Columbus – Buffalo 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 1:2 (kon.)
Edmonton – Calgary 7:2 (kon.) | Vancouver – Seattle 1:2 (kon.)
Vancouver Canucks
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Seattle Kraken
Čtvrtek 05.10.2023, 04:00 • Abbotsford Centre • Příprava NHL

Hostující celek byl v zápase lepším týmem, dokázal si vypracovat více gólových šancí, dvě z nich využil. Vancouver vstřelil jen jednu branku. Na výhru to nestačilo. (07:36:55)

59:40
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    HL – nesportovní chování.

59:39
    Oddechový čas pro tým Vancouver Canucks.

59:30
    Posledních třicet vteřin. Puk vypadl z hrací plochy, buly v domácím útočném pásmu.

59:00
    Poslední minuta hry, domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:45
    Tlak Canucks vrcholí, zakončení bylo zblokované. Následná rána nepřesná.

56:00
    Beauvillier se dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokovaný soupeřem.

55:35
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

54:00
    Z pohledu domácích ubíhá čas velmi rychle, sledujeme dobrou hru Canucks, Myers pálil, ale obrana si poradila.
    52:29 Eeli TOLVANEN - 1:2

52:29
    Seattle právě vstřelil branku!
    Domácí celek inkasuje branku, a tak v tomto zápase prohrává. K dorážce se dostal zcela volný EELI TOLVANEN. Měl dost času na to, aby zakončoval. Asistence: Cale Fleury.

51:50
    Drieger kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Mnoho šancí jsme zatím ve třetině neviděli.

51:10
    Soucy to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

50:00
    Dostáváme se do poloviny hry ve třetí třetině, stav utkání je aktuálně vyrovnaný.

49:20

48:35
    DeSmith nebo možná tyč nyní pomohla domácím od inkasované branky. McCormick měl velkou šanci, ale neuspěl.

48:00
    Velmi dobře hrají domácí hokejisté oslabení, sledujeme klidnější pasáž hry. Přesilovka hostům nevychází podle představ.

47:20
    Max Sasson – 2 min., držení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. Soucy (Hronek, Sasson) – 16. Poturalski, 53. Tolvanen (Fleury)

Vancouver Canucks: DeSmith – Soucy, Hronek, Wolanin, Myers, Brisebois, McWard – Beauvillier, Suter, Kuzmenko – Joshua, Aman, Studnicka – Höglander, Räty, Boeser – Bains, Sasson, Karlsson
    Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – Borgen, Olofsson, Oleksiak, Fleury, Evans, Megna – Poturalski, Tanev, Hayden, Tolvanen, Bjorkstrand, Bellemare, Studenič, Wright, Hughes, Yamamoto, McCormick, Lind