Písek – Cheb 6:3 (kon.) | Tábor – Příbram 7:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 3:5 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 4:5 (kon.) | Hronov – Děčín 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Řisuty – Chomutov 0:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 5:4 (po pr.)
IHC Králové Písek
6:3 (2:1, 3:1, 1:1)
HC Stadion Cheb
Středa 01.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Je dobojováno! Písek po dlouhé době zažívá bodové hody. Půst Chebu se prodlužuje. (20:17:29)

59:36 Jan MATIÁŠEK - 6:3

59:36
    Písek právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! JAN MATIÁŠEK obral beka Chebu o kotouč a následně už jen poslal touš za brankovou čáru. Bez asistence.

59:08
    Cheb už hraje opět bez brankáře!

59:00
    Poslední minutka, pro domácí to vypadá už hodně nadějně.

58:37
    Zakázané uvolnění Chebu. Kašpar se tak navrací do brankoviště.

58:30
    Králové prostrkali puk do středního pásma.

58:05
    Čejkův pokus provětral lapačku píseckého gólmana.

58:00
    Králové nezmatují a posílají puk na zakázané uvolnění. Čas teď hraje proti Chebu.

57:42
    Hosté jdou do rizika! Branka Chebu zůstává prázdná.

57:42
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Cheb.

57:42
    Střela Krutiny šla doprostřed brány, takže brankář domácích neměl žádné potíže.

57:07
    Hokejisté Chebu se drží na kotouči, což jim jednoznačně vyhovuje.

56:06
    Cheb se úspěšně osvobozuje.

55:17
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Václav Skuhravý – 2 min., hrubost.

55:02
    Jahor Hracholski si udělal z Jonáka kuželku a najednou se objevil před Kašparem. Písecký útočník ale selhal v koncovce.

53:56
    Písek se usadil v útočném pásmu. Radek Prošek ale vystihl přihrávku a vysvobodil tak svůj tým z nepříjemného sevření.

53:06
    Hra se začíná nepříjemně kouskovat. Zakázané uvolnění hostujícího mužstva.

52:15
    Hrakholski mířil do levého horního růžku, ale Kašparovu klec trestuhodně přestřelil.

51:59
    Hra se stěhuje před píseckou branku, na vině je Icing.

51:25
    Útočný výpad první písecké formace skončil úspěšným zákrokem Jakuba Kašpara.

49:45
    Velmi těsné zakázané uvolnění bylo právě odpískáno Chebu.
    49:09 Matěj SKUHRAVÝ - 5:3

49:09
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Cheb nám dnešní večer ještě zdramatizuje! Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, které úspěšně zakončil MATĚJ SKUHRAVÝ. Asistence: Petr Karpov, Rudolf Klíma.

48:08
    Střela Václava Skuhravého byla hrubě nepřesná.

46:11
    I na střelu Kořána velmi dobře viděl písecký brankář, který si tak připisuje bezstarostný zákrok.

45:57
    Cheb se drží na touši za vlastní svatyní.

45:24
    Korytar velmi dobře viděl na střelu Strýčka.

45:01
    Půl minuty se bude hrát 4 na 4. Matiášek je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

44:29
    Kašpar úspěšně likviduje veškeré střelecké pokusy.

43:33
    Vlastimil Kvasnička – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

43:28
    Ženíšek si položil brankáře Chebu, ale už ho nedokázal překonat.

42:55
    Rousek našel Matiáška, který byl zcela sám před odkrytou bránou, avšak písecký útočník promáchl.

41:53
    Písek drží puk za vlastní brankou, oba mančafty střídají.

41:20
    Hokejisté Chebu posílají puk až za brankou Písku.

41:05
    Dvě minuty za podrážení dostává obránce Václav Stejskal (Cheb).

40:30
    Hosté se mohli dostat do přečíslení, avšak kotouč neuposlechl pokyny od Radka Proška.

40:01
    Střídání v týmu HC Stadion Cheb:
    ze hřiště odchází Kristián Kolář, přichází Jakub Kašpar.

40:01

Na straně Chebu dochází k výměně brankařů. Koláře nahradí Kašpar.

Ve druhé třetině se s góly roztrhl pytel. Padly celkem čtyři, z nichž tři do sítě Chebu. Lepší výchozí pozicí před třetí třetinou má jednoznačně domácí mužstvo.

40:00

39:20
    Signalizovaný ofsajd vyhání písecké borce z útočného pásma.

