Radnik Bijelina – Gentofte 3:6 (kon.) | Interobal Plzeň – Riga FC 1:7 (kon.)
Čtvrtek 26.10.2023, 16:00 • SH Lokomotiva Plzeň • Liga mistrů

Střely mimo branku – 15:18
    Rohy – 8:14
    Akumované fauly v prvním poločase – 5:4
    Akumované fauly ve druhém poločase- 5:5 (17:48:10)

Pane jo, plzeňská skupina se pořádně zamotává. Radnik totálně degradoval svůj včerejší perfektní výkon proti Plzni, kdy vedl ve druhém poločase 4:2 a Plzeň byla na pokraji vyřazení. To o ani ne o 24 hodin později je bosenský tým jako první ze hry o postup, protože se čtyřmi body nemůže postoupit.

Přitom bosenský mistr začal skvěle. Vstřelil dva góly a vypadalo to, že Gentofte schytá další debakl, jenže od desáté minuty se zvedlo. Chytlo se gólem do šatny a skvěle odstartovalo druhou půli, kdy chyboval Ružičič. Ten celkově Radnik ve druhé půli nepodržel. Gentofte otočilo, navíc po druhé žluté kartě byl vyloučený Odkažlič. Tím pádem pro něj účinkování v Lize mistrů skončilo.

V oslabení se ale stala snad nejméně očekávaná věc. Po zákroku na Marinkoviče v levé části brankoviště byla nesmyslně nařízena krátká penalta. Tu proměnil gólman Ružičič. Nicméně Emil Rasmussen odpověděl dokonáním čistého hattricku. Na jeho poslední gól si Ružičič hodně sáhl. Bijelina pak ještě inkasovala dvě branky při powerplay, která ji přitom včera krásně šla a prohrála tak 3:6.

39:57
    Ružičič se rozeběhl, posunul na levou stranu, Miljkovič trefil křížem ruku Andersena.

39:10
    Nejlepší hráč Gentofte Emil Rasmussen poslal nahrávku do běhu, Johansson mířil vedle protější tyče.

38:59
    Semir Hodžič nedosáhl na centr z levé strany na zadní tyči.

38:43
    Emil Rasmussen si narazil na levé straně, potom se snažil o jesle proti Arnautovičovi.

38:12
    Bosenský tým hraje powerplay, ale dnes se mu v ní nedaří tolik jako proti Plzni.

37:50
    Andersen pustil přihrávku Ružičiče na pravou stranu za branku, Gentofte si bere timeout.

37:36
    Také dánský celek bude dohrávat pod hrozbou desítky.

37:22
    Dánové držením míče na vlastní obranné polovině tahají čas.

36:56
    Gentofte právě vstřelilo branku!
    Pavič nafilmoval pád v levé části brankoviště. Do střelecké listiny se zapsal také druhý gólman. NIK ANDERSEN vykopl z vlastního vápna do prázdné brány.

36:30
    Dánové totálně prováhali brejk a dávali si přednost, na konci akce reklamovali penaltový zákrok Ružičiče.

36:08
    Marinkovič se otáčel v pravé části vápna, narazil na Mikkela Hansena.

35:35
    Pavič vypálil z úhlu na levé straně vedle přední tyče. Vzápětí chyboval El-Ouaz při rozehrávce.

35:05
    Navíc Radnik má pět faulů.

34:29
    OSCAR HANSEN posílá míč z vlastní obranné poloviny po zemi do prázdné brány. Arnautovič už nestihl odvrátit balón.

34:15
    Lavička Gentofte s prominutím sežrala hlavního rozhodčího potom, co s prodlevou pískl faul na Marinkoviče na polovině hřiště. Dánové mohli jít tři na jednoho. Trenér obdržel kartu.

Vít Muzikář

Branky: 6. Odžaklič, 7. Milkovič (Pavlovič), 28. Ružičič (pen.) – 19. Johansson, 21. E. Rasmussen (Johansson), 26. E. Rasmussen (Johansson), 34. E. Rasmussen, 35. O. Hansen, 37. Andersen

Karty:   1. Pavič (BIJ), 16. Marinkovič (BIJ), 23. Odžaklič (BIJ), 28. Pavlovič (BIJ) – 35. Haagh (trenér) (GNT)   28. Odkažlič (BIJ)

KMF Radnik Bijelina: Ružičič (Bečirovič) – Pavlovič, Marinkovič, Pavič (C), Isanovič – Odžaklič, Arnautovič, E. Hodžič, Trifkovič, Jovič, Miljkovič, S. Hodžič, Rakič.
    Trenér: Marin Čorluka

JB Futsal Gentofte: Andersen (Peytz) – El-Ouaz, Johansson, Veis, E. Rasmussen (C) – O. Hansen, M. Rasmussen, Larsen, Fogt, Mushtak, Youssef, M. Hansen, Jorgensen.
    Trenér: Christoffer Haagh

Rozhodčí: Gonçalo (POR), Fernandes (POR) – Kuckyj (UKR)