po s.n. (0:1)
AZ Havířov
1:2 (0:0, 1:0, 0:1)
HC Frýdek-Místek
Pátek 17.11.2023, 15:00 • Gascontrol aréna, Havířov • Regionální liga dorostu • 13. kolo

Na ledě se po podání rukou ještě strhla velká mela mezi několika hráči. Nejspíše z tohoto budou ještě nějaké dodatečné tresty, ale to už je z Havířova z tohoto utkání vše. V 18:30 startuje utkání Ligy juniorů, kdy vyzve Havířov Třemošnou. Na tento zápas Vás také zvu. (17:23:36)

Tak velké drama nakonec musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Prodloužení se v této lize nehraje, což dlouho nevěděli ani rozhodčí. Nakonec dokázali hosté urvat nájezdy pro sebe a poprvé obrali Havířov o body.

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Frýdek-Místek. Rozhodující nájezd si připisuje KRYŠTOF SOCHA.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodčí aktuálně asi neví, jak se má hrát dále. Těžko říct, co se teď na ledě řeší.

Tak třetí třetina byla plná zajímavých akcí. Řadu šancí dokázali zneškodnit brankáři parádními zákroky. V závěru třetí třetiny pak taktická chyba hostů, kteří poslali na led šest hráčů na vhazování, trvalo jim hodně dlouho, než se rozhodli, který hráč by měl střídat. Rozhodčí to nevydržel a písknul zdržování hry. Havířov tak má i v prodloužení přesilovou hru. Uvidíme jestli to bude klíčový okamžik utkání.

60:00

59:13
    Hosté dostali 2 minuty za zdržování hry! Trest odsedí Urbačka.

59:13
    Hraje se 5 na 5. Vhazuje se po pravici Floka.

0:1   Kanich (HAV)

AZ Havířov: Kozel (Ovčaří) – Vudarčík, Burgert (C), Mikl, Kůrka, Bystroň, Barteczek, Brecher – Bolek, Vrůbel, Michalík, Šebesta, Kajzar, Kanich, Šlampiak (A), Ptáček
    Trenér: Marek Pavlačka

HC Frýdek-Místek: Flok (Šrubař) – Mitura, Káňa, Stareček, Šilon, Knopp (A), Chýlek, Gerlich – Quitt, Czylok, Lýsek, Socha, Zhuk, Malý, Mikunda, Bongilaj, Balwar, Urbačka
    Trenér: Michal Bobok

Rozhodčí: Tomeček – Konieczny, Chamrád