39:02
    Kvasničkova střela byla sražena do ochranné sítě.
    38:47 Tomáš HOLLAR - 5:2

38:47
    Cheb ztratil puk a toho náramně využili domácí! Ženíšek poslal puk za sebe, kde byl připraven TOMÁŠ HOLLAR, jehož přesná střela skončila za zády brankáře Koláře. Asistence: Adam Ženíšek.

38:15
    Králové ostřelují chebskou tvrz.

37:23
    Volfův letmý pokus schoval Kolár do lapačky.

36:52
    Na ledě to docela vře. Několik strkanic před Korytarem a slovní výhrůžky.

34:57
    Hosté chtěli rychle útočit, avšak došlo k nedorozumění, které přináší zakázané uvolnění.
    34:44 Jan MATIÁŠEK - 4:2

34:44
    Tento rychlík nezastavuje! JAN MATIÁŠEK se ujal ve vlastním pásmu kotouče a dojel až před Koláře, kterého šikovně překonal. Bez asistence.

34:32
    Zbytečný faul Tomáše Rouska. Dvě minuty za podrážení pro píseckého útočníka.

34:20
    Cheb posouvá hrací předmět do neutrální zóny.

33:53
    Početní výhodu si teď vyzkouší Písek. Dvě minuty za podrážení vidí Rudolf Klíma.
    33:30 Radek PROŠEK - 3:2

33:30
    Teď už to tam ale hostům padlo! Přesilovou hru využil RADEK PROŠEK. Asistence: Petr Kořán, Šimon Krutina.

33:20
    Obrovské štěstí na straně Písku! Krutinova střela olízla levou a pravou tyč. Puk následně míří pryč z brankoviště.

32:57
    Jan Kurfürst (Písek) je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

32:29
    Volf chtěl poslat Rouska do samostatného úprku, avšak písecký kanonýr přebíral puk v ofsajdovém postavení.

32:03
    Máme tady zakázané uvolnění. Postarali se o něj hokejisté Chebu.

31:28
    Řádění Koupalovo formace končí zákrokem Koláře. Písecký útočník chce zkompletovat hattrick. Je to na něm vidět!

30:08
    Dvakrát tečovaný puk se odrazil od betonu Korytara do rohu.

29:41
    Hanusovu dělovou ránu od modré čáry schoval Kolář do své výstroje.

29:20
    Iniciativu přebírá Cheb. Místy to vypadá, že hrají přesilovku.

27:55
    Vlastimil Kvasnička našel poslední zbytky sil a povyjel si do útočného pásma. Jeho střela orazítkovala plexisklo.

27:43
    Čtveřice hráčů Chebu už nemůže!

27:07
    Písek se drží v útočném pásmu a bedlivě kombinuje.

26:07
    Lehká frustrace na straně Chebu. Hrající trenér Skuhravý jde na trestnou lavici za hrubost.

25:09
    A mohl být na světe další gól v oslabení! Volf jel sám na brankáře, ale chtěl ještě poslat puk na Matiáška. Naštěstí pro Cheb zmiňována přihrávka nenašla adresáta.
    24:44 Martin KOUPAL - 3:1

24:44
    Gól při vlastním oslabení! MARTIN KOUPAL úspěšně vymíchal Koláře. Asistence: Tomáš Rousek.

24:06
    Hosté ztratili kotouč, a tak Písek rychle vyhazuje puk.

23:56
    Další šance pro Cheb. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Brož.

23:50
    Radek Prošek měl v cestě už jen obránce Jana Kurfürsta. Zadák Králů úspěšně odzbrojil chebského útočníka.

23:08
    Pokud to jde, tak střílí. Cheb nevymýšlí nějaké složité kombinace a pálí z různých pozic.

22:02
    Důrazný Cheb se tlačil do brankoviště. Vytěžil vhazování v útočném pásmu.

21:40
    Jaroslav Vašíček to zkoušel bekhendem na bližší tyč, ale píseckého brankáře nepřechytračil.

21:05
    Prudká střela Kořána minula píseckou klec.

20:28
    Hodně vysoko mířil. Vašíčkovo nahození rozvlnilo ochrannou síť.

20:01
    Písek bude ještě hrát čtyřicet vteřin v oslabení.

20:01

Máme po první třetině a šťastnější mohou být domácí, kteří vedou o jednu branku. V první polovině třetiny měl ale ze hry více Cheb, který se po zásluze dostal do jednobrankového vedení. Pak ale přišel dvojúder domácích.

