Písek – Cheb 6:3 (kon.) | Tábor – Příbram 7:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 3:5 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 4:5 (kon.) | Hronov – Děčín 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Řisuty – Chomutov 0:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 5:4 (po pr.)
IHC Králové Písek
6:3 (2:1, 3:1, 1:1)
HC Stadion Cheb
Středa 01.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ
    59:36 Jan MATIÁŠEK - 6:3

59:36
    Písek právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! JAN MATIÁŠEK obral beka Chebu o kotouč a následně už jen poslal touš za brankovou čáru. Bez asistence.

59:08
    Cheb už hraje opět bez brankáře!

57:42
    Hosté jdou do rizika! Branka Chebu zůstává prázdná.

55:17
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Václav Skuhravý – 2 min., hrubost.

55:02
    Jahor Hracholski si udělal z Jonáka kuželku a najednou se objevil před Kašparem. Písecký útočník ale selhal v koncovce.
    49:09 Matěj SKUHRAVÝ - 5:3

49:09
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Cheb nám dnešní večer ještě zdramatizuje! Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, které úspěšně zakončil MATĚJ SKUHRAVÝ. Asistence: Petr Karpov, Rudolf Klíma.

45:01
    Půl minuty se bude hrát 4 na 4. Matiášek je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

43:33
    Vlastimil Kvasnička – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.

43:28
    Ženíšek si položil brankáře Chebu, ale už ho nedokázal překonat.

42:55
    Rousek našel Matiáška, který byl zcela sám před odkrytou bránou, avšak písecký útočník promáchl.

41:05
    Dvě minuty za podrážení dostává obránce Václav Stejskal (Cheb).

40:01
    Střídání v týmu HC Stadion Cheb:
    ze hřiště odchází Kristián Kolář, přichází Jakub Kašpar.
    38:47 Tomáš HOLLAR - 5:2

38:47
    Cheb ztratil puk a toho náramně využili domácí! Ženíšek poslal puk za sebe, kde byl připraven TOMÁŠ HOLLAR, jehož přesná střela skončila za zády brankáře Koláře. Asistence: Adam Ženíšek.
    34:44 Jan MATIÁŠEK - 4:2

34:44
    Tento rychlík nezastavuje! JAN MATIÁŠEK se ujal ve vlastním pásmu kotouče a dojel až před Koláře, kterého šikovně překonal. Bez asistence.

34:32
    Zbytečný faul Tomáše Rouska. Dvě minuty za podrážení pro píseckého útočníka.

33:53
    Početní výhodu si teď vyzkouší Písek. Dvě minuty za podrážení vidí Rudolf Klíma.
    33:30 Radek PROŠEK - 3:2

33:30
    Teď už to tam ale hostům padlo! Přesilovou hru využil RADEK PROŠEK. Asistence: Petr Kořán, Šimon Krutina.

33:20
    Obrovské štěstí na straně Písku! Krutinova střela olízla levou a pravou tyč. Puk následně míří pryč z brankoviště.

32:57
    Jan Kurfürst (Písek) je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

26:07
    Lehká frustrace na straně Chebu. Hrající trenér Skuhravý jde na trestnou lavici za hrubost.

25:09
    A mohl být na světe další gól v oslabení! Volf jel sám na brankáře, ale chtěl ještě poslat puk na Matiáška. Naštěstí pro Cheb zmiňována přihrávka nenašla adresáta.
    24:44 Martin KOUPAL - 3:1

24:44
    Gól při vlastním oslabení! MARTIN KOUPAL úspěšně vymíchal Koláře. Asistence: Tomáš Rousek.

23:56
    Další šance pro Cheb. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Brož.

18:41
    Šance pro Cheb vyrovnat! Vajner je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
    16:15 Jan MATIÁŠEK - 2:1

16:15
    Rovnou do kuchyně! Radošovu střelu vyrazil Kolář před sebe, ale jako první se puku ujal Rousek, který puk poslal do brankoviště, kde JAN MATIÁŠEK pouze nastavil hůl. Asistence: Tomáš Rousek, Jan Radoš.

13:59
    Další trest pro hostující mužstvo. Jan Strýček je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

13:21
    Cheb si chtěl vedení ihned vydobýt zpátky! Korytar ale úspěšně lapil tři střelecké pokusy a následně schoval do lapačky puk, který už poskakoval na brankové čáře.
    12:46 Martin KOUPAL - 1:1

12:46
    A máme vyrovnáno! Poněkud nenápadná akce domácích končí gólem. Kristiána Koláře překonal MARTIN KOUPAL. Asistence: Tomáš Rousek.

05:41
    Prvním vyloučeným hokejistou se stává Michael Čejka, dvě minuty za nedovolené bránění.
    02:42 Vlastimil KVASNIČKA - 0:1

02:42
    Hosté se ujímají vedení! Písečtí hokejisté hodně zazmatkovali v rozehrávce, a toho využili hráči Chebu. Prošek obral Matiáška o puk, následně poslal přihrávku na Čejku, který našel na druhé straně VLASTIMILA KVASNIČKU, který puk posílal v podstatě do prázdné brány. Asistence: Michael Čejka, Radek Prošek.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 13. Koupal (Rousek), 17. Matiášek (Rousek, Radoš), 25. Koupal (Rousek), 35. Matiášek, 39. Hollar (Ženíšek), 60. Matiášek – 3. V. Kvasnička (Čejka, Prošek), 34. Prošek (Kořán, Krutina), 50. M. Skuhravý (Karpov, Klíma)

IHC Králové Písek: Korytar (I. Svoboda) – Radoš (A), Hanus, J. Turek, T. Březina, Šilhán, Pavlát, Kurfürst, Vajner – Matiášek, Volf (C), Rousek (A) – Pouzar, Koupal, Hracholski – F. Kolář, Ženíšek, Hollar – M. Novotný, Vá. Brož, Zátopek.
    Trenér: Jan Trummer

HC Stadion Cheb: K. Kolář (41. Kašpar) – Kořán (C), Innanmaa, V. Stejskal, Vápeník, Jonák, Strýček, Karpov – V. Kvasnička, Čejka (A), Prošek – Vašíček, Krutina, M. Švec – Rozhon, V. Skuhravý, Tóth – M. Skuhravý, Klíma.
    Trenér: Václav Skuhravý

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Jurak