Rumunsko – Česko 1:1 (kon.)
Rumunsko
1:1 (0:1)
Česko
Úterý 17.10.2023, 15:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Rumunsko stejně jako Česko postupuje do 2. fáze kvalifikace na mistrovství Evropy do 19 let.
    Už v 8. minutě se Češi dostali do vedení, když se Matouš Krulich prosadil po centru Tomana. O pár minut později byl Krulich opět ve velké šanci, ale tentokrát trefil jen břevno. V 15. minutě zakončoval Stan, ale pouze do brankáře Baiera. Ve 40. minutě pálil z voleje nad bránu Miloš Pudil. Největší šance Rumunska přišla ve 43. minutě, ale Pop nedokázal proměnit svůj únik, jelikož jej skvěle vychytal Baier.
    Do druhé půle domácí vstoupili skvěle, jelikož se ve 48. minutě prosadil Pop a srovnal na 1:1. V 51. minutě pálil Málek těsně vedle pravé tyče. V 62. minutě se Krulich ocitl v šanci, ale Rafailă jeho pokus vyrazil nad. O tři minuty později musel zasahovat Baier proti střele Popa. V 71. minutě oslabil domácí tým po druhé žluté Florea. Konec zápasu si ale Rumuni pohlídali. (16:55:03)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

90+5

90+4
    Buryán se snažila prodrat přes obránce, ale je z toho jen odkop od svatyně Rumunska.

90+3
    Rumuni odkopávají míče co nejdále to jde. Po autovém vhazování Česka skončil centr jen v moci rumunského gólmana.

90+2
    Cibi se po faulu Baryána ocitl na zemi, ale ošetření potřebovat nebude.

90+1
    Nápor českých mladíků graduje, ale další přihrávka před bránu byla zblokována rumunskou obranou.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Jakub Svatoš se posléze snažil odcentrovat z pravé strany, ale to se mu vůbec nepovedlo.

89
    Rumuni to zkouší pouze na protiútoky, ale ty zatím nepřináší nic vážnějšího. Nátlak Česka pokračuje.

88
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Toman, přichází Svatoš.

87
    Zdeněk Toman dnes hraje velmi dobrý zápas a poslal další centr z pravé strany do vápna, kde přišla rána Jana Buryána, ale ta byla zblokována.

86
    Hlavičkový souboj po centru z levé strany, ale míč nakonec skončil v rukavicích brankáře Rafaily.

85
    Rumunsko konec utkání zvládá celkem bez problémů a snaží se nevytvořit žádnou chybu.

84
    Rychlé nohy ukázal Sali, který se z vlastní poloviny dostal na hranici šestnáctky soupeře. Následně ale o míč přišel.

83
    Češi nyní kombinují na polovině svého soupeře, který se zatáhl na pár metrů od vlastního vápna.

82
    Rumuni se už nesnaží nic moc vymýšlet a po zisku balón okamžitě odkopávají co nejdále.

81
    Ten si vzal na starost Buryán, ale jeho pokus přes zeď skončil přímo v rukou brankáře Rafaily.