20:00

19:50
    Strýčkovu pobídku nikdo netečoval.

19:45
    Vhazování před brankářem Písku. Poslední příležitost pro Cheb v této třetině.

19:40
    Až teď dostali domácí puk alespoň do středního pásma.

19:20
    Stadion drží Písek pod velkým tlakem! Na Korytara jde jedna střela za druhou.

18:41
    Šance pro Cheb vyrovnat! Vajner je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

18:30
    Proškův bekhend posílá Korytar do rohu kluziště.

17:32
    Útočný výpad druhého útoku domácích končí zákrokem brankáře Chebu.

17:06
    Králové ožili a ženou se za dalším gólem!
    16:15 Jan MATIÁŠEK - 2:1

16:15
    Rovnou do kuchyně! Radošovu střelu vyrazil Kolář před sebe, ale jako první se puku ujal Rousek, který puk poslal do brankoviště, kde JAN MATIÁŠEK pouze nastavil hůl. Asistence: Tomáš Rousek, Jan Radoš.

15:46
    Písek nemůže pokračovat v útočení, neboť branka Koláře byla posunuta.

15:26
    Hracholskiho střelu z hranice pravého kruhu uschoval Kristán Kolář do rukavice.

15:04
    Volfova dělovka jen zaduněla ve výstroji chebského gólmana.

14:27
    Písecký obránce ztratil, a z toho mohl těžit Čejka, který se okamžitě vydal střemhlav do útoku. Po přejetí modré čáry vyčkával na spoluhráče, avšak písecká obrana dokázala rychlonohého forwarda odstavit od kotouče.

14:08
    Puk skončil v ochranné síti. Buly před Kolářem se bude opakovat.

13:59
    Další trest pro hostující mužstvo. Jan Strýček je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

13:52
    Ženíšek elegantně tečoval Šilhánovu střelu. Touš jen těsně minul branku.

13:21
    Cheb si chtěl vedení ihned vydobýt zpátky! Korytar ale úspěšně lapil tři střelecké pokusy a následně schoval do lapačky puk, který už poskakoval na brankové čáře.
    12:46 Martin KOUPAL - 1:1

12:46
    A máme vyrovnáno! Poněkud nenápadná akce domácích končí gólem. Kristiána Koláře překonal MARTIN KOUPAL. Asistence: Tomáš Rousek.

12:28
    Vajner si z pozice obránce udělal výlet po pravém křídle a pálil z kruhu. Kolár připraven.

11:49
    Králové se zmohli jen na vyhození puku ze středního pásma. Cheb je jednoznačně aktivnějším celkem.

10:56
    Třetí lajna Chebu byla velmi důrazná v útočném pásmu a vybojovala buly před Korytarem.

10:20
    Turkova střela od modré byla tečována a Kolář tak musel ukázat reflexy. Ukázal je na výbornou!

09:57
    Rousek s Matiáškem se dostali do lehkého přečíslení, avšak přihrávka od Rouska byla nepřesná.

09:32
    Signalizovaný ofsajd vyhání píseckého Zátopka z útočné třetiny.

09:00
    Marek Švec poslal puk do vlastních řad. Vhazovat se tak bude před Kolářem.

08:22
    Hloupé nepřesnosti zdobí hru Písku. Cheb se usazuje v útočném pásmu.

Hosté v plném počtu. Písek vůbec neohrozil branku soupeře.

07:12
    Šimon Krutina vyvezl puk do středního pásma a následně vyhodil. Čtyři mušketýři mohou v poklidu vystřídat.

06:27
    Hanus nedokázal zpracovat žabičku, a tak Písek opět ztrácí útočné pásmo.

06:06
    A znovu!

05:46
    A Cheb okamžitě vyhazuje kotouč ze svého pásma.

05:41
    Prvním vyloučeným hokejistou se stává Michael Čejka, dvě minuty za nedovolené bránění.

05:04
    Kvasnička skvěle vystihl potenciálně nebezpečnou přihrávku, která mířila na zcela osamoceného beka Písku, který už se chystal vystřelit.

04:26
    Elitní formace Králů kombinuje v útočném pásmu.

04:07
    Ženíšek se pokoušel prodrat do útočného pásma, ale hned za útočnou modrou mu vystavil stopku důrazný zadák Stadionu.

