Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Šumperk – Opava 1:4 (kon.)
SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 2:1 (po pr.) | Vyškov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:2 (kon.)
Letňany – Hronov 7:3 (kon.) | Vrchlabí – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Kobra – Písek 3:6 (kon.) | Cheb – Tábor 1:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Chomutov 2:3 (po pr.)
Příbram – Řisuty 6:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Středa 22.11.2023, 18:00 • Zimní stadion města Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • 17 • Skupina Západ

Ode mne to je již z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního večera a již v sobotu se budu těšit udalšího domácího utkání HC Stadionu Vrchlabí proti Kobře Praha na počtenou. (20:23:38)

Máme tu konec dnešního utkání. Domácí si připisují do tabulky velice důležité tři body a přerušují tak sérii porážek. Za hosty dal dnes jedinou branku KELLERSTEIN. Za domácí se trefili ABRAHAM a MONÍK.

59:58
    Icing domácích.

59:25
    Kehar od modré trefil lapačku Vacka.

Dnešní utkání sleduje 592 diváků.

58:57
    Oddechový čas pro tým HK Kralupy nad Vltavou.

58:41
    Novotný na střídačce.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:58

56:55
    Bezouška z pravého kruhu trefuje břevno.

53:06
    Hosté začínají stupňovat tempo a snaží se vyrovnat.

51:41
    Puk se dotkl domácí střídačky.

51:02
    Icing HC Stadionu.

50:00
    Kellerstein mohl vyrovnat, ale puk mu v poslední chvíli přeskočil čepel.

48:36
    Střídání v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    ze hřiště odchází Lukáš Sochůrek, přichází Luboš Novotný.

48:22

47:15
    Chrtek se rozjel proti Sochůrkovi, jeho zakončení na lapačku nebylo úspěšné.

47:15
    ze hřiště odchází Luboš Novotný, přichází Lukáš Sochůrek.

47:15
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Vojtěch Šilhavý – TS, hákování.

46:54
    Novotný již ležel na zádech, ale bohužel Kastner puk za záda hostující brankáře nedostal.

46:22
    Martin David – 2 min., zdržování hry / posunutá branka.

46:22
    Domácí měli na hokejce třetí gól, ovšem Novotný se přemístil a puk za svá záda nepustil a přitom posunul branku.

45:56
    Hra je přerušena a Chrtek skončil s krvavím zraněním v obličeji.

45:32
    Kapoun od modré opět trefil lapačku Vacka.

45:27
    Hralův sražený pokus skončil v lapačce Vacka.

45:02

44:27
    Domácí se osvobozují.

43:17
    Chalupa nabil pro Urbana, jeho křižný pokus vyrazil Novotný betonem.

43:02
    Lukáš Kastner – 2 min., sekání.

41:40
    Dělovka od modré skončila v lapačce Novotného.

41:18
    Krskův bekhendový pokus skončil vedle branky Novotného.

40:01
    Buly pro Vydry.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:44.

Po druhé třetině vedou domácí zaslouženě 2:1, když se trefili ABRAHAM a MONÍK. Domácí otočili vývoj utkání a ve druhé třetině jasně dominovali.

Uvidíme co přinese třetina třetí, jestli vydrží domácím jejich tempo a nebo se vrátí k tempu z první třetiny.

40:00

39:39
    A další zakázané uvolnění Vrchlabí.

39:26

38:53
    Vacek si připsal zákrok lapačkou po střele z pravého kruhu.

37:10
    Bendík měl na hokejce třetí branku domácích, Novotný výborně zasáhl.

36:49

36:41

36:10
    Domácí se zatím v oslabení v klidu brání.

34:41
    Ján Bendík – 2 min., hákování.
    34:28 Filip MONÍK - 2:1

34:28
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí otáčejí vývoj utkání. Krsek našel Urbana, který ještě nabil na levý kruh pro FILIPA MONÍKA, který projektil skončil až v sítí. Asistence: Patrik Urban, Filip Krsek.

33:54
    Kašťánkův pokus se snažil tečoval na brankovišti Kastner, Novotný puk ukryl v lapačce.

31:52

31:15
    Chalupa mohl otočit vývoj utkání, ale Novotného přízemní ranou nepřekonal.
    31:02 Lukáš ABRAHAM - 1:1

31:02
    Máme srovnáno a domácí se konečně dočkali. Chrtek našel na modré čáře LUKÁŠE ABRAHAMA, který napřáhl a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Chrtek.

28:29
    Krsek přebruslil obránce, ale již nedokázal uklidil puk za Novotného.

27:17
    Tatar měl na hokejce vyrování. Na poprvé trefil beton Novotného a následná dorážka šla nad branku.

26:17

25:29
    Moník trefuje břevno.

25:03
    Sýkora od modré trefil připravenou lapačku Novotného.

24:17
    Luboš Novotný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Tomáš Soukup.

23:17
    Jirků trefil z levého křídla lapačku Novotného.

22:52

21:09
    Hosté vyhazují.

20:52
    Martin Kehar – 2 min., držení.

20:32
    Abrahamova rána od modré skončila v náručí sedícího Novotného.

20:01
    Buly pro Vrchlabí.

