Barcelona – Šachtar 2:1 (kon.) | Feyenoord – Lazio 3:1 (kon.) | Antverpy – Porto 1:4 (kon.)
Celtic – Atlético 2:2 (kon.) | Newcastle – Dortmund 0:1 (kon.) | PSG – AC Milán 3:0 (kon.)
RB Lipsko – CZ Bělehrad 3:1 (kon.) | Young Boys – Manchester City 1:3 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (1:0)
AC Milán
Středa 25.10.2023, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Liga mistrů • Skupina F

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek týdne a třeba zase někdy na počtenou! (23:00:58)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:11.

Je konec! Paris Saint-Germain poráží ve třetím kole základních skupin Ligy mistrů AC Milán a připisuje si tak na své konto další tři body.
    V prvním poločase jsme na míči více viděli domácí fotbalisty, kteří také vstřelili jedinou branku první půle, a to když skórovala pařížská superhvězda Kylian Mbappé. AC Milán toho dopředu, až na Leaovu střelu, moc nepředvedlo.
    Druhý poločas nabídl o něco atraktivnější podívanou. Nejprve se hned v 48. minutě trefil Dembélé, jeho branka však nakonec kvůli faulu nebyla uznána. A tak se regulerní trefy dočkali „Les Parisiens“ až o pět minut později, když vyraženou střelu právě Dembélého uklidil do odkyté části branky Randal Kolo Muani. AC Milán se občas dostávalo do šancí, v té největší však aktivního Leaa vychytal brankář PSG Donnarumma. V 89. minutě pak pečetil vítězství svého celku střídající Kang-In Lee, který se trefil po přihrávce Zaire-Emeryho do protipohybu gólmana.

90+5

90+3
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain:
    ze hřiště odchází Ašraf Hakimí, přichází Nordi Mukiele.

90+3
    Další akci domácích zastavuje nepřesná přihrávka od Mbappého.

90+2
    AC Milán rohový kop nevyužilo, z Paříže tedy odjede s prázdnou.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Fikayo Tomori, přichází Simon Kjaer.
    89. I KANG-IN - 3:0

89
    Paris Saint-Germain právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Po přihrávce Warrena Zaire-Emeryho pouštěl Goncalo Ramos míč za sebe, kam si mezitím naběhl LEE KANG-IN, který zakončil do protipohybu gólmana Maignana! Asistence: Warren Zaire-Emery.

88
    Lucas Hernández dostal od Pulišiće loktem do břicha, hlavní sudí Vinčić píská do píšťalky.

87
    Své štěstí střelou z dálky zkusil i Ašraf Hakimí, jeho pokus však branku Maignana ani zdaleka neohrozil.

86
    Po dnes již několikátém průniku Leaa portugalský forvard upadl, hlavní rozhodčí však i teď zůstal klidný.

85
    Na začátku 85. minuty byl faulován Kang-In, zápas spěje k výhře domácího týmu.

84
    Ve slibné šanci si Rafael Leao balon až příliš předkopl, brankář Donnarumma u něj pak byl dříve než ofenzivní hráč AC.

82
    ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Gonçalo Ramos.

82
    Na druhé straně po rychlém brejku a přihrávce Zaire-Emeryho zakončoval Kylian Mbappé, brankář Maignan ve spolupráci s levou tyčí však jeho pokus dokázal vyrazit! Následuje roh Paříže.

81
    Po Pulišićově centru hlavičkoval Olivier Giroud, jeho hlavička však nebyla prudká a gólman Donnarumma ji v pohodě kryje.

Matěj Skula

Branky: 32. Mbappé (Zaïre-Emery), 53. Kolo Muani (Dembélé), 89. I Kang-in (Zaïre-Emery)

Karty:   16. Hakimí (PSG), 44. Dembélé (PSG) – 4. Thiaw (ACM), 7. Krunić (ACM), 61. Tomori (ACM), 62. Kalulu (ACM)

Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí (90+3. Mukiele), Marquinhos (C), Škriniar, L. Hernández – Zaïre-Emery, Ugarte (71. F. Ruiz), Vitinha – Dembélé (71. I Kang-in), Kolo Muani (82. G. Ramos), Mbappé.
    Náhradníci: Letellier, Tenas – Danilo, Soler, Barcola.

Trenér: Luis Enrique

AC Milán: Maignan – Kalulu, Thiaw (46. Calabria), Tomori (90. Kjaer), T. Hernández – Musah (77. Pobega), Krunić (77. Adli), Reijnders – Pulisic, Giroud, Leão.
    Náhradníci: Mirante, Nava – Jović, Florenzi, C. Traoré, Bartesaghi.

Trenér: Stefano Pioli

Rozhodčí: Vinčić – Klančnik, Kovačič