Michalovce – Nitra 2:4 (kon.) | Košice – Nové Zámky 5:1 (kon.) | Zvolen – Humenné 4:3 (kon.)
HC Slovan – Spišská N. Ves 4:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 2:3 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 2:0 (kon.)
HC Košice
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Úterý 31.10.2023, 17:30 • Steel Aréna Košice • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

Košičania vyhrávajú v dnešnom zápase na domácom štadióne proti Novým Zámkom stavom 5:1! O góly sa postarali: 5. minúta Brett Pollock, 8. minúta Hunter Fejes, 28. minúta Troy Loggins, 30. minúta Hunter Fejes, 52. minúta Vladimír Dravecký a 52. minúta Hunter Fejes. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný utorkový večer. (19:46:30)

59:21
    Dobrá kombinácia domácich a následná strela Zecha. Kantor prikryl puk. Vhadzovanie v útočnom pásme Košíc.

59:00
    Posledná minúta zápasu. Každý vie, ako tento duel napokon skončí...

58:40
    Domáci v plnom počte.

58:33
    Loggins dokázal prihrať Stupkovi, ktorý však neohrozil Janusa.

57:38
    Príležitosť pre Jääskeläinena. Skúšal to individuálne v oslabení, avšak neprepálil Kantorove betóny.

57:20
    Michnáč sa dostáva k puku pred bránou, avšak nedokázal ho ideálne trafiť a pokúsiť sa ohroziť Janusa.

56:40
    Vylúčenie v tíme HC Košice:
    Havrila – 2 min., vrazenie na mantinel.

56:06
    Lee na Stupku, avšak Košičania to dobre prečítali. Puk skončil na ochrannej sieti a vhadzovať sa bude pred očami Janusa.

56:00

55:13
    Stupka doráža pri pravej žrdi, avšak Košice odpratali puk v pravý čas do bezpečia!

54:50
    Michnáčovi prepadol puk cez čepeľ a následne nastalo prečíslenie Košíc, ktoré však neprinieslo domácim výraznejšiu šancu.

54:20
    Košičania sa oslobodili vyhodením puku cez všetky čiary.

54:00
    Deyl – 2 min., nedovolené bránenie.

53:20
    Hatalova strela, ale Janus bol pripravený na bližšej žrdi. Vhadzovanie v útočnom pásme Novozámčanov.

51:51
    Košice dali gól!
    Ďalší rýchly gól Košíc! Hunter Fejes si pripisuje hattrick v dnešnom zápase, keď tretím presným zásahom zo svojej hokejky po prihrávke od Jääskeläinena zvyšuje stav na 5:1. Toto už Košičania nemôžu pokaziť.
    Asistencie: Jääskeläinen, Pollock.

51:38
    Košičania zvyšujú stav na 4:1! VLADIMÍR DRAVECKÝ sa napriahol k strele od modrej a prekonáva Kantora, ktorý mal zakrytý výhľad! Košičania tak pravdepodobne rozhodli už o dnešnom výsledku.
    Asistencie: Rogoň, Havrila.

50:41

Adam Kovaľ

Branky a nahrávky: 5. Pollock (Fejes, Bartánus), 8. Fejes (Pollock, Olsson), 30. Fejes (Jääskeläinen, Bartoš), 52. Dravecký (Rogoň, Havrila), 52. Fejes (Jääskeläinen, Pollock) – 28. Loggins (Lee)

HC Košice: Janus (Riečický) – Breton, Olsson, Fejes, Pollock, Jääskeläinen – Zech, Ferenc, Lunter, Chovan, Krivošík – Deyl, Bartoš, Bartánus, Šimun, Lamper – Dravecký, Rogoň, Havrila, Bačo
    Trenér: Dan Ceman

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Laurenčík, Lee, Stupka, Roy, Loggins – Mamčics, Roman, Michnáč, Prokeš, Mikúš – Kozák, Hatala, Farley, Ondrušek, Števuliak – Kováč, Barto, Fafrák
    Trenér: Erik Čaládi

Rozhodčí: Orolin, Goga – Vyšný, Jurčiak – Lauff (VBR)