Zlínsko – Slovácko B 2:1 (kon.) | Hranice – Třinec 2:1 (kon.) | Hlučín – Hodonín 3:1 (kon.)
SK Hranice
2:1 (0:1)
FK Třinec
Pátek 06.10.2023, 17:30 • Stadion SK Hranice - Žáčkova, Hranice na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Dnešní obrat domácích sledovalo 371 diváků. (19:47:07)

90+5

V dnešním utkání mezi Hranicemi a Třincem jsme mohli sledovat jak celek z Přerovska otočil zápas prakticky v závěru. První gól Hranic totiž přišel až v 84.minutě, hřebík do rakve Třinci dali domácí v 87.minutě. Dlouho to však vypadalo na výhru Třince, jejichž hráči jakoby přestali v závěru hrát, s čímž nebude Pulpit určitě vůbec spokojen.

90+2
    Útočník domácích Hapal opustil hřiště a uvolnil tak místo Cagašovi.

90+1
    Po rohovém kopu Slezanů se snažil skórovat Samiec, jeho pokus minul těsně bránu.

90+1
    Střídající Barkov se ihned dostal do šance. Jeho dělovku z hranice vápna zneškodnil Tomečka.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Třinec chce zvýšit své šance na změnu skóre a proto posílají na hřiště útočníka Barkova, místo Dediče. Také Vučičevič si zahraje pár posledních minut, nahradil totiž Maksiče.

87
    A otočka je na světě! Z pokutového území dokázal přes obránce a gólmana propasírovat střelu VOJTĚCH PAK.

86
    Koláček opustil hřiště a na jeho pozici ho nahradil Pak.

84
    A máme srovnáno! 6 minut před koncem posílá míč za záda Adamušky DANIEL GRYGAR.

83
    Na druhé straně se provinil Beňa. Po jeho faulu dostali hosté možnost přímého kopu, žlutou kartu však domácí bek neobdržel.

81
    Machuču na hřišti nahradil Zinhasovič.

81
    Hostujícím hráčům se nedaří dodržovat disciplína, dalším faulujícím je Clement, který taktéž obdržel žlutou kartu.

79
    Do šance mohl jít Bouguetouta, jeho akci ale překazil čárový rozhodčí se zdviženým praporkem.

78
    Ze zmiňovaného přímáku však nic nebylo. Směr míče stihli obránci Třince změnit ještě ve vzduchu.

78
    Přímý kop nyní nabídl Hranicím faulující Vojtěch Brak, který obdržel žlutou kartu.

77
    Hosté nyní zajímavě kombinovali na polovině soupeře, když se však chtěli dostat blíže k vápnu, hosté je odkopem vrátili zpět.