Barcelona – Šachtar 2:1 (kon.) | Feyenoord – Lazio 3:1 (kon.) | Antverpy – Porto 1:4 (kon.)
Celtic – Atlético 2:2 (kon.) | Newcastle – Dortmund 0:1 (kon.) | PSG – AC Milán 3:0 (kon.)
RB Lipsko – CZ Bělehrad 3:1 (kon.) | Young Boys – Manchester City 1:3 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
3:1 (2:0)
S. S. Lazio
Středa 25.10.2023, 18:45Liga mistrů • Skupina E

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:9. (20:45:49)

Feyenoord poráží doma Lazio 3:1 a jde do čela skupiny. Ve 25. minutě se trefil Santiago Giménez, jenže gól nemohl platit pro ofsajd. Stejný hráč se prosadil ve 31. minutě. Hosté poté sice zlepšili hru, jenže v závěru poločasu krásnou ránou navýšil vedení domácích Rámiz Zerrúqí. Domácí poté přečkali solidní vstup soupeře do druhé půle. V 74. minutě se podruhé trefil Santiago Giménez. Římané se dočkali jen kosmetické úpravy v 83. minutě, kdy pokutový kop proměnil Pedro.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým Feyenoord Rotterdam (Lutsharel Geertruida).

Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Valentín Castellanos).

90+5
    Lutsharel Geertruida rozbil rodcí se útok hostujícího celku. Sudí navíc viděl nedovolený zákrok Castellanose.

90+4
    Hosté po standardní situaci mohli snížit na rozdíl jediné branky, jenže Justin Bijlow potvrdil výborný výkon zákrokem na čáře!

90+3
    Justin Bijlow ukázal sebevědomí, vyrazil mezi hlavičkáře a stáhl si míč do rukavic.

90+2
    Alírezá Džahánbachš se hnal za míčem na polovinu soupeře, jenže si pomohl nedovoleným zákrokem.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Matteo Guendouzi).

89
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam:
    ze hřiště odchází Rámiz Zerrúqí, přichází Ondřej Lingr.

89
    Exekuce přímého kopu se chopil Alírezá Džahánbachš, který vypálil přes zeď, jenže jeho projektil skončil těsně vedle branky!

88
    Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Mattia Zaccagni).

88
    Timber byl poslán k zemi u pokutového území a získal pro domácí celek přímý kop z výborné pozice.

87
    Valentín Castellanos se probil k zakončení hlavou, jenže ze záklonu poslal míč nad břevno.

86
    Matteo Guendouzi sice obešel soupeře ve středu hřiště, nicméně trefil prvního obránce soupeře.

85
    Timber přenesl hru na pravou stranu. Následně přiletěl centr na malé vápno, jenže Ueda se přes Romagnoliho k zakončení nedostal.
    83. PEDRO - 3:1

83
    Lazio právě vstřelilo branku! Je sníženo! K exekuci pokutového kopu se postavil PEDRO, který penaltu s přehledem proměnil!

Tomáš Kubečka

Branky: 31. S. Giménez (Wieffer), 45+2. Zerrúqí (Stengs), 74. S. Giménez – 83. Pedro (pen.)

Karty:   30. Nieuwkoop (FEY), 44. S. Giménez (FEY), 48. M. López (FEY), 59. Hartman (FEY), 90+5. Geertruida (FEY) – 27. Rovella (LAZ), 45+1. Casale (LAZ), 62. Romagnoli (LAZ), 65. Vecino (LAZ), 88. Zaccagni (LAZ), 90. Guendouzi (LAZ), 90+5. Castellanos (LAZ)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:9.
    Feyenoord Rotterdam: Bijlow – Nieuwkoop (46. M. López), Geertruida (C), Hancko, Hartman – Wieffer, Q. Timber, Zerrúqí (89. Lingr) – Stengs (78. Ivanušec), S. Giménez (78. Ueda), Paixão (72. Džahánbachš).
    Náhradníci: Lamprou, Wellenreuther – Beelen, Dilrosun, Milambo, van den Belt.

S. S. Lazio: Provedel – Hysaj (46. Lazzari), Casale, Romagnoli, Marušić – Vecino (79. Cataldi), Rovella (46. Guendouzi), Luis Alberto – F. Anderson (69. Pedro), Immobile (C) (55. Castellanos), Zaccagni.
    Náhradníci: Magro, Sepe – Gila, Isaksen, Kamada, Patric, Pellegrini.

Rozhodčí: Stieler – Gittelmann, Borsch (GER)