Zlínsko – Slovácko B 2:1 (kon.) | Hranice – Třinec 2:1 (kon.) | Hlučín – Hodonín 3:1 (kon.)
FC Zlínsko
2:1 (1:0)
1.FC Slovácko B
Pátek 06.10.2023, 16:00 • Stadion Otrokovice, Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

90
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Tak to pro Slovácko obrovský šok! V posledních patnácti minutách byli jasně lepším týmem, ale Zlínsko teď podniklo rychlý brejk, který po přihrávce Kišky zakončil DENIS DZIUBA a sám před brankářem Andresem zakončil mimo jeho dosah!

83
    Slovácko B právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Střela Koryčana sice skončila na tyči, vzápětí se však míč od konstrukce odrazil přesně na nohu ALEŠE KOČÍHO, který se z voleje trefuje přesně k pravé tyči!

41
    A ve 41. minutě se domácí ujímají vedení! Na centr z rohového kopu si naskočil domácí DAVID KAŠPÁREK a z prostoru přední tyče svou hlavičkou překonává brankáře Andrese!