Boston – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Seattle 3:2 (po pr.) | Detroit – Winnipeg 1:4 (kon.)
Montreal – Columbus 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Colorado 4:0 (kon.) | Tampa – San Jose 6:0 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 6:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Calgary – St. Louis 0:3 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 0:3 (kon.)

Montreal právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují o svém vítězství v poslední minutě prodloužení! COLE CAUFIELD mohl střílet už zpoza kruhů, ale nakonec si přebruslil do pravého kruhu a střelou na bližší tyč prostřelil Merzlikinse. Asistence: Nick Suzuki, Jordan Harris.

63:59
    Merzlikins nedokázal zachytit puk, který ležel na hraně brankoviště, zatímco brankář byl zatlačen do vlastní branky. Kolem puku se okamžitě natlačilo všech šest hráčů na ledě, ale nakonec to dopadlo dobře pro hosty.

60:58
    Obrovská tlak Columbusu, několik střel i přes clonícího Jennera před brankovištěm, který byl dost možná i seknut přes ruce, ale rozhodčí znovu nevylučuje. Domácí se ubránili a vyhazují přes všechny čáry.

59:37
    Danforth se při návratu do útoku dostal za obranu Canadiens, ale branku soupeře z mezikruží netrefil!

59:05
    Gallagher trefil protihráče hokejkou do obličeje. Obrovská šance pro Columbus. Nyní 5 na 4, v případném prodloužení 4 na 3.

54:48
    Tentokrát se Caufield dostal za obranu Blue Jackets, ale Merzlikins opět předvedl parádní zákrok a zachránil svůj tým!

53:25
    Obrana Columbusu propustila za sebe Andersona, který měl sice na zakončení jen pár kroků a tak jednu sekundu, ale přesto vymyslel skvělou střelu k pravé tyči, kterou Merzlikins vyrazil spíš reflexivně svým ramenem. Málo chybělo k tomu, aby se Montreal poprvé ujal vedení.
    47:48 Sean MONAHAN - 3:3

47:48
    SEAN MONAHAN před brankovištěm Columbusu zaujal dominantní postavení a perfektně protečoval přihrávku z levého kruhu. Montreal využívá podruhé v utkání přesilovku a srovnává na 3:3. Asistence: Cole Caufield, Michael Matheson.

46:55
    Matheson byl ve středním pásmu sestřelen Fantillim. Dvě minuty za nedovolené bránění.

44:58
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens:
    Brendan Gallagher – 2 min., podrážení.

43:56
    Suzuki na levé straně brankoviště byl první u puku, který se odrazil v prostoru před brankovištěm od nohy bránícího hráče. Merzlikins se ale stihl přesunout a svým tělem odráží puk až do ochranné sítě.
    39:43 Michael MATHESON - 2:3

39:43
    Vytvořený tlak se vyplácí, unavená čtveřice Columbusu trochu přestávala stíhat a využil toho MICHAEL MATHESON, který střelou z dálky o tyč Merzlikinsovy klece dostal puk do sítě za jeho zády. Asistence: Nick Suzuki, Cole Caufield.

38:48
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
    Damon Severson – 2 min., nedovolené bránění.
    33:34 Emil BEMSTRÖM - 1:3

33:34
    Columbus právě vstřelil branku!
    Roslovic to udělal bravurně! Z levé strany se stočil před brankoviště Montembeaulta, který si proti němu povyjel. Roslovic ale nestřílel a přihrál na levou stranu nikým nekrytému EMILOVI BEMSTRÖMOVI, jenž z ostrého úhlu využil odkrytou branku a využívá přesilovku. Asistence: Jack Roslovic, Dmitrij Voronkov.

31:44
    Jordan Harris – 2 min., hákování.

29:11
    Dmitrij Voronkov – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

28:12
    Zatímco se na led vracel vyloučený Bean, Jenner založil útok v oslabení. Montembeault jeho střelu z nápřahu vyrazil, z druhé vlny se ale do útoku přiřítil Werenski, jehož kličku do bekhendu Montembeault chytal s velkými obtížemi. Nakonec ovšem přerušuje hru.

26:11
    Vylučuje se na straně Columbusu, Bean dostává dvě minuty za hákování. Komerční brejk.

22:07
    Anderson dostal přihrávku za obranu Columbusu, přiřítil se před brankoviště Columbusu a po několika rychlých a divokých kličkách trefil bekhendem jen beton Merzlikinse!
    20:27 Nick SUZUKI - 1:2

20:27
    Výborný vstup Montrealu do druhé třetiny! NICK SUZUKI si sjel s pukem od modré čáry před kruhy a vypálil k levé tyči. Merzlikins jeho prudkou střelu nechytil. Bez asistence.
    17:21 Emil BEMSTRÖM - 0:2

17:21
    Hosté využívají přesilovku! Voronkov výborně clonil Montembeaultovi, čímž se výrazně podílel na brance EMILA BEMSTRÖMA z levého kruhu, jehož rána na vzdálenější tyč propadla přesouvajícímu se brankáři domácích za záda. Asistence: Ivan Provorov, Jack Roslovic.

15:38
    Justin Barron – 2 min., podrážení.

11:46
    David Jiříček – 2 min., držení.

10:24
    Obrovská šance Columbusu. Roslovicovu střelu vyrazil Montembeault před brankoviště, kde se k dorážce tlačil Werenski, ale smolně trefil jen nohu bránícího Pearsona. Hleděla na něho přitom odkrytá klec.

06:50
    Tanner Pearson – 2 min., hrubost.

Cole Sillinger – 2 min., vražení na hrazení.

04:39
    Arber Xhekaj – 2 min., hrubost + 5 min., bitka.

Dmitrij Voronkov – 2 min., vražení na hrazení + 5 min., bitka.
    02:46 Jack ROSLOVIC - 0:1

02:46
    Bleskový protiútok hostů, který končí gólem JACKA ROSLOVICA, jenž si sjel na pravou stranu brankoviště, kde ho přesným pasem našel Johnny Gaudreau! Columbus se ujímá vedení. Asistence: Johnny Gaudreau, Zach Werenski.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 21. Suzuki, 40. Matheson (Suzuki, Caufield), 48. Monahan (Caufield, Matheson), 65. Caufield (Suzuki, Harris) – 3. Roslovic (J. Gaudreau, Werenski), 18. Bemström (Provorov, Roslovic), 34. Bemström (Roslovic, Voronkov)

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – J. Barron, Matheson (A), Kovacevic, Harris, Xhekaj, Lindström – J. Anderson, Suzuki (C), Caufield – Slafkovský, Newhook, Harvey-Pinard – Gallagher (A), Monahan, Pearson – Pezzetta, Evans, Ylönen.
    Trenér: Martin St. Louis

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (S. Martin) – Werenski (A), Severson, Provorov, Jiříček, Bean, Gudbranson (A) – J. Gaudreau, Jenner (C), Roslovic – Texier, Fantilli, Bemström – Marčenko, Sillinger, Danforth – Kuraly, Olivier, Voronkov.
    Trenér: Pascal Vincent

Rozhodčí: Pollock, Beach – Flemington, O'Quinn