Boston – Anaheim 3:4 (po pr.) | Carolina – Seattle 3:2 (po pr.) | Detroit – Winnipeg 1:4 (kon.)
Montreal – Columbus 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Colorado 4:0 (kon.) | Tampa – San Jose 6:0 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 6:2 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 3:2 (kon.) | Dallas – Toronto 1:4 (kon.)
Calgary – St. Louis 0:3 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 0:3 (kon.)
Edmonton Oilers
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
New York Rangers
Pátek 27.10.2023, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Hostující celek vyhrává tento zápas díky skvělé druhé třetině, ve které padly všechny branky utkání. (06:22:46)

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině i v tomto zápase.

58:37
    V poklidném tempu se utkání dohrává.

58:19
    Edmonton sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.

57:07
    Vyloučení v týmu New York Rangers:
    Blake Wheeler – 2 min., hákování.

56:52
    Will Cuylle pálil z dobré pozice, s jeho projektilem si brankář dokázal poradit.

56:34
    Stuart Skinner musel zasahovat proti střele soupeře. Vytáhl dobrý zákrok.

56:17
    Rangers dostali hru do středního a následně do útočného pásma.

55:56
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kotouč se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek drží tříbrankový náskok a má převahu.

54:38
    Po krátké přestávce pokračuje utkání dál.
    53:30 Neuznaná branka.

53:30
    Rangers právě vstřelili branku!
    WILL CUYLLE sice dostal kotouč do branky, ale videocentrála v NHL v Torontu doporučila branku neuznat pro kopnutí bruslí. . Asistence: Blake Wheeler.

52:05
    Komerční přestávka.

51:25
    Až nyní domácí celek vyhazuje kotouč přes všechny čáry a může vystřídat.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Fox (Trocheck, Panarin), 33. Schneider (Vesey, Fox), 39. Lafreniere (Panarin, Schneider)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Nurse, Ceci, Ekholm, Broberg, Kulak, Bouchard, Desharnais – Kane, Draisaitl, Janmark – Foegele, Nugent-Hopkins, Hyman – Holloway, R. McLeod, C. Brown – Erne, Ryan.
    New York Rangers: Quick (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, K. Miller, Trouba, E. Gustafsson, Schneider – Kreider, Zibanejad, Kakko – Panarin, Chytil, Lafreniere – Cuylle, Trocheck, Wheeler – Goodrow, Bonino, Vesey.

Rozhodčí: Mclsaac, Rank – Gawryletz, Galloway