03:28
    Ofsajd zastavuje další útočnou akci Chebu.
    02:42 Vlastimil KVASNIČKA - 0:1

02:42
    Hosté se ujímají vedení! Písečtí hokejisté hodně zazmatkovali v rozehrávce, a toho využili hráči Chebu. Prošek obral Matiáška o puk, následně poslal přihrávku na Čejku, který našel na druhé straně VLASTIMILA KVASNIČKU, který puk posílal v podstatě do prázdné brány. Asistence: Michael Čejka, Radek Prošek.

02:09
    Matěj Skuhravý vyslal nenápadnou střelu, kterou brankář Králů úspěšně zlikvidoval.

01:46
    Opět musel do práce Kolář, který rychlým přesunem zabránil kotouči cestu za brankovou čáru.

01:35
    Ženíškův pokusy vyráží Kolář před sebe.

01:25
    Čejkovu střelu vyrazil brankář Písku do ochranné sítě.

01:05
    Za brankou Koláře se svádějí tuhé bitvy o hrací předmět.

00:08
    Hosté uspěli na úvodním vhazování a okamžitě se hnali do útočného pásma. Tam ale kotouč sebral písecký bek Březina, který zakládá první útočnou akci domácích.

00:01

Hokejisté nastupují na led, za pár minut vypukne dnešní duel.

IHC Králové Písek: Korytar (I. Svoboda) – Radoš (A), Hanus, J. Turek, T. Březina, Šilhán, Pavlát, Kurfürst, Vajner – Matiášek, Volf (C), Rousek (A) – Pouzar, Koupal, Hracholski – F. Kolář, Ženíšek, Hollar – M. Novotný, Vá. Brož, Zátopek.
    Trenér: Jan Trummer

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Kořán (C), Innanmaa, V. Stejskal, Vápeník, Jonák, Strýček, Karpov – V. Kvasnička, Čejka (A), Prošek – Vašíček, Krutina, M. Švec – Rozhon, V. Skuhravý, Tóth – M. Skuhravý, Klíma.
    Trenér: Václav Skuhravý

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Jurak.

Kdo se bude po dlouhé době radovat ze zisku bodů? Bude to domácí Písek? Odlepí se Cheb ze dna tabulky? Odpovědi nám nabídne středeční večer! Utkání vypukne v 18:00.

Celek ze západu republiky rovněž nezažívá povedený vstup do sezóny a nachází se na předposlední pozici. Stadion zvítězil naposledy začátkem listopadu nad Řisuty. Od té doby přišla série proher, z nichž nejkrutější byla proti Vrchlabí (11:0). I Cheb bude určitě chtít prolomit sérii nezdaru.

Chebské mužstvo táhne duo Radek Prošek – Petr Rozhon, oba mají po osmi kanadských bodech. Zajímavým jménem na soupisce Stadionu je jednoznačně extraligou ošlehaný centr Václav Skuhravý. Ten si zatím připsal pět kanadských bodů.

Jihočechům se v aktuálním ročníku příliš nedaří. Králové dokáží odehrát slušný zápas proti favoritům (Tábor, Chomutov), avšak nikdy to nestačilo na bodový zisk. Poslední utkání odehrála písecká družina proti Letňanům. Písek se neprosadil a prohrál 3:0.

Aktuálně patří hokejistům Písku dvanáctá příčka. Nejčastěji bodujícím hráčem Králů je kapitán Lukáš Volf (3+9), sekunduje mu kanonýr Rousek (6+5). Uvidíme, jestli domácí proti Chebu prolomí červenou sérii.

Zdravím všechny fanoušky druholigového hokeje! Toto kolo nám nabídne souboj dvou trápících se celků. Písek přivítá na stadionu u řeky Otavy Cheb.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 13. Koupal (Rousek), 17. Matiášek (Rousek, Radoš), 25. Koupal (Rousek), 35. Matiášek, 39. Hollar (Ženíšek), 60. Matiášek – 3. V. Kvasnička (Čejka, Prošek), 34. Prošek (Kořán, Krutina), 50. M. Skuhravý (Karpov, Klíma)

HC Stadion Cheb: K. Kolář (41. Kašpar) – Kořán (C), Innanmaa, V. Stejskal, Vápeník, Jonák, Strýček, Karpov – V. Kvasnička, Čejka (A), Prošek – Vašíček, Krutina, M. Švec – Rozhon, V. Skuhravý, Tóth – M. Skuhravý, Klíma.

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Jurak