Sassuolo – Monza 0:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 0:0 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 3:0 (kon.)
Turín FC
0:0 (0:0)
Hellas Verona
Pondělí 02.10.2023, 18:30 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 7. kolo

Turín a Hellas berou každý po bodu za bezbrankovou remízu. Po celý zápas byla na hřišti k vidění defenzivní bitva, při které kralovaly obrany obou celků. Ještě v prvním dějství měli domácí dva náznaky šancí, ale Seck ani Lazaro se neprosadili. Hosté zahrozili dvakrát ve druhém poločase, v 62. minutě ale centr Faraoniho vyškrábl Milinković-Savić. No a brankář domácích zlikvidoval i nůžky Djuriće v 77. minutě. Domácí Nikola Vlašić byl v šanci v 84. minutě, ale brankář hostů Montipò zasáhl rukavicí. (20:35:19)

90+6

90+5
    Filippo Terracciano (Hellas Verona) tahá čas u rohového praporku Turína.

90+4
    Davide Faraoni (Hellas Verona) tahá čas na středu hřiště, dvacet sekund hledal spoluhráče, na kterého mohl hodit aut.

90+3
    Býci šli po pravé straně, Yann Karamoh poslal na levou stranu centr. Jenže ten byl opět velmi nepřesný.

90+2
    Hellas šel po levé straně do rychlého brejku. Jenže emoce byly zbytečné asistent rozhodčího měl zdvižený praporek.

90+1
    Nikola Vlašić (Turín) upadl na středu hřiště na kameramana, ale už pokračuje opět ve hře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Oba týmy si v krátkém čase vyměnily držení míče, ale šanci jsme neviděli.

88
    Riccardo Saponara (Hellas Verona) to zkusil z dálky na domácí branku, ale Vanja Milinković-Savić (Turín) se nenechal nachytat na hruškách.

87
    Milan Djurić (Hellas Verona) pustil ve vápně Turína balon ještě za sebe po přihrávce z levé strany. Jenže za ním už ale nebyl žádný Benátčan.

86
    Lorenzo Montipò (Hellas Verona) byl daleko z branky a poslal hlavičkou balon pod nohy hráče domácích. Karol Linetty (Turín) ale z první jen minul branku Hellasu.

85
    Střídání v týmu Hellas Verona:
    ze hřiště odchází Tomáš Suslov, přichází Martin Hongla.

84
    Nikola Vlašić dostal z pravé strany balon na hranici vápna. Tam byl hostující brankář nucen zasáhnout rukavicí. Duván Zapata se nedostal k dorážce. Nicméně celou akci zakončil Perr Schuurs nepřesnou střelou ze střední vzdálenosti.

82
    Už se opět hraje, Duván Zapata (Turín) na sebe navázal u hranice boxu hostů tři obránce. Poté se ale Valentino Lazaro (Turín) dostal s balonem do zámezí.

81
    Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Brandon Soppy, přichází Raoul Bellanova,
    ze hřiště odchází Demba Seck, přichází Yann Karamoh.

80
    Přerušení využily oba celky k občerstvení.

79
    Brandon Soppy (Turín) skončil na zemi po faulu Darka Lazoviće na středovém kruhu. Hráč domácích je na zemi a má zřejmě problém s kolenem.

78
    Duván Zapata (Turín) reklamuje faul na svou osobu, ale rozhodčí si jej u postranní čáry nevšiml.