Zlínsko – Slovácko B 2:1 (kon.) | Hranice – Třinec 2:1 (kon.) | Hlučín – Hodonín 3:1 (kon.)
FC Zlínsko
2:1 (1:0)
1.FC Slovácko B
Pátek 06.10.2023, 16:00 • Stadion Otrokovice, Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno, přeji hezký víkend a třeba zase někdy na počtenou! (18:16:59)

Je konec! Domácí Zlínsko poráží B-tým Slovácka a po výsledku 2:1 přerušuje nepříjemnou sérii bez výhry.
    V první půli jsme na gól čekali do 40. minuty, kdy se po rohu trefil domácí útočník Kašpárek. Poté ještě mohl skóre navýšit Krakovčík, po kličce brankáři však zamířil jen do boční sítě.
    Ve druhém poločase byli dlouho aktivnější domácí, ale asi od 75. minuty přebrali otěže hosté, jejich snaha pak vyústila v branku Aleše Kočího, který dorazil míč do branky po střele Koryčana. Samotný Koryčan pak neproměnil dvě šance, a to stálo jeho tým draho. V 90. minutě totiž po levé straně prchl obraně hostí Kiška, který poté přihrál před branku na osamoceného Denise Dziubu. Ten již neměl žádný problém se zakončením do prázdné banky.

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Dziuba).

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Kalina).

90+2
    A Slovácko mohlo vyrovnat! Po odrazu míče se do něj opřel David Šlechta, ke štěstí domácích fanoušků však přestřelil!

90+2
    Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Vintr).

90+1
    Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Šlechta).

90+1
    Žlutou kartu vidí i vedoucí domácího týmu Lukáš Vychodila také trenér Slovácka Pavel Němčický.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Tým Zlínsko právě vstřelil branku!
    Tak to pro Slovácko obrovský šok! V posledních patnácti minutách byli jasně lepším týmem, ale Zlínsko teď podniklo rychlý brejk, který po přihrávce Kišky zakončil DENIS DZIUBA a sám před brankářem Andresem zakončil mimo jeho dosah!

88
    Domácí útočník Koryčan však ještě střídat nemůže a bohužel musí být odnesen na nosítkách. Přejme hostujícímu fotbalistovi co nejbližší uzdravení.

88
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Koryčan, přichází Pelikán.

86
    A další šance hostů! A znovu ji měl Koryčan, který zakončoval v ideální pozici, avšak v poslední chvíli mu do střely skočil Mirvald a ubránil tak nerozhodné skóre.

86
    Slovácko v 86. minutě vhazuje pod tribunou.

85
    A skóre mohlo být opačné, Tadeáš Koryčan však ztroskotal na brankáři Kalinovi! Útočník Slovácka se navíc při střele očividně zranil a musí být ošetřen.

84
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Russmann, přichází Vintr.

83
    Slovácko B právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Střela Koryčana sice skončila na tyči, vzápětí se však míč od konstrukce odrazil přesně na nohu ALEŠE KOČÍHO, který se z voleje trefuje přesně k pravé tyči!

80
    Domácí Oleksandr Pernatskyi u půlící čáry sestřelil slováckého Kozla a vidí zaslouženou žlutou.