Toronto – Buffalo 5:2 (kon.) | Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 2:1 (kon.) | Nashville – Tampa 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Vancouver 2:1 (po pr.) | Anaheim – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – Los Angeles 3:4 (po pr.)

3. Chase De Leo (ANA) – 1+0 (06:39:43)

Možná až zbytečně se ve třetí třetině zápas mezi Anaheimem a San Jose vyhrotil. Nepříjemnosti si prožili brankář Lukáš Dostál, do něhož nevybíravě vjel Robins, a v závěru pak Filipa Zadinu zbytečně narazil na hrazení Killorn. Oba Češi by ale měli být v pořádku. Co se samotného zápasu týče, Anaheim zvítězil 4:2 a byla to zásluha zejména Dostála, který vychytal 45 střel Žraloků.

59:16
    Sharks to zkouší znovu bez brankáře, Dostál ale už nehodlá dnes inkasovat. Vychytal i Guščina od modré čáry, přičemž měl před sebou hodně nepříjemnou clonu.

58:21
    Killorn byl tím, kdo zcela zbytečně narazil Zadinu na hrazení, a dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Vylučuje se na obou stranách, všemu předcházel i faul vysokou holí Matta Benninga. Hraje se tak ve čtyřech na obou stranách. Gudas pak dostal osobní trest za hrubost.

58:21
    Gudas už odchází do kabiny, bude jedním z potrestaných. On ale spíš za hrubost kvůli šarvátce u střídačky.

58:21
    Přichází hodně zbytečný atak na Filipa Zadinu, který zůstává otřesený na ledě. U střídačky San Jose se strhla hromadná strkanice.

58:21
    Gawdin se vypravil do útočného pásma a z pravé strany trefuje pouze tyč!

58:07
    Bailey z levé strany minul Dostálovu klec. Domácí pak zkusili znovu zakončit přes celé kluziště, ale je to opět icing.

57:27
    Dlouhá přetahovaná o puk u mantinelu v pásmu Ducks nakonec přinesla šanci domácím definitivně rozhodnout, ale střela přes celé kluziště šla těsně vedle! Zakázané uvolnění.

56:50
    Sharks zkouší hru bez brankáře.

55:01
    Icing San Jose. Vhazovat se bude před Romanovem, který dnes do klece Kahkonena nepustí. Stejně jako na druhé straně se do brankoviště nedostane Clang.

54:20
    Komerční brejk.

53:47
    Po střele Smithe, kterou Dostál vyrazil do strany, se Anaheimu povedl přechod do útoku. Carrickův pokus nicméně odráží Romanov.

53:17
    Dostál kryje prudkou ránu Bordeleaua. San Jose pokračuje s pukem v útočném pásmu. V obraně domácích už zase řádí Gudas.

52:34
    Icing Anaheimu po nepřesné přihrávce skrz střední pásmo.

52:17

52:01
    Což skončilo nyní po vyhození hostů až k Dostálovi.

51:41
    Zblokovaná Nestěrenkova střela z pravého kruhu. Domácí jsou usazeni v útočném pásmu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 18. Mintjukov (Henrique), 19. Leo (Nestěrenko, Zellweger), 29. Leason (Gaucher), 41. McGinn (Kassian, Gudas) – 10. Bailey (Guščin, Thrun), 47. Todd (Cassels, Ochotjuk)

Anaheim Ducks: Dostál (Clang) – Mintjukov, Warren, Zellweger, Gudas, Vaakanainen, Carrick – Killorn, Carlsson, Nestěrenko – McGinn, Henrique, Kassian – De Leo, Gaucher, Leason – Tracey, Gawdin, Pastujov
    Trenér: Greg Cronin

San Jose Sharks: Romanov (Kahkonen) – Burroughs, Benning, MacDonald, Ochotjuk, Šimek, Thrun – Bailey, Bordeleau, Carpenter, Cassels, Coe, Guščin, Peterson, Raška, Robins, Smith, Todd, Zadina
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Schlenker, Samuels-Thomas – Gawryletz, O'Quinn