Ath. Bilbao – Almería 3:0 (kon.)
Athletic Bilbao
3:0 (1:0)
UD Almería
Pátek 06.10.2023, 21:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španělská LaLiga • 9. kolo

To je pro dnešek úplně všechno! Užijte si celý víkend a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:01:33)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 13:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:7.

Zápas 9.kola LaLigy mezi Athletic Bilbao a Almeríiou je za námi. Jednoznačným výsledkem uspěl domácí celek. Ten šel už v 10.minutě do vedení díky brance Guruzety. Zbytek první půle byl aktivnější a vytvářel si další šance. V 63.minutě přidal druhou branku García a když v 81.minutě skóroval Sancet, tak o zápase bylo rozhodnuto. Hostující tým si žádnou velkou šanci nevytvořil, proto zaslouženě odjíždí s porážkou 0:3.

90+4

90+4
    Poslední chvilky zápasu jsou tady. Míč má pod kontrolou Almería.

90+3
    Na konec zápasu velká šance. Z velkého úhlu pálil z první Inaki Williams. Pokus na přední tyč skvěle vytáhnul na tyč brankář Maximiano. Rohový kop pro Bilbao.

90+2
    Rychlé přihrávky domácích byly nepřesné. Do akce uprchali hosté, ale ti hned před vápnem o míč přicházejí.

90+1
    Villalibre mohl vstřelit další branku domácích. Jenže jeho střela z hranice vápna míří mimo tři tyče.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Muniain z pravé strany kroutil balón na zadní tyč. Tento pokus v brance nekončí.

90
    Vše nasvědčuje tomu, že se zápas dohraje na útočné polovině domácího celku.

89
    Tak i Inaki Williams natáhl ke střele. Pokus skončil podobně jako jeho bratra Nica, tedy nad brankou Maximiana.

88
    Puigmal bojoval o balón ve středu hřiště. Prados ho otravoval a pro jistotu mu míč upálil do autu.

87
    Almería si vybojoval rohový kop. Dobrou práci na pravé lajně odvedl Lázaro.

86
    Velice aktivní Nico Willimas pálil ze střední vzdálenosti. Na jeho pokus si počkal Maximiano a lapí ho do svých rukavic.

85
    První střela na branku Simóna. Brankář Athletica ale připisuje jednoduchý zákrok do statistik.

84
    Za zcela zbytečný zákrok vidí žlutou kartu domácí Oscar de Marcos.

83
    Další nebezpečný centr domácích, který končí ale tentokrát u obránců hostujícího týmu.