Sparta – Maccabi Haifa 1:1 (kon.) | Pafos – Žilina 0:1 (kon.)
Pafos FC
0:1 (0:1)
MŠK Žilina
sk Středa 04.10.2023, 15:00 • Stelios Kyriakides Stadium, Pafos • UEFA Youth League

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Úvodné zostavy:

Pafos FC: Cikac – Georgiou (C), N. Ioannou, Tansini Lemke, Ikker – Kelasov, Evzona, Kolotas, Monteiro Nhaga – Lundberg, Papastylianou
    Náhradníci: Petrou – Konstanti, Kokkinos, D. Michael, Delimpaltidis, G. Michael, Ioannou
    Tréner: Oleksandr Kniaziev

MŠK Žilina: Badžgoň – Mynář, Jaššo (C), Oravec – Hranica, Chyla, Šamaj, Badjie – Beňadik, Klaučo, Šimun
    Náhradníci: Jokl – Staník, Pekelský, Atanasijević, Rehák, Kóša, Šarudi
    Tréner: Ivan Belák

Rozhodca: Petřík – Hrabovský, Hurych.

Zo zápasu vám prinesieme informácie o zmenách stavu, nakoľko prenos zo zápasu nie je dostupný.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

2
    Žilina dala gól! Skóre zápasu otvára už v druhej minúte po asistencii Badjieho KLAUČO!

4
    Žilina pokračuje v ofenzívnom tlaku, rohový kop bude zahrávať Chyla.

4
    Klaučo v pokutovom území Pafosu fauloval brankára Cikaca, nasledovať bude rozohrávka od bránky domáceho celku.

9
    Prvú vážnejšiu šancu domáceho celku zmaril žilinský brankár Jakub Badžgoň.

11
    Domáci Pafos opäť útoční, zakončenie Monteira Nhagu však v žilinskej sieti nekončí.

13
    Dva fauly v strede poľa krátko po sebe, najskôr bol faulovaný žilinský Klaučo, následne domáci Kelasov.

13
    Priamy kop Žiliny bude zahrávať Oravec.

14
    Šimun v šanci, ale domáci brankár Cikac loptu vyráža na rohový kop!

15
    Rohový kop MŠK zahrá Timotej Hranica.

16
    Po rohovom kope Žilina domáca obrana bez problémov upratal loptu do bezpečia.

17
    Žilina znovu v útoku, Klaučo však míňa bránku Cikaca.

24
    Evzona fauloval jedného z hráčov Žiliny.

25
    Priamy kop po faule Evzonu bude zahrávať Hranica.

27
    Žilina bude zahrávať rohový kop, zahrá ho Beňadik.

29
    Viacero súbojov v strede poľa, lopta však ostáva v moci žilinských futbalistov.

31
    Veľká šanca Pafosu, strieľal Papastylianou, ale Badžgoň mu výborným zákrokom pokazil gólovú radosť!

34
    Žilina opäť útočí, Chyla bol však faulovaný.

35
    Štandardnú situáciu Žiliny bude rozohrávať Michal Mynář.

36
    Šanca v podaní mladých žilinských Šošonov, do lopty sa oprel Klaučo, ale minul Cikacovu bránku!

38
    Monteiro Nhaga zahrával štandardnú situáciu domáceho tímu.

40
    Útočná akcia Pafosu zastavená, Lundberg bol v postavení mimo hru.

41
    Štandardnú situáciu Žiliny bude zahrávať Vincent Chyla.

43
    Domáci Arvid Lundberg vo veľkej šanci, gólovú radosť mu výborným zákrokom pokazil Jakub Badžgoň!

45
    V prvom polčase bude hlavný rozhodca Petřík z Českej republiky nadstavovať minimálne 2 minúty.

45+1
    Šanca MŠK v nadstavenom čase, Badjie však strelou míňa Cikacovu bránku!

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

Po prvom polčase vedie MŠK Žilina v Pafose nad domácim FC 1:0. O jediný gól sa v 2. minúte zápasu postaral 17-ročný útočník Martin Klaučo.

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Beňadik, prichádza Šarudi.

49
    Druhý polčas otvárajú hráči Pafosu ofenzívnou snahou.

50
    V šanci sa ocitol domáci obranca Ikker, ale Jakub Badžgoň opäť kvalitným zákrokom podržal svoj tím.

54
    z ihriska odchádza Badjie, prichádza Staník.

56
    Domáci Papastylianou v zakončení míňa Badžgoňovu bránku.

60
    Hodina hry je za nami, Žilina stále vedie rozdielom jediného gólu.

61
    V útočnej akcii žilinský ofenzívny hráč Matej Šimun, v zakončení ale minul Cikacovu bránku.

62
    Evzona fauloval v strede poľa žilinského Timoteja Hranicu.

66
    Ďalšia útočná akcia Žiliny, tentoraz musel Cikac zasahovať po strele Šimuna.

67
    Po zákroku Cikaca bude Žilina zahrávať rohový kop. Rozohrá ho Timotej Hranica.

68
    Obrovská šanca Žiliny po rohovom kope! V zakončení triafa Samuel Šarudi tyč domácej bránky!

69
    Takmer okamžite po tyči Žiliny musel Cikac zasahovať opäť, tentoraz zlikvidoval šancu Oravca!

70
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 20 minút.

71
    Neofitos Ioannou fauloval žilinského Šimuna, dostane žltú kartu.

71
    Žltá karta pre tím Pafos FC (Neofitos Ioannou).

72
    Striedanie v tíme Pafos FC:
    z ihriska odchádza Neofitos Ioannou, prichádza Kyriakos Ioannou.

72
    z ihriska odchádza Papastylianou, prichádza Kokkinos.

74
    Oba tímy pokračujú v boji o ovládnutie stredu poľa.

76
    z ihriska odchádza Šimun, prichádza Pekelský.

77
    z ihriska odchádza Chyla, prichádza Kóša.

79
    Žilina bude mať výhodu rohového kopu. Zahrá ho Staník.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina stále vedie v Pafose gólom Klauča 1:0.

82
    Samuel Šarudi v šanci míňa priestor Cikacovej bránky!

83
    Žltá karta pre tím Pafos FC (Kolotas).

84
    Žilinský Samuel Šarudi bude rozohrávať rohový kop Žiliny.

84
    z ihriska odchádza Evzona, prichádza Georgios Michael.

85
    Šanca v podaní domáceho Pafosu, strelu Lundberga však pohotovo chytá Jakub Badžgoň.

87
    Viacero súbojov a faulov v strede poľa.

89
    z ihriska odchádza Šamaj, prichádza Atanasijević.

89
    Chyla fauloval Kolotasa, dopredu pôjde domáci Pafos FC.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Petřík nadstavovať minimálne tri minúty.

90+1
    Domáci Ikker bude zahrávať štandardnú situáciu Pafosu.

90+3

Hlavný rozhodca Petřík z Českej republiky ukončil dnešný zápas, MŠK Žilina sa teší z víťazstva nad FC Pafos v pomerne 1:0!

Odveta je na programe v Žiline 25.10.2023 o 17:30, veríme, že i tento zápas budete sledovať v našej spoločnosti. Prajem pekný deň. (16:53:50)