20:01

Druhá třetina nám začne o něco později, protože za brankou hostů jsou ještě kaluže vody.

Další třetina začne přibližně v 18:52.

Po první třetině vedou Kralupy 0:1, když se po chybě domácích prosadil KELLERSTEIN. Hosté měli ještě dvě možnosti jak překonat Vacka, ale domácí brankář zatím více než jednou neinkasoval. Domácím se podařilo dostat se do tempa ke konci třetiny, ale zatím z toho vyrovnání není.

20:00

18:50
    Ofsajd domácích.

17:54
    Chalupa v tísni z pravé strany vypálil, Novotný jeho pokus vyrazil do rohu.

17:23
    Ofsajd Kralup.

16:50
    Chrtek proti přesile v útočném pásmu o puk přišel.

15:29

15:26
    Husarik měl na hokejce dvou branku svého týmu, na brankovišti trefil jen postaveného Vacka.

12:28
    Obě mužstva střídají puk je za brankou Vacka.

11:45
    Bradáček našel na levém kruhu Soukupa, jeho střelu švihem si Vacek našel v lapačce.

11:22

11:03
    Rozhodčímu zmizel puk z dohledu a proto odpískal. Vhazování po levici Novotného.

10:22
    Minuta přesilové hry je za námi a domácí vůbec nic nevymysleli.

09:22
    Martin Kehar – 2 min., nedovolené bránění.

08:31
    Jirků dostal přihrávkou puk na bekhend a Novotný tak neměl proti jeho slabému pokusu žádný problém.

07:45

07:07
    Ofsajd Vyder.

07:00
    Kašťánkův pokus vyrazil Novotný vyrážečkou do rohu.

05:40
    Domácí se nemohou vůbec dostat do hry a nyní je z toho další jejich zakázané uvolnění.

04:45
    Kastner vyhrál buly přesně na Chrtka, který ihned vypálil, Novotný si místo u své tyčky pohlídal.

04:42
    Icing Kralup.

04:27
    Nahození Tatara od modré skončilo v náručí Novotného.

03:41
    Hosté mohli jít do dvoubrankového vedení, když jim domácí opět "ukázkově" namazali, tentokrát byl Vacek připraven zakročit.
    03:04 Adam KELLERSTEIN - 0:1

03:04
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Nyní se již Vydry dočkali, když jim domácí na gól "namazali". ADAM KELLERSTEIN dostal přesnou přihrávku od domácího hráče a neměl žádný problém postal puk za záda Vacka. Bez asistence.

02:32
    Zajíc mohl otevřít skóre, trefil pouze dobře postaveného Vacka.

01:58
    Icing Vrchlabí.

01:39
    Urban byl zasažen hokejkou do obličeje, rozhodčí vylučovat nebude.

00:45
    Střelu Jirků přizvedl Novotný vyrážečkou nad branku.

00:01
    Úvodní buly pro HC Stadion.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Červinka) – Abraham, D. Sýkora, Boukal, Bendík (A), Hladík, Kaštánek, Kuneš, P. Fiala – Chrtek, Kastner, Jirků – Moník, P. Urban (C), Krsek – Tatar, Kozák, D. Chalupa – Ji. Jakubec, Šlaicher, Cerman.
    Trenér: David Chalupa

HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný (Sochůrek) – Zajíc, T. Pejchal, Kehar, Kapoun, A. Straka, David (C), J. Kučera – Zídek, Hrala, Bezouška (A) – Štípek, Šilhavý (A), Kellerstein – Soukup, Husarik, Bradáček – Binko, Marek.
    Trenér: Martin Příhoda

Rozhodčí: Veinfurter – Gregar, Kalina.

Vzájemné zápasy

2023 Kralupy – Vrchlabí 5:6 pp.

Vydry mají odehráno patnáct utkání. Kralupy se po těchto zápasech nachází na 10. místě z 15, když si připsali bilanci 3-2-2-8 při skóre 46:54. Na venkovních kluzištích mají odehráno osm zápasů s bilancí 2-0-1-5 se skóre 19:26. Po utkání s Vrchlabím je čeká dvojice domácích utkání proti Písku a Děčínu.

Josef Zajíc 2+3

HC Stadion má odehráno patnáct zápasů. Vrchlabí se po těchto utkáních nachází na 7. místě z 15, když si připsalo bilanci 6-1-1-7 při skóre 53:47. Na domácím ledě má odehráno sedm utkání s bilancí 3-0-1-3 se skóre 28:18. Po utkání s Kralupy je čeká ještě domácí utkání proti Kobře Praha.

Jakub Kynčl 2+5

Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu ze 17. kola druhé ligy, které přinese zápas mezi HC Stadionem Vrchlabí a HK Kralupy nad Vltavou. Úvodní buly je plánováno na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 32. Abraham (Chrtek), 35. Moník (P. Urban, Krsek) – 4. Kellerstein

HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný (48.–49. Sochůrek) – Zajíc, T. Pejchal, Kehar, Kapoun, A. Straka, David (C) – Zídek, Hrala, Bezouška (A) – Štípek, Šilhavý (A), Kellerstein – Soukup, Husarik, Bradáček – Marek.

Rozhodčí: Veinfurter – Gregar, Kalina