetí třetině, stav zápasu je nyní vyrovnaný, a tak za malý moment začne prodloužení.

60:00

59:40
    Hill se vyznamenal proti střele soupeře, nechybělo moc a vyhráli hosté.

58:45
    Stephenson se dostal do brejku, ale trefil jen tyč. Mohl rozhodnout.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Brisson (Eichel, Marchessault), 16. Marchessault (Stone, Eichel), 38. Hutton – 36. Thomas (Pinelli, Clarke), 52. Thomas (Santini), 58. Thomas (Clarke, Laferriere), 65. Madden (Malcev, Krygier)

Vegas Golden Knights: Hill (Vikman) – Martinez, Pietrangelo, Hutton, Cormier, Mayo, Chayka – Brisson, Eichel, Marchessault – Howden, Stephenson, Stone – Rondbjerg, Brabenec, Comtois – Morelli, Demek, Rempal
    Trenér: Bruce Cassidy

Los Angeles Kings: Berube (Portillo) – Connauton, Clarke, Krygier, Santini, Booth, Hicketis – Hudon, Tynan, Laferriere – Pinelli, Thomas, Hodgson – Madden, Malcev, Chromiak – Ward, Helenius, Francis

Rozhodčí: Chmielewski, Sandlak – Gibbons, Mahon